Προς το περιεχόμενο

NBA 2K13


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 610
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχοντας παίξει πλέον αρκετά παιχνίδια μπορώ να πω οτι όσον αφορά το gameplay(με τα sliders του fear βεβαίως βεβαίως) είναι για εμένα το καλύτερο της σειράς.Επίσης @nzeppos άσε το manager και συνέχισε τις απολαυστικές περιγραφές αγώνων που κάνεις εδώ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας παίξει πλέον αρκετά παιχνίδια μπορώ να πω οτι όσον αφορά το gameplay(με τα sliders του fear βεβαίως βεβαίως) είναι για εμένα το καλύτερο της σειράς.Επίσης @nzeppos άσε το manager και συνέχισε τις απολαυστικές περιγραφές αγώνων που κάνεις εδώ :-D

Βασικά αυτό που πρέπει να κάνει ο nzeppos είναι να φτιάξει ένα μπλογκ και να ποστάρει εκεί τις ιστορίες του και ας τις αναδημοσιεύει και εδώ που κακά τα ψέμματα χάνονται μέσα στην ροή των ποστ...

Αν κάνει και capture μερικούς αγώνες θα είναι σούπερ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικα με τα sliders του fear και συγκεκριμενα στα Tendencies: Inside shots και close shots 7 για το CPU και για τον user οπως ειναι default δηλαδη 50?Μηπως ειναι 47 και 47 και εχει γινει typo?Ευχαριστω.

Επεξ/σία από speedy23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα...Προσπαθησα να μπω στο My Player αλλα δεν αλλαζει το ονομα του παιχτη που προσπαθω να φτιαξω...Εχει μεινει το Tommy Montgomery....Τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου το ιδιο προβλημα εχω και εγω!!με την 4990 το παιχνιδι επαιζε με 60hz kai 60 fps και αλλαξα καρτα γραγικων σε gygabite7950 3 gb kai refresh rate στην αναληση 1920χ1080 απο τα settings του παιχνιδιου μεχρι 50hz και στο benchmark 46 fps!!Αλλαζω χειροκινητα σε 60 hz αλλα και παλι ανοτερη μετρηση 55 fps!!Περιμενα τουσ καινουριους drivers (catalyst 12.10)οι οποιοι βγηκαν πριν 2 ημερες αλλα τιποτα δεν αλλαξε!!Επισης το εχω δοκιμασει και σε windows8!!Αν βρεις κατι ενημερωσε!!

Έλειπα την προηγούμενη βδομάδα για αυτό και απαντάω αργά.

 

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα με τα 60Ηz που έγιναν 50Hz στο παιχνίδι

Αυτό που έφταιγε τουλάχιστον σε μένα είναι πως όταν έκανα εγκατάσταση το παιχνίδι την πρώτη φορά που πήγα να το τρέξω το έκανα από την TV (σύνδεση με 2 οθόνες και η TV σαν 1η)

η λύση ήταν uninstall το 2κ13 εγκατάσταση ξανά και την πρώτη φορά που το έτρεξα και έκανα setup video settings τα έκανα από την κανονική μου οθόνη

από τότε όταν παίζω στην τηλεόραση έχω κανονικά 60Ηz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με τα sliders του fear και συγκεκριμενα στα Tendencies: Inside shots και close shots 7 για το CPU και για τον user οπως ειναι default δηλαδη 50?Μηπως ειναι 47 και 47 και εχει γινει typo?Ευχαριστω.

 

Άλλο το "Tendencies: Inside/Close Shots" και άλλο το σκέτο Inside/Close Shots. Στην πρώτη περίπτωση τα sliders όντως είναι στο 5 για το CPU (το 5 είναι σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση της 19/10). Για το User βέβαια δεν σε ενδιαφέρει, αφού εσύ ο ίδιος καθορίζεις το πώς παίζει η ομάδα σου.

 

Τα σκέτα Inside/Close shots είναι στο 45/45.

 

ps; Όλοι χρησιμοποιούμε τα sliders του fear :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...