Προς το περιεχόμενο

Fifa 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη αλλα καπια π...ια παιζεται στο ον λινε εχω χασει αρκετα ματς εδω και δυο μερες στο και ολα με diskonections απο τουs easerver δεν γινεται να νικαω και να πεταει εξω τι να πω θα τρελαθω. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω χθες αγορασα το παιχνιδι και εχω παιξει γυρω στα 20 ματσακια, μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετοποισει καποιο προβλημα με αποσυνδεσεις κλπ που λετε, το μοναδικο που με προβληματησε ητανε σε εναν αγωνα που επαιζα εγω ειχα Σαο Παολο και ο αντιπαλος Κορινθιανς και οπως παιζαμε μολις ητανε αυτος στην επιθεση το παιχνιδι ετρεχε κανονικοτατα οταν εβγενα εγω στην επιθεση και ειδικα σε αντεπιθεσεις κολλαγα αφορητα.Παλι καλα που τον κερδισα, αν τον ξαναπαιτυχω θα βγω κατευθειαν απτο ματς.

 

Υπαρχει κανενας που να παιζει Online σε Xbox360?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για Xbox αν πας να μπεις σε κάποιο online mode του παιχνιδιου και δεν έχεις καταχωρήσει pass θα σου βγάλει 3 επιλογές η μια είναι να αγορασεις, για ps νομίζω μέσα απο το ps store

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η EA Sports κυκλοφόρησε το νέο update για το FIFA 13 και για το PlayStation 3, με μια μικρή καθυστέρηση καθώς αυτό είχε γίνει διαθέσιμο την προηγούμενη εβδομάδα στα Xbox 360 και PC.

 

Η εταιρεία με αφορμή την κυκλοφορία του update δήλωσε: "Η προσπάθεια στο να βελτιώσουμε την εμπειρία του FIFA 13 συνεχίζεται και η καθημερινή ανταπόκριση των φίλων του τίτλου μας βοηθάει στο να επιλύσουμε τυχόν προβλήματα στο μέλλον". Παρακάτω μπορείτε να δείτε τι αλλαγές φέρνει το εν λόγω update.

 

- Πάγωμα της καριέρας όταν ο παίκτης παίρνει νέους scouters.

- Μία αόρατη μπάλα που εμφανίζεται σε άλλα modes όταν ο παίκτης βγαίνει από το FIFA 13: Ultimate Team.

- Αφαίρεση της επιλογής του Guest Play από το FIFA 13: Ultimate Team έτσι ώστε να διορθωθούν κάποια άλλα θέματα.

- Παράξενες αποσυνδέσεις όταν οι παίκτες παίρνουν FIFA πόντους.

 

Πηγή: enternity.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το τελευταίο update μου βγάζει συνεχώς moderate firewall status, χωρίς να έχω πειράξει καθόλου τις πόρτες του router. Ξέρει κανείς τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Eπιτελους ηρθε και το 1 πρωταθλημα :-D.Αποψη μου ειναι οταν παιζεις με μικρες ομαδες το απολαμβανεις καλυτερα το ματς και φαινεται ποιος ειναι καλυτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα κ βασικα δε με ενθουσιασε καθολου ,το pro το 12 Μου αρεσε περισσοτερο . Εχει ομως πολλες περισσοτερες επιλογες για ονλινε ...

Απλα lol φιλε...Fifa ειναι 50 χρονια μπροστα απο προ εδω και χρονια, χωρις πλακα...Ειδικα σε slow manual

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τι ζητάει ο καθένας. Απλά ανέφερε ότι του αρέσει περισσότερο.

Δεν διαφωνω αλλα πρεπει καποιος να πει οτι μου αρεσει περισσοτερο γιατι ειναι πιο arcade, πιο ψευτικο και μα τραγικα ρομποτικα animation. Για να ξεκαθαριζεται τι αρεσει στον καθενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...