Προς το περιεχόμενο

Newsroom - HBO


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Btw μα αυτο το HBO να βγαζει ΜΟΝΟ epic σειρες;; Σκεφτομαι σοβαρα απο του χρονου να βλεπω οτιδηποτε βγαζει, απλα να εχει εκεινο το σηματακι με τα χιονια στην αρχη 

 Για ενα διαστημα αυτο ηταν αληθεια και το σηματακι δεν μπορουσε να ειναι πιο spot on. Ιδιαιτερα αλλαζοντας το ρουτ των σειρων με Sopranos και The Wire.

 

Τα τελευταια χρονια παντως εχει πεσει η ποιοτητα καπως. Βαλε μεσα και την ανοδο του Showtime και AMC και σαν να εχασε καπως τα σκηπτρα. GoT και Newsroom ηταν μια καλη αρχη για να τα ξαναπαρει.

 

Παντως αυτο που λες, το εχω κανει. Δηλαδη διαβαζα το story μιας επερχομενης σειρας, το οποιο παρ'ολο δεν με τρελαινε καθομουνα να δω καποια επεισοδια μονο και μονο επειδη ηταν το HBO και μας ειχε συνηθισει σε ποιοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η δεύτερη season έχει ξεκινήσει αρκετά δυναμικά με αφηγηματικό κόλπο την "αναδρομική" διήγηση (ξεκινώ από σήμερα και διηγούμαι τι συνέβη στο παρελθόν μέχρι να ξαναφτάσω στο σήμερα και να συνεχίσω κανονικά). 

 

Λατρεύω τον Aaron Sorkin και θεωρώ ότι το Newsroom είναι απόλυτο δείγμα του ταλέντου του. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες δεν βρίσκω ελληνικούς υπότιτλους για την 3η σεζόν. Ξέρει κανείς κάτι;

 

σε κανα χρονο απο τωρα πιστευω να ειναι ετοιμοι, αλλα εχω την ενυπωση οτι πρεπει να παιχτουν πρωτα τα επεισοδεια... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ο μόνος που θέλω να παθαίνει η MacKenzie?

Δεν την αντέχω αλλο.

:o τι λεει αυτος ρε?ban τωρα! :P

h mackenzie ειναι μορφη!!!εγω την μαγκι θελω να εξαφανισουν και τον γιο της λεονα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά είναι πολύ καλή, αναρωτιόμουν αν μπορεί να συνεχίσει στο ίδιο επίπεδο με την 1η σεζόν αλλά η εντύπωσή μου είναι ότι έχει αρχίσει ακόμη πιο δυνατά. Και το επεισόδιο με τη Μάγκι ήταν πολύ μεγάλο επεισόδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βλέπω με το σταγονομετρο γιατί δεν θέλω να τελειώσουν γρήγορα. Είμαι στο τρίτο και πιστέψτε με κάνω υπερανθρωπες προσπάθειες για να μην τα δω όλα αμέσως :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ομολογώ οτι το τέλος δεν το περιμενα. Είχε λίγο από τη σπίθα απο το φιναλε της πρώτης σεζόν με το δον κιχώτη. Η Γιαγιά εχει βάλει τα γυαλιά σε όλους. Ηθοποιάρα!!  Αν εχει καλό σενάριο κάνεις θαύματα. ΜΑκάρι να συνεχίσει έτσι. ΠΟυ να το ξέρανε οτι με τα χηικά στη συρία θα ταν και τόσο επίκαιρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...