Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, hellraiser2030 είπε

 

Σε αυτό πέφτει και cpu bn σίγουρα, δε μπορείς να έχεις 40-50 fps όλα low (έστω και χωρίς DLSS) και 30ρι όλα ultra με full RT και DLSS performance. Πάντως εντυπωσιακό που η 2060 super την παλεύει έστω και για το 30ρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, Anastazio είπε

απλα μου φαινεται λιγο ακραιο το 30ημερο,απο την αλλη το 2ωρο του στιμ ισως ειναι λιγο για να βγαλεις ακρη,δεν εχω εμπειρια με gog ομως γιαυτο ρωτησα.

Ε δεν σημαίνει επειδή το steam έχει μια πολιτική πρέπει να την ακολουθήσουν όλοι οι άλλοι.

https://support.gog.com/hc/en-us/articles/360006129837-GOG-COM-Voluntary-Refund-Policy 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, zeniath είπε

Το τσίμπησα και εγώ με το VPN thannks @xtrmsnpr για την βοήθεια, είναι η μέση λύση από το να μην το πάρεις κατεβασμένο και ας μην έχει DRM και από το full price, γιατί τα full price αυτό τον καιρό θα πάνε σε εφορίες/σηματα κλπ

Κατεβάζουμε και άντε να δουμε πότε θα το παίξουμε αύριο μετά την δουλειά

Απλα να ενημερωσω οτι αν αγορασετε μεσω ρωσικου vpn κλπ. καλο ειναι μετα να αλλάξετε κωδικους σε Gog και Paypal και φυσικα να κανετε uninstall το vpn απο τον browser.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, ilos said:

Σε αυτό πέφτει και cpu bn σίγουρα, δε μπορείς να έχεις 40-50 fps όλα low (έστω και χωρίς DLSS) και 30ρι όλα ultra με full RT και DLSS performance. Πάντως εντυπωσιακό που η 2060 super την παλεύει έστω και για το 30ρι.

Εγώ βλέπω την κάρτα να κοιμάται, στάνταρ μπουκάλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω 5700xt χωρις σκοπο να αναβαθμισω συντομα για ενα παιχνιδι (με την λογικη οτι σε cod mw εχω 100-150 fps σε 1440p 144hz).

Να το τσιμπησω σε ps5 μπας και βγει και η ps5 εκδοση για rt και λοιπα καλουδια?

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Ώρα να πάρω καμιά σοκολατίτσα να έχω ενέργεια να δω σχεδόν μιας ώρας review. ^_^ Αν δεν ήταν ο Skill Up, θα πήγαινα κατευθείαν στο τέλος, αλλά θέλω καλά την άποψή του.

Είναι μεγάλο όντως, δεν το είδα ακόμα, αλλα άμα σε ένα game χωράει τόσο μεγάλο review είναι αυτό. ;) Προσωπικά περιμένω από Karak, που συνεχίζει να είναι top για μένα, αλλα μάλλον θα αργήσει, όπως θα αργήσει και του Aj να γελάσουμε λίγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Parapas είπε

Εγώ βλέπω την κάρτα να κοιμάται, στάνταρ μπουκάλα

ναι το είδα το χαμηλό utilisation και εγώ και μάλιστα συνεχίζεται και με όλα ultra, μπορεί να φταίει και κάτι άλλο με την game engine ή τους drivers δεν είναι μόνο το cpu bn.

3 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Εχω 5700xt χωρις σκοπο να αναβαθμισω συντομα για ενα παιχνιδι (με την λογικη οτι σε cod mw εχω 100-150 fps σε 1440p 144hz).

Να το τσιμπησω σε ps5 μπας και βγει και η ps5 εκδοση για rt και λοιπα καλουδια?

Αδερφούλη δε θα έχει RT η ps5 έκδοση. Και εγώ για αυτό δε το παίρνω εκεί και αποφάσισα να περιμένω μέχρι το Πάσχα να χτυπήσω μια 3080 σε ανθρώπινη τιμή.

Επεξ/σία από ilos
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KNSM είπε

Απλα να ενημερωσω οτι αν αγορασετε μεσω ρωσικου vpn κλπ. καλο ειναι μετα να αλλάξετε κωδικους σε Gog και Paypal και φυσικα να κανετε uninstall το vpn απο τον browser.

Βασικά Ισραηλινή εταιρία το χει. Δεν είναι "ρωσικό" VPN. Το bandwidth σας θα πουλήσει μόνο 😌.  Αλλά ναι.

https://hola.org/faq

Γνωστό service.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, hellraiser2030 είπε

 

Χμμ.. optimization απο τα lidl μυριζομαι, διαβαζω οχι και τοσο καλα και απο αλλα φορουμ του εξωτερικού. Ελπίζω να στρωσει με το day1 patch.

Αν δε σηκωνει ουτε 60αρι τουλαχιστον στα medium-high στη ταπεινή 1070 μου θα παει και αυτο black list οπως τα games της bugisoft.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, ilos είπε

Σε αυτό πέφτει και cpu bn σίγουρα, δε μπορείς να έχεις 40-50 fps όλα low (έστω και χωρίς DLSS) και 30ρι όλα ultra με full RT και DLSS performance. Πάντως εντυπωσιακό που η 2060 super την παλεύει έστω και για το 30ρι.

Στο Tom's δεν είχαν τέτοιο πρόβλημα με ultra και RT off. Άρα θέλει και STP και πυρήνες. Πάνε άκλαφτοι οι 1600/1700/2600/2700. 7700K και 3600 λογικά θα έχουν ανάγκη για optimized settings.

Από τα σχόλια:

Αναφορά σε κείμενο

This version is the buggy one from P2P reddit. You have to wait for the release patch. Even the repackers are waiting for the final patch. Do benchmarking after the final patch.

 

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, ilos είπε

Αδερφούλη δε θα έχει RT η ps5 έκδοση. Και εγώ για αυτό δε το παίρνω εκεί και αποφάσισα να περιμένω μέχρι το Πάσχα να χτυπήσω μια 3080 σε ανθρώπινη τιμή.

Έχουν πει θα βγει upgrade έκδοση για ps5 και xsx. Λογικά θα έχει RT αλλά low

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, KNSM είπε

Απλα να ενημερωσω οτι αν αγορασετε μεσω ρωσικου vpn κλπ. καλο ειναι μετα να αλλάξετε κωδικους σε Gog και Paypal και φυσικα να κανετε uninstall το vpn απο τον browser.

Για ποιο λόγω πρέπει να γίνει αυτό ?

Άκυρο....got it...

Επεξ/σία από polonos1313
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, polonos1313 είπε

Για ποιο λόγω πρέπει να γίνει αυτό ?

Άκυρο....got it...

Για ασφάλεια καλέ των στοιχείων σου, γι'αυτό σου έγραψα και να το πετάξεις μετά, δε το χρειάζεσαι, )εγώ το χω πάνω συνέχεια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Cloud Saving στο gog το εμπιστεύεστε; ρωτάω γιατί όταν έπαιζα το W3 το είχα κλειστό. Φοβόμουν conflicts και corrupted saves με τα τοπικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γίνει benchmark σε συγκεκριμένα settings που να λέει στην ουσία ποια απο τα settings ρίχνουν απόδοση αισθητά και ποια όχι ; Ένα σίγουρο είναι τα shadows.....ρωτάω για εμάς με τα αρχαία pc......πιστευω low με medium με το σύστημα της υπογραφής μου....Απλά αν βάλω κάτι σε off μηπως μπορέσω να βάλω κάτι άλλο στο high.....λέω τώρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...