Προς το περιεχόμενο

Breaking Bad : Season 5 [Spoiler free till season 4]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 642
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με πρόλαβες.

 

Λοιπόν, το ξεκίνησα προχθες. Εννοώ ότι ξεκίνησα την σειρά. Από την αρχή. Δεν την έχω δει καθόλου. Πόσο δίνει το στοίχημα ότι μέχρι τον Ιούλιο θα έχω δει όλες τις σεζόν; =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν, το ξεκίνησα προχθες. Εννοώ ότι ξεκίνησα την σειρά. Από την αρχή. Δεν την έχω δει καθόλου. Πόσο δίνει το στοίχημα ότι μέχρι τον Ιούλιο θα έχω δει όλες τις σεζόν; =ρ

 

Εξαρταται! Το ξεκινησα περσι, ειδα την 1η σεζόν και μου αρεσε αλλα δεν το συνεχισα. Φετος το χειμώνα είδα λίγα επεισόδια της 2ης σεζόν και μου φανηκαν υπερβολικά κουραστικά οπότε το σταμάτησα μέχρι και το Μαιο που ειδα λιγα επεισόδια μέχρι να φτάσουμε στο 11ο της 2ης, απο εκει και πέρα μέσα σε 3 μερες ειδα ολα τα υπόλοιπα :P Κοινως η 2η σεζον ηταν αρκετα κουραστικη.

Επίσης (αυτο ειναι δηλωση) όλοι οι χαρακτηρες ειναι απο αντιπαθητικοι έως πολυ αντιπαθητικοι, μονο ο Μαικ εξαιρείται και ο Γουολτ πρέπει να δώσει ενα χέρι ξύλο στη γυναικα του και την αδερφη της, κάτι με πιανει όταν αρχίζουν τη γκρινια, πόσο μάλλον να της τρώει στη μαπα τοσο καιρο. Απορω πως δεν μπλεχτηκε νωρίτερα με τα ναρκωτικά με αυτες τις 2 να γυριζουν στο σπιτι.

Επεξ/σία από Chrisxxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, το ξεκίνησα προχθες. Εννοώ ότι ξεκίνησα την σειρά. Από την αρχή. Δεν την έχω δει καθόλου. Πόσο δίνει το στοίχημα ότι μέχρι τον Ιούλιο θα έχω δει όλες τις σεζόν; =ρ

εγω ειχα πυρετο μια βδομαδα και ειδα στο καπακι τις 3 πρωτες σεζον :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μια χαρά. Εγώ έχω αϋπνίες :Ρ

 

Σέλλερς η εξεταστική τελειώνει σε μία βδομάδα, θα τα προλάβω όλα λέμε.

Κριςχχχ η αδερφή της τέτοιας κι εμένα μου ξυπνάει βίαια ένστικτα. Για την γυναίκα του θα δούμε όταν θα έχω προχωρήσει λίγο =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει η εξεταστική σου. Ιούλιο λέει. Χαχ.

 

Λοιπόν, τελείωσα 2η σεζόν και η εξεταστική πήγε καλά. Πρεμιέρα θα δούμε παρέα ε.

 

Κερδίζω το χρυσό καπέλο του Heisenberg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ολο hype μου είστε, αλλά όταν ξεκινάει τελικά η season όλοι εξαφανίζονται και "τα λέμε τον Σεπτέμβρη που θα έχει τελειώσει η season και θα τα έχω δει όλα μαζί". <_<

Και μένουν τρεις και τα τριζόνια για να κάνουμε συζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο hype μου είστε, αλλά όταν ξεκινάει τελικά η season όλοι εξαφανίζονται και "τα λέμε τον Σεπτέμβρη που θα έχει τελειώσει η season και θα τα έχω δει όλα μαζί". <_<

Και μένουν τρεις και τα τριζόνια για να κάνουμε συζήτηση.

 

Εγώ κατά πάσα πιθανότητα εδώ θα είμαι πάντως. Περισσότερο με ανησυχεί η αναμονή ολο το χειμώνα μετά. Αυτή είναι η μαλακία με τις σειρές αυτής της σεζόν.

Μπαη δε γουέη, η 5η σεζον θα χωριστεί στα δυο; 2012 και 2013 που διαβασα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...