Προς το περιεχόμενο

Τουλάχιστον 4" ιντσών θα είναι το νέο iPhone σύμφωνα με τη Wall Street Journal


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Εγώ θα σου πρότεινα να σκεφτείς λίγο τι είναι τρολάρισμα. Το να μπει ένας γαύρος στο τόπικ του Ολυμπιακού και να γράψει ότι ο Ολυμπιακός είναι η καλύτερη ομάδα στον κόσμο, όσο και αν σε προκαλεί, δεν είναι τρολάρισμα, είναι η (υπερβολική) άποψη ενός οπαδού στο θέμα της ομάδας του. Αντίστοιχα εδώ, παρόλο που βρισκόμαστε στα Νέα, δεν παύει να συζητάμε για το iPhone 5. Όπως είπε και ο Καιάδας, "όποιος δε θέλει έξω". Τα υπόλοιπα (είστε φανμπους, τα προϊόντα της apple τα παίρνουν μόνο κολλημένοι κλπ) είναι pure trolling!

Δλδ εγω αν μπω στο τοπικ του sgs3,και πω οτι ξεσκιζει το iphone,και οτι τα android ειναι το κοριφαιο λογισμικο και δεκα χρονια μπροστα απο το ios,ειναι ενταξη,δε θεωρηται trollαρισμα?!

Αλλα αν ερθεις εσυ,για να μου τη πεις,επειδη γραφω "μακακιε",τοτε εσυ trollαρεις!?

 

Καλα καταλαβα?Αυτο θες να πεις?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Δλδ εγω αν μπω στο τοπικ του sgs3,και πω οτι ξεσκιζει το iphone,και οτι τα android ειναι το κοριφαιο λογισμικο και δεκα χρονια μπροστα απο το ios,ειναι ενταξη,δε θεωρηται trollαρισμα?!

Αλλα αν ερθεις εσυ,για να μου τη πεις,επειδη γραφω "μακακιε",τοτε εσυ trollαρεις!?

 

Καλα καταλαβα?Αυτο θες να πεις?

 

 

Καλά κατάλαβες. Έχεις δικαίωμα να γράψεις όσες υπερβολές θέλεις για το αγαπημένο σου κινητό, λογισμικό κλπ σε ένα θέμα που τα αφορά. Δεν έχω δικαίωμα να μπουκάρω σε αυτό το θέμα που δε με αφορά και να αρχίσω τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς επειδή διαφωνώ μαζί σου, γιατί τότε, εκτός του ότι είμαι οφτόπικ, τρολάρω (τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλά κατάλαβες. Έχεις δικαίωμα να γράψεις όσες υπερβολές θέλεις για το αγαπημένο σου κινητό, λογισμικό κλπ σε ένα θέμα που τα αφορά. Δεν έχω δικαίωμα να μπουκάρω σε αυτό το θέμα που δε με αφορά και να αρχίσω τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς επειδή διαφωνώ μαζί σου, γιατί τότε, εκτός του ότι είμαι οφτόπικ, τρολάρω (τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ).

Το θεμα ειναι,οτι δε στραφικε καποιος με προσωπικους χαρακτηρισμους,απλα σχολιαζει αυτα λεγονται με λιγο καυστικο τροπο!Δε βριζεις τον αλλο!

Φυσικα ο καθενας αντιλαβανεται διαφορετικα τον ορο trolling και ακομη πιο διαφορετικη ειναι η αποψη για τον ορο προσωπικος χαρακτηρισμος!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το θεμα ειναι,οτι δε στραφικε καποιος με προσωπικους χαρακτηρισμους,απλα σχολιαζει αυτα λεγονται με λιγο καυστικο τροπο!Δε βριζεις τον αλλο!

Φυσικα ο καθενας αντιλαβανεται διαφορετικα τον ορο trolling και ακομη πιο διαφορετικη ειναι η αποψη για τον ορο προσωπικος χαρακτηρισμος!

 

 

Γι' αυτό σβήστηκαν από τους mods, επειδή δεν ήταν trolling.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην φωτογραφία που δημοσιεύεται βλέπω ότι το αριστερά κινητό έχει διαφορετικ;o system connector οπότε λέτε να επιβεβαιωθεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να είστε σίγουροι ότι η apple θα μας κάνει να τρίβουμε τα μάτια μας. πάντα είναι ένα βήμα μπροστά από τον ανταγωνισμό

 

Ναι οπως τα τριβαμε με το 4S. (wooow siri παω να κανω μπανιο γατι μου φυγαν τα τσισακια μου).

 

ας ειμαστε υποκειμενικοι. πρεπει να μεγαλωσει η οθονη γιατι πλεον οι 3.5 ηταν πολυ λιγες. Δεν περιμενω κατι innovative ποια απο την apple, εχει σταματησει εδω και καιρο να πρωτοτυπει, ολα τα πραγματα εχουν την ακμη τους και μετα σιγα σιγα επιβραδυνουν. Τωρα για το μπροστα απο τον ανταγωνισμο να σου θυμισω οτι εδω και 2.5 χρονια υπαρχουν κινητα με 4+ ινστες οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τρίψαμε με το SG3 μια και καλή. :mrgreen:

 

Εισαι offtopic αλλα ξερεις τη γνωμη μου για το S3, τουλαχιστον δεν ειχε την ιδια εμφανιση με το S2 και βασικα κανενα αλλο χαρακτηριστικο. Η τεχνολογια προχωραει και τωρα που υπαρχει ανταγωνισμος καλα θα κανει η apple να το καταλαβει και να αρχισει να καινοτομει, αν θελει να παραμεινει στην αγορα. Ηδη εχει πεσει 2η ;)

 

Αν επιβεβαιωθουν οι φημες θελω πολυ να δω αν θα πες ακομα τις συσκευες πανω απο 4.3 ινστες παντοφλες, ή αν θα επεκτηνεις λιγακι το αποδεκτο μεγεθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι offtopic αλλα ξερεις τη γνωμη μου για το S3, τουλαχιστον δεν ειχε την ιδια εμφανιση με το S2 και βασικα κανενα αλλο χαρακτηριστικο. Η τεχνολογια προχωραει και τωρα που υπαρχει ανταγωνισμος καλα θα κανει η apple να το καταλαβει και να αρχισει να καινοτομει, αν θελει να παραμεινει στην αγορα. Ηδη εχει πεσει 2η ;)

Ναι, έχει χειρότερη εμφάνιση και τίποτα το ουσιαστικά καινοτόμο.

Υποκειμενικός είμαι, όπως είπες. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έχει χειρότερη εμφάνιση και τίποτα το ουσιαστικά καινοτόμο.

Υποκειμενικός είμαι, όπως είπες. :mrgreen:

 

Nαι τιποτα, εχουν και αλλες συσκευες eye recognition, τραβανε και αλλες συσκευες 3.3 φωτογραφιες το δευτερολεπτο, εχει και η αγαπημενη σου apple wireless φορτηση. Αλλα ξεχασα η αναβαθμιση σε 2πυρηνο το τελη του 2011 και το siri ειναι πραγματικα τεραστια καινοτομια. Τρελα features λεμεεεεε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι τιποτα, εχουν και αλλες συσκευες eye recognition, τραβανε και αλλες συσκευες 3.3 φωτογραφιες το δευτερολεπτο, εχει και η αγαπημενη σου apple wireless φορτηση. Αλλα ξεχασα η αναβαθμιση σε 2πυρηνο το τελη του 2011 και το siri ειναι πραγματικα τεραστια καινοτομια. Τρελα features λεμεεεεε.

Μην λες ότι νάναι...δεν έχει ασυρματη φόρτηση.Το να προσπαθείς να ρίξεις το iphone το καταλαβαίνω,αλλά με μέτρο γιατί εκτίθεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια μερικα fanboys μπορει να χρειαστουν firmware update για να αποδεχθουν το νεο μοντελο, αφου μεχρι τωρα ειναι προγραμματισμενοι να πιστευουν οτι οτιδηποτε πανω απο 3,5 ιντσες ειναι μη-πρακτικο και μονο για λογους εντυπωσιασμου. Οπως χρειαστηκε firmware update στο περασμα απο powerpc σε x86, για να σβηστει η λιστα με τις μαγικες ικανοτητες των powerpc που υπηρχε μεχρι τοτε στο μυαλο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην λες ότι νάναι...δεν έχει ασυρματη φόρτηση.Το να προσπαθείς να ρίξεις το iphone το καταλαβαίνω,αλλά με μέτρο γιατί εκτίθεσαι.

 

To S3; Μαλλον δεν εισαι καλα ενημερωμενος... ;) για δες ξανα οτι αν θες αγοραζεις ασυρματο φορτιστη. Προσεχε γιατι εσυ εκτιθεσαι...

 

Δες μονος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...