Προς το περιεχόμενο

Fifa 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βλέπω Polakis νέο ποστ στο fifa 13 και βάζω στοίχημα οτι γράφει μέσα manual/slow , win 1.15 έδινε μόνο όμως....

χαχαχαχα.

btw στο 360 μου βγάζει κάτι errors στο Online ,παίζει να είναι και η σύνδεση μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες να κάνω μια ερώτηση; Παίζω ισπανικό πρωτάθλημα και τώρα που έφτασα στην 35η αγωνιστική μου βγάζει end tournament ενώ έχω να παίξω 4 ακόμη παιχνίδια. Ξέρετε τι έχει γίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες να κάνω μια ερώτηση; Παίζω ισπανικό πρωτάθλημα και τώρα που έφτασα στην 35η αγωνιστική μου βγάζει end tournament ενώ έχω να παίξω 4 ακόμη παιχνίδια. Ξέρετε τι έχει γίνει;

Εχεις περάσει το τελευταίο update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδια το τελευταιο διαστημα εχω ενα σοβαρο προβλημα με το FIFA 13 στο PS3! Ειτε ειμαι σε online ειτε σε offline mode το παιχνιδι πολλες φορες πηγαινει σε slowmotion ειδικα σε φασεις οπου η μπαλα μπαινει στην μεγαλη περιοχη και οι παιχτες που απεικονιζονται ταυτοχρονα ειναι περισσοτεροι το παιχνιδι ειναι σχεδον unplayeable αφου τρεχει σε αργη κινηση! Το δισκακι ειναι πεντακαθαρο χωρις καμια γρατζουνια και η κονσολα ειναι καινουργια! Επισης εχω δοκιμασει και αλλα πολλα παιχνιδια στην κονσολα παραλληλα και δεν εχω αντιμετωπισει το παραμικρο προβλημα! Εχει αντιμετωπισει κανενας παρομοιο προβλημα ειδικα μετα το τελευταιο update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια το τελευταιο διαστημα εχω ενα σοβαρο προβλημα με το FIFA 13 στο PS3! Ειτε ειμαι σε online ειτε σε offline mode το παιχνιδι πολλες φορες πηγαινει σε slowmotion ειδικα σε φασεις οπου η μπαλα μπαινει στην μεγαλη περιοχη και οι παιχτες που απεικονιζονται ταυτοχρονα ειναι περισσοτεροι το παιχνιδι ειναι σχεδον unplayeable αφου τρεχει σε αργη κινηση! Το δισκακι ειναι πεντακαθαρο χωρις καμια γρατζουνια και η κονσολα ειναι καινουργια! Επισης εχω δοκιμασει και αλλα πολλα παιχνιδια στην κονσολα παραλληλα και δεν εχω αντιμετωπισει το παραμικρο προβλημα! Εχει αντιμετωπισει κανενας παρομοιο προβλημα ειδικα μετα το τελευταιο update?

 

Ποιο PS3 έχεις? Μήπως έχεις το Superslim ? Το τελευταίο μοντέλο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο PS3 έχεις? Μήπως έχεις το Superslim ? Το τελευταίο μοντέλο ?

Οχι εχω την τελευταια εκδοση του απλου slim που ειχε βγει με τα 320 gb σκληρο (CECH 3004B)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Για Ps3:

 

Να περιμενουμε καμια εκτπτωση τωρα το Πασχα (εχασα την προσφορα για online παραγγελια  απο public πριν λιγες μερες στα 20 ευρω) ή να το παρω στα 29 ευρω που το βρισκω? Το ρωταω γιατι ειχε σαν πολιτικη η ΕΑ (τουλαχιστον για το pc) να ριχνει τιμες στα καταστηματα τις γιορτες σε μεγαλους τιτλους της κλπ.

 

Πχ ειχα παρει Battlefield 3 στο pc απο Πλαισιο (τοσο το ειχαν και στο multirama) τα Χριστουγεννα του 12' στα 20 ευρω, ενω ειχε κανονικα διπλη τιμη πριν και μετα τις γιορτες ξανα ανεβηκε η τιμη. Και το Fifa στο 20αρικο τοτε επεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

παιδια καλησπερα, αν γνωριζει καποιος : δοκιμασαμε στο PS3 ενος φιλου να παιξουμε ΦΙΦΑ13  με 2 gamepads.

Το 2ο ηταν το f510 της Logitech και ενω το εβλεπε εβγαζε ενα message κατι για wireless...

Το δοκιμασαμε και μονο του παλι τα ιδια ....

Ενω στο PRO13 κανενα προβλημα παιζαμε κανονικα....

Τι μπορει να συμβαινει?

 

υ.γ Τα παιχνιδια αυθεντικα και τα 2

υ.γ2 Το F510 εχει ενα διακοπτακι απο πισω ωστε να μπορεις να παιζεις και σε pc και σε PS3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ακριβώς το ίδιο και σε εμένα. Έχω ένα ασύρματο του πλαισίου που και για pc kai gia ps3. Πολύ απλά δεν το αναγνωρίζει ως αυθεντικό. Θέλει χειριστήριο της Sony το αυθεντικό. Τώρα αμα κάποιος άλλος έχει καμία λύση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδες, εχω ενα προβλημα με το Fifa 13 στο PlayStation 3. Το πρβλημα ειναι οτι προσπαθω να συνδεθω online στο Fifa 13 (δεν εχω κανει εγγραφη στην ea), βαζω email και κωδικο και οταν παταω οκ μου βγαζει αυτο το μυνημα: "The email and password combination used is not valid. if you believe this email to be a valid account, try resetting your password" Εχω βαλει πολλους διαφορετικους κωδικους αλλα περνω το ιδιο μυνημα, παρακαλω βοηθηστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να δημιουργησεις λογαριασμο στην Ea, δεν γινεται αλλιως. Εκει που σου λεει βαλε εμαιλ και κωδικο θα σου λεει και πως να δημιουργησεις λογαριασμο αμα δεν εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

ξεθαμα αλλα,μιας και τωρα τελευταια ετυχε να ερθουν φιλοι σπιτι και θυμηθηκαμε το ps3,απο οτι ξερω υπαρχει τροπος να περασω custom roster updates(αν εχετε και προχειρο ευκολο τροπο ριχτε τον). η βασικη μου ερωτηση ειναι,αν κανω manual roster update θα γυριζει αυτοματα στοκ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεθαμα αλλα,μιας και τωρα τελευταια ετυχε να ερθουν φιλοι σπιτι και θυμηθηκαμε το ps3,απο οτι ξερω υπαρχει τροπος να περασω custom roster updates(αν εχετε και προχειρο ευκολο τροπο ριχτε τον). η βασικη μου ερωτηση ειναι,αν κανω manual roster update θα γυριζει αυτοματα στοκ ?

 

Αν το φτιαξεις manual θα παραμεινει οπως το εχεις επιλεξει..αρκει να απενεργοποιησεις το match day squad που σου φτιαχνει την ομαδα ονλαιν,αναλογα με το τελευταιο ροστερ της(με το τριγωνο αν δεν κανω λαθος..)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα εγω ελεγα για ετοιμο αρχειο με τις μεταγραφες,να μην τις κανω χειροκινητα..σιγουρα θα υπαρχει τροπος..βρηκα στο ιντερνετ μερικα αρχεια αλλα δεν λενε τον τροπο που τα περνας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...