Προς το περιεχόμενο

Samsung: Τα αποκαλυπτήρια του Galaxy S3


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο η μπαταρία δικαιολογεί το βήμα προς τα μπρος,άντε και η wireless φόρτιση.

 

H μπαταρία τι ακριβώς δικαιολογεί και γιατί είναι ένα βήμα προς τα εμπρός? Η motorola στο ίδιο μέγεθος έχει βγάλει μπαταρία 3300mah και επίσης η Samsung κυκλοφορεί εδώ και πολύ καιρό official extended battery για το S2 στα 2000mah. Πήραν δηλαδή αυτή τη μπαταρία, της αύξησαν λίγο την χωρητικότητα και την παρουσίασαν σαν κάτι το αξιοσημείωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αντε να κυκλοφορήσει, να αναλάβουν τα τσακάλια οι xda και να μεταφέρουν τα περισσότερα features και στο galaxy s2.

 

Οχι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά πάντως και κατασκευαστικά μια απο τα ίδια. Πλαστικούρα.

 

Αλλά τι πλαστικούρα, όμως... Αν είναι "πλαστικούρα" σαν του SGS II εγώ γίνομαι πλέον οπαδός του πλαστικού. Πολλές φορές αναρωτιέμαι τι υλικό κατασκευής πρέπει να έχει μια συσκευή; Ατσάλι; Μπρούτζο ή μπακίρι να το γυαλίζουμε και να το βάζουμε στο πεζούλι του τζακιού να καμαρώνει η γιαγιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια είναι ότι είχαμε καιρό να δούμε παρομοίωση με αμάξια...

 

xaxaxa πιστευω ειναι το πιο αντιπροσωπευτικο παραδειγμα ασε που δεν μπαινεις στο ματι των fanboys :) τουλαχιστων ευχομαι να μην εχει κανενας skoda !!! (τα ονοματα των εταιριων αυτοκινητων ηταν τυχαια ) χαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πολλές φορές αναρωτιέμαι τι υλικό κατασκευής πρέπει να έχει μια συσκευή; Ατσάλι; Μπρούτζο ή μπακίρι να το γυαλίζουμε και να το βάζουμε στο πεζούλι του τζακιού να καμαρώνει η γιαγιά;

 

carbon fiber με mithril...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μπαταρία τι ακριβώς δικαιολογεί και γιατί είναι ένα βήμα προς τα εμπρός? Η motorola στο ίδιο μέγεθος έχει βγάλει μπαταρία 3300mah και επίσης η Samsung κυκλοφορεί εδώ και πολύ καιρό official extended battery για το S2 στα 2000mah. Πήραν δηλαδή αυτή τη μπαταρία, της αύξησαν λίγο την χωρητικότητα και την παρουσίασαν σαν κάτι το αξιοσημείωτο.

 

2000mah αλλά σε τι επεξεργαστή ο οποίος είχε τι κατανάλωση;Όχι νομίζω είναι το μόνο βήμα μπροστά πραγματικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε strato νομιζω παρερμηνεψες το μυνημα μου, ολοι κανουν σχολια για μια σκετη αποτυχια και εγω λεω τι αλλο θελετε πια να εχει..

Δεν ειπα πουθενα οτι θελω να φτιαχνει καφε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις σκοτωσε κι αλλο παιδι της η σαμμυ.Το ΝΟΤΕ.Πολυ πλαστικο ρε παιδακι μου.Καλη η ταχυτητα που ειδα στο ιντερνετ απο βιντεο του engadget αλλα μου φαινεται οτι η ποιοτητα κατασκευης δεν θα περναει ουτε διπλα απο htc kai apple.

 

Αποστολή από το Nexus S με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...