Προς το περιεχόμενο

Fifa 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να μην παιρνετε μονο 5αστερες ωστε να μην παιζεται εναντια σε Σιτυ,Μπαρτσα και Ρεαλ με τους νουμπαδες.4μιση και 4 αστερια υπαρχουν πολλες ομαδες,σιγουρα θ'αρχισετε και εκει να βλεπετε ιδιες ομαδες αλλα οσο να'ναι δεν ειναι εξωπραγματικες.Βαλ'τε και τα φιλτρα σας(οταν λειτουργουν).

 

Στο seasons πρέπει να υπάρχει πρόγραμμα που αποφασίζει ποιός θα κερδίσει, δεν εξηγείται αλλιώς...

Πραγματι σου βγαζει αυτο το feeling.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά το update φαίνεται να διορθώνει λίγο την ταχύτητα, αλλά τα προβλήματα με το κόλλημα στην arena παραμένουν δυστυχώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο δύο εβδομαδες θα πω το εξης. Μετανιωσα που τα εσκασα για να παρω το 13. Νομιζω οτι η ΕΑ παει να ακολουθησει την πεπατημενη του Pro των προηγουμενων ετων με μηδαμινες βελτιωσεις και μονες προσθηκες τις μεταγραφες κτλ... κριμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά το update φαίνεται να διορθώνει λίγο την ταχύτητα' date=' αλλά τα προβλήματα με το κόλλημα στην arena παραμένουν δυστυχώς...[/quote']

 

Δηλαδή αυτό που έπρεπε να φτιάξουν το άφησαν προβληματικό, έτσι για μας σπάνε τα νεύρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγική η ταχύτητα και μετά το update. Δεν αλλαξε δυστυχως τίποτα. Online και χωρίς manual το παιχνιδι ειναι ελεεινο δυστυχως. Φεστιβαλ διαστημικης ταχυτητας, αλλαγών κατευθυνσεων και πασων σφαίρες...

 

Εχω ηδη εγκαταλειψει το online γιατι για μενα ειναι γελοιο. Δεν ειναι ποδοσφαιρο αυτο. Τσιρκο ειναι. Ουτε να σκεφτεις δεν προλαβαινεις...

 

Το παιχνιδι εχει απιστευτο βαθος και ποικιλια κινησεων που δυστυχως δεν μπορεις να τις απολαυσεις online. Μονο offline με παρεα σπιτι, σε slow/manual και με ριγμενα sliders, αν θελεις ρεαλιστικο ποδοσφαιρο.

 

Οριστε και τα sliders που παιζω διπλά με φίλους, όχι με cpu και εχω βρει την υγεια μου στο offline:

 

Amateur

Manual

4 minutes

slow

 

Tele broadcast height 10 zoom 20

 

Sprint Speed - 35

Acceleration - 47

Shot Error - 50

Pass Error - 50

Shot Speed - 46

Pass Speed - 35

Injury Frequency - 80

Injury Severity - 50

Goalkeeper Ability - 48

Positioning: Marking - 65

Positioning: Run Frequency - 50

Positioning: Line Height- 40

Positioning: Line Length -40

Positioning: Line Width - 40

Positioning: Fullback Positioning - 60

Power Bar – 50

First Touch error - 70

 

Δοκιμάστε τα και θα με θυμηθείτε, όσοι επιθυμείτε ρεαλισμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα και εβαλα τα sliders που εδωσε το παιδι απο πανω και οντως εχει δικιο αισθητη η διαφορα αλλα παντα τα γουστα ειναι υποκειμενικα και εξαρταται απο το τι επιδιωκει ο καθενας να παιξει! Παντως καλο θα ηταν οποιος θελει να προτεινει και κανενα συστηματακι που του βγαινει καλα στον αγωνιστικο χωρο για να μαθαινουμε λιγο και εμεις οι αμπαλοι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλίγο να μου σπάσει τα νεύρα πάλι! Να κάνεις καλό παιχνίδι, 10 σουτ στην εστία, δοκάρια αποκρούσεις κλπ και ο άλλος με 2 σουτ, 2 γκολ! Το ένα από αυτά, σουτάρει υπό πίεση, βρίσκει η μπάλα στον αμυντικό, παίρνει ύψος, κρεμάει τον τερματά, κάθετο δοκάρι και γκολ!

post-88018-0-16950200-1351680449_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο αρκετα παιχνιδια online με το καινουργιο patch περασμενο μπορω να πω οτι τουλαχιστον το γνωστο προβλημα στην arena δεν μου παρουσιαστηκε ουτε μια φορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...