Προς το περιεχόμενο

Breaking Bad : Season 5 [Spoiler free till season 4]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Το link που έδωσα το κοίταξε κανείς;

 

nope :mrgreen: ασφ

 

Άμα στο έδειχνε βρε συ δεν θα υπήρχε η "ανατροπή" στο τέλος που σου δείχνει το φυτό και λες «Ώπα! Άρα ο Γουόλτερ δηλητηρίασε το μικρό με το φυτό που είχε αλλεργία, άρα αυτός τα έκανε όλα!»

 

 

 

και δεν το λέτε τόση ώρα, την είχα περάσει στο ντούκου την τελευταία σκηνη με το λουλούδι, αυτό είναι καθαρή απόδειξη ότι έχω άδικο :shock: lol... (πάντως το σκεπτικό του jesse παραμένει βλακώδες έτσι και αλλιώς :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 642
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

nope :mrgreen: ασφ

Εμ έτσι χάνουμε φαιά ουσία σε πράγματα που έχουμε ήδη δει και δεν υπάρχει λόγος συζήτησης στο παρόν topic. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ έτσι χάνουμε φαιά ουσία σε πράγματα που έχουμε ήδη δει και δεν υπάρχει λόγος συζήτησης στο παρόν topic. B)

 

εχω μπόλικη από αυτή μην ανησυχείς B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεν το λέτε τόση ώρα, την είχα περάσει στο ντούκου την τελευταία σκηνη με το λουλούδι, αυτό είναι καθαρή απόδειξη ότι έχω άδικο :shock: lol... (πάντως το σκεπτικό του jesse παραμένει βλακώδες έτσι και αλλιώς :-D )

Επίσης, στο προτελευταίο επεισόδιο (12) μετά τους τίτλους έναρξης της σειράς, έχει μια σκηνή με τον Walt στην αυλή του όπου παίζει με το όπλο και στο τέλος βλέπει το φυτό. (Clue ότι εκείνη τη στιγμή του ήρθε η ιδέα.) Βέβαια τότε εμείς δεν ξέραμε τι σκεφτόταν, ούτε τι επρόκειτο να κάνει. ;)

 

εχω μπόλικη από αυτή μην ανησυχείς B)

Διάβασε το κείμενο και δεν θα έχεις απορίες για το Jesse.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, στο προτελευταίο επεισόδιο (12) μετά τους τίτλους έναρξης της σειράς, έχει μια σκηνή με τον Walt στην αυλή του όπου παίζει με το όπλο και στο τέλος βλέπει το φυτό. (Clue ότι εκείνη τη στιγμή του ήρθε η ιδέα.) Βέβαια τότε εμείς δεν ξέραμε τι σκεφτόταν, ούτε τι επρόκειτο να κάνει. ;)

 

 

ναι την θυμόμουνα εκείνη την σκηνη, όταν πρώτη φορα είδα την τελευταία σκηνη με το λουλούδι δεν έκανα την σύνδεση λουλούδι του walter - αλλεργία του μικρού, μου αρχίσατε και εσείς υπονοείται και υπονοείται πέστε μου ρε μαλακα την τελευταία σκηνή τις σειρά δεν την θυμάσαι? και θα λυνόταν το θέμα πιο γρήγορα :devil: , όσο για τον jesse η άποψη δεν πρόκειται να αλλάξει, αν και τελικά η πολύ βλακεία του γύρισε σε καλο :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσαμπα μπαινετε σε αυτη τη διαδικασια. Η σειρα εχει ακομα 16 επεισοδια και τελειωνει οριστικα.

σωστο.πιο ξεκαθαρο δεν μπορει να γινει αυτο το πραγμα(εχει τονιστει σχεδον απ ολλους στην σειρα)16 επεισοδια και τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

TΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΝ?

Τι π...τια ηταν αυτη?

Περιμενα 8 τωρα και 8 Γεναρη και μαθαινω 8 τωρα και 8 του χρονου? :angry:

Αρα μιλαμε για Season 5 και Season 6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@Iridium Πόρωση το βιντεάκι.

 

"It's growth, then decay, then transformation."

 

Κάποια layers στη σειρά δεν τα έχω καν χαμπαριάσει ακόμα. Και έχω δει τουλάχιστο τις 3 πρώτες season δύο φορές :/ (μην υπολογίζοντας τις φορές για το fansubbing)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ακομα στα μεσα 2ης αλλα αυτη η γυναικα του δεν παλευεται...

Μονο να βαζει κρεμες και να βουρτσιζει τα μαλλια ξερει. B)

Just keep on watching... Θα κάνει κι άλλα η -και για μένα αχώνευτη- γυναίκα του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just keep on watching... Θα κάνει κι άλλα η -και για μένα αχώνευτη- γυναίκα του!

σε σχεση με τη γραμματεα του Saul μια χαρα χωνευεται. Εκτος αν το λετε απο αποψη της ηθοποιου αυτης καθ' ευατης οποτε ναι παω πασο. Ειναι λιγο κρυοκ...

 

οταν μαθαινει οτι ο αντρας της ειναι οτι ειναι το ψυχολογικο σοκ και ο τροπος που μεταφερεται αυτο σεναριακα και βαση ηθοποιιας της γυναικας του ειναι πολυ πετυχιμενα και ισως θυμιζουν καπως πραγματικη ζωη. σε σχεση με αλλα σεναριακα γεγονοτα που μονο αντιδρασεις πραγματικης ζωης δε θυμιζουν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@devil-ji εισαι λαθος thread ομως. Εφοσον ειναι spoiler free μεχρι και την 4η season, θα μπορουσες να διαβασεις (και ισως διαβασες) σημαντικα spoilers για το τι συμβαινει παρακατω.

 

Anyway, η Skyler παλευεται για μενα τις περισσοτερες φορες. Ειναι φορες που ειχε γινει αρκετα ενοχλητικη, και στην 4η season επαθε και μια περιεργη μεταλλαξη στο παρουσιαστικο της, αλλα γενικοτερα ο ρολος της ειναι σημαντικος στη σειρα, ακομα κι οταν κανει ηλιθιοτητες. Κυριως βεβαια οταν προσγειωνει τον Walt σε σχεση με την δικαιολογια "το κανω για την οικογενεια μου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...