Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

στο steam δεν υπάρχει κάτι ως τώρα.

ανεβασα φωτο πιο πανω,9.7gb update,ακομα apply update Κανει,πηγε 72%

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Και στο subreddit του παιχνιδιού αναφέρουν ότι στο Steam δεν έχει κάτι μέχρι στιγμής.
Πάντως στο GOG είχε update, μου έκανε και μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός που χαίρεται πιο πολύ από όλους είναι ο πέτσινος. Είναι το μόνο game που visually θα κάνει την διαφορά για τις 3080/3090 με τους κόκκινους. Και με τόσο πολλά RT effects δεν υπάρχει ούτε μια περίπτωση στο εκατομμύριο να τρέχει normal εκεί, ειδικά από τη στιγμή που δεν υπάρχει κάποια upsampling technique ανάλογη του DLSS.

Για κάτι τέτοια έγραφα σε όσους χτύπησαν άλλες κάρτες με σομπρέρο (3060ti γκουχ γκουχ), αφού τους τον πιάνανε που τους το πιάνανε τουλάχιστον ας δίναν την χήνα για την 3080. Έχουν φάει όλες οι άλλες γκολ από τα αποδυτήρια. Ή θα κόψεις RT ή ανάλυση. Τουλάχιστον 3080 θα το έχεις κουτσά στραβά το 1440p60 και το 4k30 με όλα κομπλέ + DLSS.

Όσο για last gen κονσόλες,1060,580 κλπ περιμένω το DF vid για να γελάσω με την καρδιά μου από τις διαφορές visually.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως στις κονσολες εχει διπλασιο μεγεθος.120gb καπου εκει

Επισης

Cyberpunk is not 100% DRM-free. The "MY REWARDS" DLC requires online activation via their Galaxy client. While the DLC is only cosmetic, it is still DRM-ed.
 

 

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Low end hardware/Last gen consoles = Θα φτύσουν αίμα για 30 fps με πολύ χειρότερα γραφικά.

Medium end hardware= Πανέμορφο και 60 fps στο high/ultra χωρίς RTX

High end hardware = Οτι καλύτερο έχει βγει απο πλευράς ποιότητας γραφικών. 50-60 fps αλλα και πάλι δύσκολα με όλα στο full

Το παιχνίδι = Deus Ex with Cars

H Night City = Next gen Open World

Τα παιδιά της DF απλώς προσκυνούσαν για  13 λεπτά. Να περιμένουμε πολλά βίντεο με ανάλυση και benchmarks στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

ανεβασα φωτο πιο πανω,9.7gb update,ακομα apply update Κανει,πηγε 72%

το ξέρω σε αυτό απαντάω, το ειδα.

 

όσοι κατεβαζετε απο gog προσοχη. Φίλος πάγωσε το DL και το άρχισε πάλι και χάθηκε progress, από 25% πήγε πίσω στο 15%.. από τα παλιά το χουν το θέμα

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

το ξέρω σε αυτό απαντάω, το ειδα.

 

όσοι κατεβαζετε απο gog προσοχη. Φίλος πάγωσε το DL και το άρχισε πάλι και χάθηκε progress, από 25% πήγε πίσω στο 15%.. από τα παλιά το χουν το θέμα

Πωω εχουμε τετοια; Ισχυει αυτο με το gog που λες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

το ξέρω σε αυτό απαντάω, το ειδα.

 

όσοι κατεβαζετε απο gog προσοχη. Φίλος πάγωσε το DL και το άρχισε πάλι και χάθηκε progress, από 25% πήγε πίσω στο 15%.. από τα παλιά το χουν το θέμα

για δες τι μεγεθος σου λεει στον δισκο,εμενα λεει 59,1 GB (63.553.835.008 byte)

Μόλις τώρα, d4ydr33m3r είπε

Πωω εχουμε τετοια; Ισχυει αυτο με το gog που λες.. 

εμενα κατεβηκε μια χαρα,απλα στο apply update φαινοταν κολλημενο,μια ωρα εκανε install το update

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, aekoupoli είπε

βαλε το free hola στον chrome και καντο απο εκει,Και αν στο δειχνει με euro η δολλαρια,πηγαινε στο λογαριασμο σου και βαλε ρωσσιοκ νομισμα,βγαινει 1999ρωσικα,μολις το αγορασεις μπες κανονικα με λογαριασμο σου στο galaxy client χωρις vpn Κτλ και θα στο εχει για download

Δεν χρειαζεται να αλλαξεις το region και στο galaxy client, δλδ εφοσον το αγορασεις με vpn μεσω chrome επειτα μπορεις να παιζεις ελευθερα στο υπαρχων προφιλ σου και στο online που θα βγει μελλοντικα? Δε σε κλειδωνει εξω απ το παιχνιδι?

Αν το αγορασω και κατεβει τωρα μπορω να παιξω σημερα ή πρεπει να περιμενω μεχρι αυριο? 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, psof είπε

Low end hardware/Last gen consoles = Θα φτύσουν αίμα για 30 fps με πολύ χειρότερα γραφικά.

Medium end hardware= Πανέμορφο και 60 fps στο high/ultra χωρίς RTX

High end hardware = Οτι καλύτερο έχει βγει απο πλευράς ποιότητας γραφικών. 50-60 fps αλλα και πάλι δύσκολα με όλα στο full

Το παιχνίδι = Deus Ex with Cars

H Night City = Next gen Open World

Τα παιδιά της DF απλώς προσκυνούσαν για  13 λεπτά. Να περιμένουμε πολλά βίντεο με ανάλυση και benchmarks στο μέλλον.

Ευτυχως λογο του οτι ειμαι κονσολας κυριως δεν εχω προβλημα με τα 30 fps. Για την ακριβεια το σκεφτομουν αν θα το παρω στο σαπακι pc μου, η αν θα το αγοραζα σε PS4 με σκοπο τελικα καποια στιγμη να παω σε PS5 και να δω διαφορες οταν κανω upgrade κονσολας.

Αλλα τελικα με κερδισε η μεγαλη διαφορα τιμης του παιχνιδιου σε PC σε σχεση με το PS (στο Ρωσικο GoG) και οτι αργα η γρηγορα θα εχω PC που θα το τρεχει οπως τρεχει ο τωρινος μου το Witcher 3.

Βεβαια το καλυτερο θα ηταν να ειχα την υπομονη να το ξεκινησω σε καμια 2ετια αλλα δεν.. :P

Οποτε 30fps it is..

 

Επεξ/σία από vste
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Δεν χρειαζεται να αλλαξεις το region και στο galaxy client, δλδ εφοσον το αγορασεις με vpn μεσω chrome επειτα μπορεις να παιζεις ελευθερα στο υπαρχων προφιλ σου και στο online που θα βγει μελλοντικα? Δε σε κλειδωνει εξω απ το παιχνιδι?

oxi τιποτα δεν αλλαξα,ανοιξα κανονικα το gog galaxy με λογαριασμο μου χωρις vpn και μου το ειχε κανονικα για download,δεν ειναι region locked για να θελει vpn για να παιξεις,oυτε ο λογαριασμος σου ειναι region locked

Επεξ/σία από aekoupoli
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aekoupoli είπε

oxi τιποτα δεν αλλαξα,ανοιξα κανονικα το gog galaxy με λογαριασμο μου χωρις vpn και μου το ειχε κανονικα για download,δεν ειναι region locked για να θελει vpn για να παιξεις

Αυτα ειναι! Μπορω να παιξω απο σημερα δλδ αν κατεβει ή πρεπει να περιμενω μεχρι αυριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, giorgosmcmc είπε

Αυτα ειναι! Μπορω να παιξω απο σημερα δλδ αν κατεβει ή πρεπει να περιμενω μεχρι αυριο?

Aπο την ωρα που ξεκιναει,εμενα κατεβασε 50 γιγα και κατι δεν θυμαμαι ποσο και μετα 9.7 γιγα update

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...