Προς το περιεχόμενο

Fifa 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπική μου γνώμη και μόνο και έχοντας παίξει σχεδόν όλα τα modes του παιχνιδιού,μπορώ να πω ότι είναι ότι καλύτερο έχω παίξει σε εξομοιωτή ποδοσφαίρου ever!

 

Και online και offline είναι πάρα πολύ ανταγωνιστικό και πραγματικά νομίζεις αισθάνεσαι ότι είσαι στο γήπεδο.Η ταχύτητα προσωπικά δεν με ενοχλεί, το αντίθετο μάλιστα.

 

Το Carrier mode είναι πολύ βελτιωμένο και πάρα πολύ ενδιαφέρον...

 

Γενικά πολύ καλή συνέχεια του FIFA 12, που θα με κρατήσει σίγουρα μέχρι το FIFA 14....

 

Απλά η γνώμη μου χωρίς να έχω σκοπό να έρθω σε αντιπαράθεση με κανέναν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ μίλησα με εναν φίλο που το έχει και σε ps3 και σε 360 και το έπαιξε χθες. Μου είπε ότι στο ps3 είναι εμφανώς πιο αργό. Δεν μπορώ να καταλάβω. Πάντως αν η ΕΑ δεν ακούσει τον λαό και δεν κάνει update να ρίξει λίγο την ταχύτητα και τις αντιδράσεις παικτών, δεν ξέρω αν θα παίξω φιφα φέτος. Κοιτα να δεις που θα με αφήσουν χωρίς ποδοσφαιράκι οι ηλίθιοι...

Εσυ,αν δεν σου αρεσει εσενα δεν σημαινει οτι δεν αρεσει στους υπολοιπους

 

Εκτος απο εσενα και 1-02 ατομα ακομα δεν ακουσα καποιον να εχει παραπονο.Αμα τωρα εσενα σαρεσει να παιζεις super slow ,manual ,μαγκια σου,επειδη φετος μπορει να μην ειναι τοσο αργο το παιχνιδι δεν σημαινει οτι ειναι και μουφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ,αν δεν σου αρεσει εσενα δεν σημαινει οτι δεν αρεσει στους υπολοιπους

 

Εκτος απο εσενα και 1-02 ατομα ακομα δεν ακουσα καποιον να εχει παραπονο.Αμα τωρα εσενα σαρεσει να παιζεις super slow ,manual ,μαγκια σου,επειδη φετος μπορει να μην ειναι τοσο αργο το παιχνιδι δεν σημαινει οτι ειναι και μουφα.

 

Εγώ και κάτι άλλοι χιλιάδες που κράζουν την ΕΑ με επίσημα petition για πτώση ταχύτητας στα ΕΑ official forum. LOL...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει δικιο ρε παιδια ο polakis. δεν λεει κανενας οτι δεν ειναι καλο. ισα ισα που ειναι γ@μ..Τ0....Στο θεμα ταχυτητας δεν λεμε ποσο γρηγορα τρεχει αλλα στις αντιδρασεις του σωματος. Ειναι κατι που χαλαει ολο το παιχνιδι. Στο ps3 ειναι τελειο! Στο xbox θελει update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω οτι στο θεμα ταχυτητας στο πσ3 ειναι μια χαρα αυτο που θελω να τονισω ειναι τα συναισθηματα χαρας που νοιώθω μου θυμιζει εποχες pro 4 σε 5 και 6 με τις βελτιώσεις που γινονταν καθε χρονο προς το καλυτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε polaki οταν εμεις σου λεγαμε απ το demo οτι το παιχνιδι ετρωγε αγριο κραξιμο δεν ηξερες τι ελεγες κ μας δουλευες που τολμαγαμε να το θηξουμε κ τωρα μας λες οτι χιλιαδες μαζι με σενα οντως το κραζουν κ μας βαζεις κ lol στο τελως.με λενε Ριζο κ οποτε θελω τα γυριζω μου φενεται εισαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε polaki οταν εμεις σου λεγαμε απ το demo οτι το παιχνιδι ετρωγε αγριο κραξιμο δεν ηξερες τι ελεγες κ μας δουλευες που τολμαγαμε να το θηξουμε κ τωρα μας λες οτι χιλιαδες μαζι με σενα οντως το κραζουν κ μας βαζεις κ lol στο τελως.με λενε Ριζο κ οποτε θελω τα γυριζω μου φενεται εισαι

 

Ρε φιλε που ζεις; Το DEMO ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ!!!! Ολοι τωρα ζητουν τουλαχιστον να μπει με update η ταχυτητα του ντεμο! Ξεκολλα κι ασε τις ειρωνιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ ΞΕΚΟΛΛΑ που χεις την εντυπωση οτι πρεπει να βγαλουν κ update επειδη 1000-1500 ατομα σ ολο τον κοσμο μαζι με σενα παιζουν το παιχνιδι στο super super super slow.χαχαχαχαχαχαχαχα τι αλλο θα διαβασουμε.περιμενε να βγαλουν update εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ ΞΕΚΟΛΛΑ που χεις την εντυπωση οτι πρεπει να βγαλουν κ update επειδη 1000-1500 ατομα σ ολο τον κοσμο μαζι με σενα παιζουν το παιχνιδι στο super super super slow.χαχαχαχαχαχαχαχα τι αλλο θα διαβασουμε.περιμενε να βγαλουν update εσυ

 

Εγινε φιλε οτι πεις...Oταν θα μαθεις ποιο ειναι το νοημα του αληθινου simulation ελα πες μου...Τεσπα ουδολως με απασχολει η αποψη σου. Απλα δεν δεχομαι ειρωνιες στις αποψεις μου τις οποιες εκφραζω σοβαροτατα και με γνωμονα τον ρεαλισμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ ΞΕΚΟΛΛΑ που χεις την εντυπωση οτι πρεπει να βγαλουν κ update επειδη 1000-1500 ατομα σ ολο τον κοσμο μαζι με σενα παιζουν το παιχνιδι στο super super super slow.χαχαχαχαχαχαχαχα τι αλλο θα διαβασουμε.περιμενε να βγαλουν update εσυ

 

Εσυ που γνωριζεις οτι ειναι 1000-1500 ατομα που τους αρεσει να παιζουν super super super slow; Εκατσες και τους μετρησες; Αν ναι εμενα με εβαλες στους 1000-1500; το παιχνιδι ειναι λιγο πιο γρηγορο απο οτι θα επρεπε να ειναι (τουλαχιστον στο xbox360 που εχω παιξει). Τι σε ενοχλει που περιμενουμε καποιο update; Χαμηλωσε λιγο τους τονους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω κατι δεν με κολαει παιζω head to head ματς online και μερικες φορες μου φαίνεται αρκετο γρηγορώ το παιχνιδη επισεις δεν το απολαμβανω οσο εχθες δεν ξερω κατι δεν μου στεκεται καλλα :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικο το παιχνιδι.Αυτα τα λιγα animations που εχου προσθεσει στο παιχνιδι ειναι εξαιρετικα και ομορφα.Οι τερματοφυλακες απ'οσο εχω παιξει φαινονται καλυτεροι.Εχει αρκετα in game situations που προσδιδουν ρεαλισμο στο παιχνιδι και το κανει πιο ομορφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο περισσοτερη ενασχοληση με το ΦΙΦΑ 13 σε ΠΣ3 οφειλω να ομολογησω πως ειναι το καλυτερο ποδοσφαιρακι ever !!!

Εξαιρετικη βελτιωση σε ολους τους τομεις απο gameplay, AI, Menus μεχρι και γραφικα.

Και ειμαι fanboy του ΠΕΣ γενικοτερα, το οποιο βεβαια δεν εχω παιξει ακομη για να συγκρινω.

Δε θελω να μπω σε διαδικασια συγκρισης, ουτε τρολλινγκ απλα λεω ποσο καλο ειναι το φιφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...