Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, kostasfil είπε

 

Love you κάργα! Μόλις το πήρα! 

ΥΓ: Το προσπαθούσα από opera browser, αλλά κολλούσε. Στο chrome δουλεψε άμεσα!

Μεγεια!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες


Το παιχνίδι έχει όλα όσα ευχόμουν να είναι . 
Τα bugs είναι αρνητικό αλλά πολλά θα φτιαχτούν με το αυριανό patch και τα υπόλοιπα στα άμεσο μέλλον . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Some People Are Playing Cyberpunk 2077 A Day Early On Xbox By Switching Time Zones... 

As Video Game Chronicle’s Andy Robinson pointed out on Twitter overnight, players can simply change the location on an Xbox One or Series X/S to New Zealand, where the game is already live, to unlock it and begin playing ahead of its release in other time zones.

Δεν χανετε κατι 😉 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, papageord είπε

Some People Are Playing Cyberpunk 2077 A Day Early On Xbox By Switching Time Zones... 

As Video Game Chronicle’s Andy Robinson pointed out on Twitter overnight, players can simply change the location on an Xbox One or Series X/S to New Zealand, where the game is already live, to unlock it and begin playing ahead of its release in other time zones.

Δεν χανετε κατι 😉 

λες να γινεται σε windows?

Παντως μολις μου κατεβηκε το παιχνιδι και τωρα ξεκινησε download το update,9.7 gb update λεει

Καταγραφή.PNG

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

 

Ώρα να πάρω καμιά σοκολατίτσα να έχω ενέργεια να δω σχεδόν μιας ώρας review. ^_^ Αν δεν ήταν ο Skill Up, θα πήγαινα κατευθείαν στο τέλος, αλλά θέλω καλά την άποψή του.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστω πολυ για το tip με το Hola VPN! Μολις αγοραστηκε και κατεβαινει.. Μιας και παιζω 1080p στην configuration page βγαζει το πατατομηχανημα μου σε high settings. i5-6400, 16gb, ssd, GTX1060 6gb.

Και με medium-low να τσουλαει, χαρουμενος θα ειμαι. Επικειται λιωσιμο!! 

 

Επεξ/σία από vste
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Digital Foundry

Αναφορά σε κείμενο

In many ways this is like the new Crysis...this feels like a true from the ground up PC game that's pushing cutting edge technology gpus to the absolute limit, I would say the amount of stuff going on in this game is just unbelievable. It is the most visually dense oppressively lit open world city I've ever seen.

EQzF.gif

Edit: Sry για τις κοτομπουκιές και τα σνίτσελ. Εγώ απλά το gif απο το Jurassic Park ήθελα και είχε μέσα κι αυτά. Καλή όρεξη έτσι κι αλλιώς. 😁

Επεξ/σία από psof
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...