Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα παιζει σε κινητο, ταμπλετ και pc. αν αναγνωριζει το ταμπλετ σαν smartphone, τοτε σε αποσυνδεει απο το αλλο τηλεφωνο γιατι δεν παιζει σε δυο ιδιες συσκευες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά μπορώ να βγάλω την φωτογραφία που έχει να μη φαίνεται στην επαφή ενός φίλου στο viber? 

Επεξ/σία από lek88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω κάποιες φωτογραφίες π.χ. στα screenshots και όταν στέλνω ένα screenshot στο viber η φωτογραφία αυτή αντιγράφεται και στις φωτογραφίες του viber. Γίνεται αυτό να απενεργοποιηθεί; Η συσκευή μου είναι το honor 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως δεν έχει σχέση με το τι συσκευή έχεις. Πάντα έτσι έκανε.  Τις σβήνεις μόνος σου ή με εφαρμογή που βρίσκει και σβήνει τα διπλότυπα τύπου sd maid. 

Spoiler

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Creta1 είπε

Νομίζω πως δεν έχει σχέση με το τι συσκευή έχεις. Πάντα έτσι έκανε.  Τις σβήνεις μόνος σου ή με εφαρμογή που βρίσκει και σβήνει τα διπλότυπα τύπου sd maid. 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

Δε θυμάμαι στην προηγούμενη συσκευή να το έκανε. Σε γειτονικό φόρουμ που ρώτησα μου είπαν ότι δεν το κάνει στη δική τους συσκευή και μήπως έχει γίνει κάποια ρύθμιση για συγχρονισμό από Google photos. Αλλά τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε αυτή την συσκευή μου και στις προηγούμενες ότι φωτογραφια- screenshot πάρω και στείλω κάπου με το viber πάει και την καταχωρεί και στον φάκελο του viber μέσα στην συλλογή. 

Δεν έχω συγχρονίσει την συλλογή μου με τις google photos. 

Μέχρι τώρα τις βρίσκω με το sd maid ως διπλότυπα και τις διαγράφω. 

Αν κάποιος ξέρει ποια ρύθμιση πρέπει να κάνουμε ας μας ενημερώσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Στο viber αν μου στείλει κάποιος μήνυμα και διαγράψω την συνομιλία απέξω (χωρίς να μπω στην συνομιλία μέσα ) θα του δείξει ότι διαβάστηκε;; οχι λογικά ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/5/2018 στις 2:48 ΜΜ, lek88 είπε

Παιδιά μπορώ να βγάλω την φωτογραφία που έχει να μη φαίνεται στην επαφή ενός φίλου στο viber? 

Σε μία επαφή δεν γίνεται, μονο σε ολες

Ρυθμισεις->Ιδιωτικο Απορρητο->Προβολη της φωτογραφιας σας και το ξετικαρεις, σε περιπτωση που δεν τον εχεις περασμενο στις επαφες δεν θα την δει ποτε.

11 ώρες πριν, lek88 είπε

Στο viber αν μου στείλει κάποιος μήνυμα και διαγράψω την συνομιλία απέξω (χωρίς να μπω στην συνομιλία μέσα ) θα του δείξει ότι διαβάστηκε;; οχι λογικά ε;

Οχι, θα φαινεται πως δεν διαβαστηκε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτησουλα μήπως κάποιος ξέρει

Σε μια ομάδα γίνεται τα νεα μελη να προστίθονται μετα απο έγκριση του διαχειριστή της ομάδας(σαν το fb);

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Μια ερωτησουλα μήπως κάποιος ξέρει

Σε μια ομάδα γίνεται τα νεα μελη να προστίθονται μετα απο έγκριση του διαχειριστή της ομάδας(σαν το fb);

Οχι. 

Επεξ/σία από lek88
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω να ξανάεγκαταστήσω το viber. Oι συνομιλίες έχουν σβηστεί από τα άτομα  που συνομιλούσα μέσω viber;;

Επεξ/σία από kost90
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, kost90 είπε

Θέλω να ξανάεγκαταστήσω το viber. Oι συνομιλίες έχουν σβηστεί από τα άτομα  που συνομιλούσα μέσω viber;;

Ναι έχουν σβησει. Δεν θα τις δεις εσύ όταν βάλεις ξανά την εφαρμογή. 

Edit : οι άλλοι θα βλέπουν κανονικά την συνομιλία σας αν δεν την έχουν σβησει ή δεν έχουν κάνει απεγκατασταση και ξανά εγκατάσταση του viber 

Επεξ/σία από lek88
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

Εδώ και κάποιες μέρες παρατηρώ ότι στις απλές κλήσεις και στο viber και στο messenger ο συνομιλητής δε με ακούει ούτε μπορεί να με δει όταν κάνω βιντεοκλήση.Εγώ όμως μπορώ και να τον ακούσω και να τον δω.

Όταν μιλάω κανονικά στο τηλέφωνο δεν υπάρχει πρόβλημα, μόνο στο viber και στο messenger συμβαίνει,χωρίς να έχω πειράξει κάτι στις ρυθμίσεις...μέχρι πριν από ένα μήνα μιλούσα απροβλημάτιστα.

Έψαξα στις ρυθμίσεις του viber αλλά δε βρήκα κάποια άκρη.

Τι μπορεί να πηγαίνει στραβά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...