Προς το περιεχόμενο

Τουλάχιστον 4" ιντσών θα είναι το νέο iPhone σύμφωνα με τη Wall Street Journal


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση: Γιατί αφού φαίνεται πως κάποιοι προτιμούν 3.5 ίντζες και κάποιοι ποιο μεγάλη, δεν φτιάχνονται 2 εκδόσεις του όπως πχ SII με Note? έτσι καλύπτονται όλοι, και πιθανότητα μεγαλώνει και το μερίδιο αγοράς τους...(είμαι σίγουρος πως οι μάρκετινγκ γκουρού της εταιρίας θα βρουν τρόπους να το πλασάρουν άψογα)

 

Για να μην καταντήσουν οι iOS developers κάπως έτσι:

 

animoca-android.jpg?w=640&h=424

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιστεύω είσαι ο μόνος που έποιασε το νόημα (χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν). Θα ακούσουμε πολλά μεγέθη ακόμη για την οθόνη μέχρι να κυκλοφορήσει.

 

Δηλαδή να καταλήξουν στη διαγώνιο των 3,9 ιντσών... Να μου το θυμηθείτε αυτό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή να καταλήξουν στη διαγώνιο των 3,9 ιντσών... Να μου το θυμηθείτε αυτό :)

 

3.95 για την ακριβια συμφωνα με τις τελευταιες εξεληξεις

 

 

Η Apple δοκιμάζει οθόνες 3.95 ιντσών για το νέο iPhone

 

Και αλλαζει αναλογια οθονης, εχει να γινει κουριο με τις εφαρμογες που μεχρι τωρα ηταν 3:2 και θα πρεπει να πανε σε 16:9...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι είμαστε σχετικοί και απόλυτοι γνώστες στο θέμα με τα κινητά λοιπόν. Απλά επειδή έχουμε ένα κινητο στην τσέπη μας! Η αλήθεια όμως είναι ότι αυτοί που ξέρουν απο κινητά, αυτοί που έχουν έγκυρη γνώμη πάνω σε όλες τις πτυχές της ασύρματης επικοινωνίας, είναι οι κατασκευαστές! Και όλοι οι κατασκευαστές έτρεξαν να χλευασουν το iPhone όταν παρουσιάστηκε! Έτρεξαν να πείσουν τους πάντες ότι θα είναι ακριβό άχρηστο στολίδι... και ταυτόχρονα είχαν βάλει φωτιά στα φωτοτυπικά τους. 2-3 χρόνια μετά δες την αγορά, δες ξαφνικά πως μεταλάχτικαν όλα. Αυτή είναι η μεγαλύτερη επιβράβευση για το iPhone: οι κατασκευαστές και ο αγώνας τους να κάνουν συσκευές που κινούνται και υπάρχουν γύρω από ένα νέο status. Πιο λεπτές από... πιο μεγάλες απο... πιο γρήγορες απο... Όλες έχουν μέτρο σύγκρισης: το iPhone! Σόρρυ παίδες αλλα σας έχω δυσάρεστα νέα, η Samsung προσπαθεί όλη μέρα να σε παντρέψει με την Έφη Θωδη (Galaxy) και τα βράδια κλειδωνετε στην τουαλέτα και τον παίζει μπροστά σε περιοδικά με την Ριχάνα (iPhone).

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όλοι είμαστε σχετικοί και απόλυτοι γνώστες στο θέμα με τα κινητά λοιπόν. Απλά επειδή έχουμε ένα κινητο στην τσέπη μας! Η αλήθεια όμως είναι ότι αυτοί που ξέρουν απο κινητά, αυτοί που έχουν έγκυρη γνώμη πάνω σε όλες τις πτυχές της ασύρματης επικοινωνίας, είναι οι κατασκευαστές! Και όλοι οι κατασκευαστές έτρεξαν να χλευασουν το iPhone όταν παρουσιάστηκε! Έτρεξαν να πείσουν τους πάντες ότι θα είναι ακριβό άχρηστο στολίδι... και ταυτόχρονα είχαν βάλει φωτιά στα φωτοτυπικά τους. 2-3 χρόνια μετά δες την αγορά, δες ξαφνικά πως μεταλάχτικαν όλα. Αυτή είναι η μεγαλύτερη επιβράβευση για το iPhone: οι κατασκευαστές και ο αγώνας τους να κάνουν συσκευές που κινούνται και υπάρχουν γύρω από ένα νέο status. Πιο λεπτές από... πιο μεγάλες απο... πιο γρήγορες απο... Όλες έχουν μέτρο σύγκρισης: το iPhone! Σόρρυ παίδες αλλα σας έχω δυσάρεστα νέα, η Samsung προσπαθεί όλη μέρα να σε παντρέψει με την Έφη Θωδη (Galaxy) και τα βράδια κλειδωνετε στην τουαλέτα και τον παίζει μπροστά σε περιοδικά με την Ριχάνα (iPhone).

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αυτο δε λεει κατι!

Και τον Bill Gates,τον κοροιδευαν οταν τους ελεγε για λογιμικο και personal computer(pc) και τους εφευρετες της xerox τους ειπαν ηλιθιους,τα αφεντικα τους γιατι εφτιαξαν μια "βλακια"(γι'αυτους) και το ονομασαν μαλιστα ποντικι(mouse) και αλλα πολλα παραδειγματα στο χωρο γενικα της επιστημης και της τεχνολογιας!

 

Επισης ξεχνας οτι το ρισκο και την σπαταλη πολλων εκατομυριων,για την αναπτυξη των touch συσκευων(απο το 2000) και smartphones,τα φορτωθηκαν αλλοι(και μια απο αυτους ηταν κ η MS),για να μπορεσει η apple μια ωραια πρωια να παρουσιασει το iphone,βασησμενο στις ηδη υπαρχουσες και ωριμες για το 2007,τεχνολογικες δυνατοτητες!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...