Προς το περιεχόμενο

Fifa 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να τελειωνει το θεμα μια κ καλη απο μενα τουλαχιστον κ επειδη με σενα ΠΟΛΑΚΙ ακρη δεν βγαζει κανεις,ΚΑΝΕΝΑ ποδοσφαιρακι απ τα 2 διαθεσιμα που εχουμε δεν αγγιζουν το πραγματικο ποδοσφαιρο κ τον ρεαλισμο ουτε σ ενα 10%,ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ μαλλον δεν εχει δει ΠΟΤΕ του αληθινη μπαλα.οταν στο προ μαθουν οτι οι παιχτες στριβουν κ δεν πανε ντουγρου προς μια κατευθυνση κ οταν στο φιφα μαθουν τα βασικα οπως οτι οι παιχτες δεν γινεται να εχουν σ ολες τις θεσεις την ιδια αποδοση η οτι ο καθε παιχτης εχει ενα καλο ποδι κ δεν τα χρησιμοποιει κ τα 2 τελεια τα ξαναλεμε.ως τοτε ας βολευτει ο καθενας μ οποιο του κανει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε φιλε σε μενα γιατι αναφερεσαι; Εγω λεω την γνωμη μου. Αν σου αρεσει εχει καλως. Αν οχι μεγεια σου. Δεν σου επεβαλα να παιξεις καποιο παιχνιδι. Ελευθερη αγορα εχουμε. Την γνωμη μου εχω δικαιωμα να την λεω...

 

Και ναι αυτο που φερνει πιο πολυ σε ποδοσφαιρο και ΜΟΝΟ σε slow/manual ειναι το φιφα κι οχι το προ. Αυτο το λεει το 80% του πλανητη οχι εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να τελειωνει το θεμα μια κ καλη απο μενα τουλαχιστον κ επειδη με σενα ΠΟΛΑΚΙ ακρη δεν βγαζει κανεις' date='ΚΑΝΕΝΑ ποδοσφαιρακι απ τα 2 διαθεσιμα που εχουμε δεν αγγιζουν το πραγματικο ποδοσφαιρο κ τον ρεαλισμο ουτε σ ενα 10%,ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ μαλλον δεν εχει δει ΠΟΤΕ του αληθινη μπαλα.οταν στο προ μαθουν οτι οι παιχτες στριβουν κ δεν πανε ντουγρου προς μια κατευθυνση κ οταν στο φιφα μαθουν τα βασικα οπως οτι οι παιχτες δεν γινεται να εχουν σ ολες τις θεσεις την ιδια αποδοση η οτι ο καθε παιχτης εχει ενα καλο ποδι κ δεν τα χρησιμοποιει κ τα 2 τελεια τα ξαναλεμε.ως τοτε ας βολευτει ο καθενας μ οποιο του κανει.[/quote']

 

Πολύ σωστός

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο PS3 έχει δει κανείς το update? Σε ´μενα δεν έχει εμφανιστεί...

 

Ουτε σε μενα και κατι πρεπει να βγει γιατι δεν την παλευω με το παιχνιδοφλιπερ :mad: μιλαω για το ονλινε κοματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ουτε σε μενα και κατι πρεπει να βγει γιατι δεν την παλευω με το παιχνιδοφλιπερ :mad: μιλαω για το ονλινε κοματι.

 

Εγώ πάλι δεν παλεύω να κολλάει σχεδόν κάθε φορά στην αρένα και να πρέπει να κάνω restart.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To νέο μεγάλο update θα βγει για ps3,360 μέσα στο σαββατοκύριακο. Απότι είδα όμως στην λίστα, η ταχυτητα δεν ειναι μεσα στα fixes δυστυχως. Βεβαια η ΕΑ ανακοινωσε οτι μεχρι τελη Οκτωβρη θα εχουμε ΚΑΙ ΑΛΛΑ UPDATES, οποτε ελπίζουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να καταλάβω τι κάνουν μερικοί στο online (Seasons) και οι παίκτες τους τρέχουν σαν τρελοί όλο το 90λεπτο. Εγώ με Ρεάλ και με μερικούς αντιπάλους (Division 5,6) δεν προλαβαίνω να αλλάξω πάσα και αυτοί πίεση σε όλο το γήπεδο 90 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Alejandro, άρχισε να παίζεις manual rankings δεν θα το μετανιώσεις.Στο assisted πραγματικά το παιχνίδι δεν θα αρνηθώ να το πω ότι είναι στα επίπεδα τους PES αν όχι και χειρότερο. Μόνο δύο ομάδες υπάρχουν, Real και Μan City και χιλιάδες noobs. Στα manual όμως, είναι full ρεαλιστικό το game με ποικιλία ομάδων και δεν θα δυσκολευτείς να ανέβεις στα rankings γιατί το πολύ 2000 άτομα παίζουν καθημερινά. Οι περισσότεροι είναι άτομα τα οποία αγαπούν το ποδόσφαιρο, πολύ build up play μιλάμε. Ακόμη και τις φορές που χάνω, το απολαμβάνω το game...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Alejandro, άρχισε να παίζεις manual rankings δεν θα το μετανιώσεις.Στο assisted πραγματικά το παιχνίδι δεν θα αρνηθώ να το πω ότι είναι στα επίπεδα τους PES αν όχι και χειρότερο. Μόνο δύο ομάδες υπάρχουν, Real και Μan City και χιλιάδες noobs. Στα manual όμως, είναι full ρεαλιστικό το game με ποικιλία ομάδων και δεν θα δυσκολευτείς να ανέβεις στα rankings γιατί το πολύ 2000 άτομα παίζουν καθημερινά. Οι περισσότεροι είναι άτομα τα οποία αγαπούν το ποδόσφαιρο, πολύ build up play μιλάμε. Ακόμη και τις φορές που χάνω, το απολαμβάνω το game...

 

Πρέπει να έχεις δίκιο φίλε αλλά το manual θέλει τον αναλογικό μοχλό και να πω την αλήθεια ζορίζομαι πολύ με το συγκεκριμένο. Σίγουρα όμως στο assisted πρέπει να είμαστε πολύ λίγοι αυτοί που παίζουμε ποδόσφαιρο, οι υπόλοιποι πίεση 90 λεπτά σε όλο το γήπεδο, ένα-δύο με τον Μέσσι που δεν τον φτάνεις ούτε με μηχανάκι και έχω ακόμη την απορία από το περσινό, πώς γίνεται να πιέζεις σε όλο το γήπεδο, 90 λεπτά χωρίς να μένει κενός χώρος πουθενά και χωρίς να κουράζεται η ομάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο seasons πρέπει να υπάρχει πρόγραμμα που αποφασίζει ποιός θα κερδίσει, δεν εξηγείται αλλιώς...

 

Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου εχεις αυτην την αισθηση την ωρα του παιχνιδιου ανεξηγητο πραγμα τι να πω :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου εχεις αυτην την αισθηση την ωρα του παιχνιδιου ανεξηγητο πραγμα τι να πω :fear:

 

Με βγάζει εκτός εαυτού λέμε! Εχω 70% κατοχή, 9 σουτ στην εστία, 1 γκολ, 2 δοκάρια και ο άλλος με 2 σουτ βάζει 2 γκολ με απίθανους τρόπους! Παρά τρίχα τη γλύτωσε το χειριστήριο όταν συνάντησε το σοβατεπί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...