Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, itanium είπε

Αυτά που γράφεις ΔΕΝ τα έχω δει ποτέ και όπως είχα ποστάρει το έχω τελειώσει το παιχνίδι 4 φορές και ασχολούμαι μαζί του καθημερινά σχεδόν

Πραγματικά όμως και εγώ που το εχω αφήσει στο δεύτερο playthrough μετα από 97 ωρες δεν εχω δει τίποτα από όλα αυτά. Στην αρχή είχα δει κανα 2-3 φορες λίγο τα αμάξια να κάνουν τα δικα τους και κάποια npcs να περνάνε το ένα μέσα από το άλλο και αυτά στο τελευταίο patch δεν θυμάμαι να εχω δει κατι από αυτά αλλά ως εκεί κανενα game breaking bug.

Χωρίς να θέλω να μειώσω κανέναν ότι λεει ψέματα απλα εγώ δεν μου έχουν τύχει. Το παιχνίδι για μενα όπως εχω ξαναπεί ακόμα και έτσι "όπως λένε ότι είναι"  μαζί με witcher 3 και rdr2 είναι ότι καλύτερο εχω παίξει. Μονη εξαίρεση το άθλιο police ai αυτό πραγματικά ασυγχώρητο αλλά ευτχως για το δικο μου gameplay δεν με επηρεάζει.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To ξεκίνησα με 2080ΤI, μετά με 3080 και τώρα με 3080Τi πάντα με το ίδιο setup i9-9940X, θα δοκιμάσω και με το 12900Κ μόλις το στήσω, θέματα δεν είχα ποτέ, και από δίσκους το είχα σε 970 pro nvme και σε 980 προβλήματα καθόλου, προφανώς με την 2080Τi ζοριζόταν σε 4Κ που παίζω και η 3080 όταν μπήκε πάνω ανέβασε την απόδοση αρκετά αλλά αναμενόμενο, προβλήματα που διαβάζω απλά τα διαβάζω δεν αμφισβητώ κανένα αλλά και εγώ δεν έχω δει τίποτα τέτοιο.

Κατά τα άλλα το να μην αρέσει σε κάποιον το παιχνίδι σε οποιονδήποτε τομέα είναι κάτι διαφορετικό και απόλυτα σεβαστό απλά η "κουλτούρα" στο φόρουμ είναι ότι αν δεν συμφωνείς με αυτά που γράφουν οι περισσότεροι είναι το "πέσιμο" και μήπως δεν βλέπεις καλά, αν έχεις το παιχνίδι γνήσιο, αν είχες καιρό να**** κλπ, μη θιχτεί ο μπόμπος που του προσβάλαμε το τουτου.......

Anyway είναι by far το αγαπημένο μου παιχνίδι και τα 60€ που έδωσα τα ευχαριστήθηκα και 100€ να είχε για εμένα τα αξίζει, αντίθετα έδωσα 120€ πριν ένα μήνα για far cry 6 και forza horizon 5 δεν ασχολήθηκα σοβαρά με κανένα και το ένα το έκανα refund, αλλά οκ γούστα είναι αυτά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά αναστήθηκε ο πεθαμένος 😇 που να βγάλουν και κανένα DLC, Patch το 2022 θα γίνει χαμός θα γίνει πανικός. Αν ζούμε μέχρι τότε 😷

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πήρα και εγώ σε έκπτωση χθες και το ξεκίνησα. Σίγουρα βαρύ game αλλά μέχρι στιγμής βλέπω ένα πολύ καλό cyberpunk rpg. 

Θα δείξει βέβαια στην συνέχεια αν αξίζει αλλά γενικά με έχει τραβήξει σαν game σαν πρώτη εντύπωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μείζον πρόβλημα του game δεν ήταν ποτέ τα bugs, τουλάχιστον στην pc έκδοση. Το πρόβλημα είναι η ρηχότητα που δεν βελτιώνεται με patches. Τα μύρια side missions στο επίπεδο των fetch quests του Skyrim. Ένα κειμενάκι που λέει τι πρέπει να κάνεις, λίγη μάχη/stealth και πάπαλα. Μοιάζει με RDR2 2-3 χρόνια πριν το τελείωμα. Λείπουν 9/10 πράγματα από όσα έδειξαν. Ενώ και το main story, πέρα από λίγες όμορφα σκηνοθετημένες αποστολές, είναι απλοϊκό και προβλέψιμο.

Το 60ρι το αξίζει ως game του 7,5-8/10 κυρίως λόγω της ποικιλίας στο gameplay και της tech demo διάστασης(RTX). Από κει και πέρα κάποιοι επιχειρούν να το θεοποιήσουν για να δικαιολογήσουν τις επιλογές τους σε GPU/CPU. Πράγμα που σε βάζει σε σκέψεις για την τύχη του αν δεν υποστήριζε RT.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pirmen56 είπε

Το μείζον πρόβλημα του game δεν ήταν ποτέ τα bugs, τουλάχιστον στην pc έκδοση. Το πρόβλημα είναι η ρηχότητα που δεν βελτιώνεται με patches. Τα μύρια side missions στο επίπεδο των fetch quests του Skyrim. Ένα κειμενάκι που λέει τι πρέπει να κάνεις, λίγη μάχη/stealth και πάπαλα. Μοιάζει με RDR2 2-3 χρόνια πριν το τελείωμα. Λείπουν 9/10 πράγματα από όσα έδειξαν. Ενώ και το main story, πέρα από λίγες όμορφα σκηνοθετημένες αποστολές, είναι απλοϊκό και προβλέψιμο.

Το 60ρι το αξίζει ως game του 7,5-8/10 κυρίως λόγω της ποικιλίας στο gameplay και της tech demo διάστασης(RTX). Από κει και πέρα κάποιοι επιχειρούν να το θεοποιήσουν για να δικαιολογήσουν τις επιλογές τους σε GPU/CPU. Πράγμα που σε βάζει σε σκέψεις για την τύχη του αν δεν υποστήριζε RT.

ναι καταλαβαίνω τι λες αλλά γενικά με τόσο μεγάλη έλλειψη σε rpg τέτοιου τύπου νομίζω είναι μια καλή επιλογή για gaming. 

Πάντως στο skyrim δεν ήταν τόσο τα quest του που σε τραβάγανε αλλά το γενικό immersion του κόσμου του που νομίζω μετράει πολύ σε αυτού του είδους τα game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

Σκάσανε χρήμα οι Πολωνοί για να πάρουν θετικές κριτικές? Τί φάση?

 

Το Cyberpunk από τις αρχές που βγήκε μέχρι και τώρα τελευταία που μπήκε σε sales είχε ''Κυρίως θετικές΄'΄κριτικές και στο metacritic το user Score στο PC είναι στο 7.0. Το οποίο σημαίνει ότι η πλειοψηφία του κόσμου πιστεύει ότι είναι ένα καλό παιχνίδι με τα θέματα του προφανώς και να αγοραστεί σε έκπτωση.

Δεν βλέπω κάτι το περίεργο σε αυτό.

Ασε που λογικό να το βλέπουν πολλοί διαφορετικά το παιχνίδι σε αισθητά χαμηλότερη τιμή σε σχέση με day one.

Για δες σε τουρκια μερια πόσο βγαίνει το παιχνίδι 😉

https://steamdb.info/app/1091500/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το Cyberpunk από τις αρχές που βγήκε μέχρι και τώρα τελευταία που μπήκε σε sales είχε ''Κυρίως θετικές΄'΄κριτικές και στο metacritic το user Score στο PC είναι στο 7.0. Το οποίο σημαίνει ότι η πλειοψηφία του κόσμου πιστεύει ότι είναι ένα καλό παιχνίδι με τα θέματα του προφανώς και να αγοραστεί σε έκπτωση.

Δεν βλέπω κάτι το περίεργο σε αυτό.

Ασε που λογικό να το βλέπουν πολλοί διαφορετικά το παιχνίδι σε αισθητά χαμηλότερη τιμή σε σχέση με day one.

Για δες σε τουρκια μερια πόσο βγαίνει το παιχνίδι 😉

https://steamdb.info/app/1091500/

Ρε συ εκεί είναι real deal !

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, _Theo_ είπε

 

Ότι να ναι. Φυσικά και θα σταυρώσουμε την εταιρεία, όχι γιατί δεν έβγαλε το τέλειο παιχνίδι, αλλά γιατί κορόιδεψε τους καταναλωτές. Αλλά είχε υποσχεθεί και άλλα παρουσίασε. Τόσο καιρό που οι φήμες έδιναν και έπαιρναν, γιατί δεν βγήκε να τις διαψεύσει και να πει "ρε παιδιά ώπα, το παιχνίδι ΔΕΝ είναι RPG αλλά fps action game με ΚΑΠΟΙΑ στοιχεία RPG. Δεν είναι έτσι όπως τα παρουσιάζετε. You have been warned...".

Πόσα άλλα παιχνίδια κυκλοφορούν έκει έξω τα οποια τα βαφτίζουν rpg παρόλο που έχουν ελάχιστα στοιχεία από αυτά,αλλά μόνο εδώ στο CP μας πείραξε τόσο πολύ .....

Το δημοφιλές Horizon Zero dawn(action rpg κατά την εταιρεία) που είχε πολύ λιγότερα rpg στοιχεία από το Cyberpunk,δεν θυμάμαι να το έκραξε κόσμος για αυτό. 

Η πραγματικότητα είναι μια.

Οι περισσότεροι αντί να ρίξουν την ευθύνη αποκλειστικά στον εαυτό τους που έτρεξαν με κλειστά μάτια να προπαραγγείλουν το παιχνίδι,παρόλο που εδώ και χρόνια έχουμε δει διάφορα, το γυρνάνε σε αποκλειστικά σεσταύρωμα της εταιρείας,το οποίο βέβαια είναι τις περισσότερες φορές ξεκάθαρο hate όπως βλέπουμε συχνά πυκνα.

Γιατί ακόμα και μετά του ότι έγινε μετά το Cyberpunk,υπάρχει κόσμος ο οποιος αγοράζει παιχνίδια στα τυφλά,και μετά ρίχνει μόνιμα όλη την ευθύνη στην κάθε εταιρεία(γκούχου γκούχου battlefield,Call of duty,GTA Trilogy) και ΠΟΤΕ στον εαυτό του.

Το κορυφαίο όλων είναι ότι ισοπεδώνεις μια εταιρεία που στο τέλος έδωσε και refunds τον πρώτο καιρό για το παιχνίδι,ακόμα και στην έκδοση για PC,ενώ πόσες άλλες μεγαλό εταιρείες κυκλοφορούν τα παιχνίδια όπως να ναι και σφυρίζουν αδιάφορα(ε Rockstar,EA??)και άγνωστη λέξη τα refund....τι όχι??

Και μιας και ανέφερα ΕΑ και Battlefield,δεν σε είδα να είσαι το ίδιο αυστηρός στην περίπτωση του τελευταίου Battlefield 2042(που πολλοί πήγαν και έκαναν pre order μετά τα του Cyberpunk,μάλλον γιατί και για αυτό φταίει η CDPR...) που ζητάει εως 110ευρώ(ultimate edition)η κυρα ΕΑ χωρίς κάν campaign και που έχει φάει πολύ χειρότερο κράξιμο συνολικά από το Cyberpunk.

Οχι γιατί κάτι αναφέρεις στην πρώτη σειρά για κοροιδια των καταναλωτών.....

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω περισσοτερο ηταν το hype στο θεο που εκανε τον κοσμο να κραξει το παιχνιδι. Οταν ως εταιρια hypareis τοσο το παιχνιδι σου πρεπει να μπορεις και να το στηριξεις. Εκει πατησε ο κοσμος και το εκραξε σαν παιχνιδι καθαρα ειναι μια χαρα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Arkin είπε

Νομιζω περισσοτερο ηταν το hype στο θεο που εκανε τον κοσμο να κραξει το παιχνιδι. Οταν ως εταιρια hypareis τοσο το παιχνιδι σου πρεπει να μπορεις και να το στηριξεις. Εκει πατησε ο κοσμος και το εκραξε σαν παιχνιδι καθαρα ειναι μια χαρα. 

Ε μια χαρά δεν είναι. Για ένα 5 και με πολύ σπρώξιμο ναι είναι. Μιλάμε για το πιο πεθαμένο περιβάλλον σε action RPG παιχνίδι, με τα πιο χαζά ΑΙ και τα ανύπαρκτα physics και για ακόμα μια φορά οι επιλογές στους διαλόγους δεν προσφέρουν τίποτα στο gameplay. Εδώ τα 3 paths που έχει δε λειτουργούν ή καλύτερα δε προσφέρουν τίποτα απολύτως στην ιστορία, αυτό αρκεί για να βαλτώσει. Εύχομαι μέχρι το 2023 που θα φτιάξουν (υποτίθεται) οι τιμές στις vga να έχω καταφέρει να στήσω pc και το παιχνίδι να έχει διορθωθεί και να είναι όσο πιο κοντά σε αυτό που μας προετοίμαζαν. Μέχρι τότε από μένα θα τρώει μόνο θαψιμο και θα του βάζω 4/10, γιατί έτσι, για το ψέμα της φάσης και για την άθλια τελική φάση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Fulgore είπε

Πόσα άλλα παιχνίδια κυκλοφορούν έκει έξω τα οποια τα βαφτίζουν rpg παρόλο που έχουν ελάχιστα στοιχεία από αυτά,αλλά μόνο εδώ στο CP μας πείραξε τόσο πολύ .....

Δεν πείραξε αυτό, πείραξε ότι η εταιρεία έκανε την πάπια για τους λόγους που ανέφερα.

Το δημοφιλές Horizon Zero dawn(action rpg κατά την εταιρεία) που είχε πολύ λιγότερα rpg στοιχεία από το Cyberpunk,δεν θυμάμαι να το έκραξε κόσμος για αυτό. 

Δεν το έχω παίξει αλλά δεν θυμάμαι το συγκεκριμένο παιχνίδι να έδωσε βαρύγδουπες υποσχέσεις.

Η πραγματικότητα είναι μια.

Οι περισσότεροι αντί να ρίξουν την ευθύνη αποκλειστικά στον εαυτό τους που έτρεξαν με κλειστά μάτια να προπαραγγείλουν το παιχνίδι,παρόλο που εδώ και χρόνια έχουμε δει διάφορα, το γυρνάνε σε αποκλειστικά σεσταύρωμα της εταιρείας,το οποίο βέβαια είναι τις περισσότερες φορές ξεκάθαρο hate όπως βλέπουμε συχνά πυκνα.

Δηλαδή αδίκως υπήρξε αυτό το hate προς την εταιρεία; Το παιχνίδι ήταν καλό; Εγώ προσωπικά έριξα την ευθύνη και στον εαυτό μου.

Γιατί ακόμα και μετά του ότι έγινε μετά το Cyberpunk,υπάρχει κόσμος ο οποιος αγοράζει παιχνίδια στα τυφλά,και μετά ρίχνει μόνιμα όλη την ευθύνη στην κάθε εταιρεία(γκούχου γκούχου battlefield,Call of duty,GTA Trilogy) και ΠΟΤΕ στον εαυτό του.

Ισχύει αυτό που λες, αλλά μήπως θα έπρεπε και οι εταιρείες να αλλάξουν τακτική και να δείχνουν μέσα από πραγματικά gameplay videos τι είδους παιχνίδι πλασάρουν;;

Το κορυφαίο όλων είναι ότι ισοπεδώνεις μια εταιρεία που στο τέλος έδωσε και refunds τον πρώτο καιρό για το παιχνίδι,ακόμα και στην έκδοση για PC,ενώ πόσες άλλες μεγαλό εταιρείες κυκλοφορούν τα παιχνίδια όπως να ναι και σφυρίζουν αδιάφορα(ε Rockstar,EA??)και άγνωστη λέξη τα refund....τι όχι??

Refunds έδωσε μετά την κατακραυγή και τις απειλές για...μηνύσεις που δέχτηκε. Δεν νομίζω να το έκανε με ευχαρίστηση. 

Και μιας και ανέφερα ΕΑ και Battlefield,δεν σε είδα να είσαι το ίδιο αυστηρός στην περίπτωση του τελευταίου Battlefield 2042(που πολλοί πήγαν και έκαναν pre order μετά τα του Cyberpunk,μάλλον γιατί και για αυτό φταίει η CDPR...) που ζητάει εως 110ευρώ(ultimate edition)η κυρα ΕΑ χωρίς κάν campaign και που έχει φάει πολύ χειρότερο κράξιμο συνολικά από το Cyberpunk.

Το BF 2042 όντως είναι ελλιπέστατο και το έχω αναφέρει (π.χ. δεν τρέχει καθόλου καλά). Προσωπικά το απολαμβάνω για αυτό δεν έχω γράψει τόσα αρνητικά για αυτό. Και στο τέλος, μήπως εσύ δίνεις συγχωροχάρτι στην εταιρεία επειδή μας έδωσε το σούπερ ντούπερ Witcher 3;; Δηλαδή μια εταιρεία την κρίνουμε από ένα και μόνο game;;

Οχι γιατί κάτι αναφέρεις στην πρώτη σειρά για κοροιδια των καταναλωτών.....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, _Theo_ είπε

 

Και πόσες άλλες εταιρείες φάγανε απειλές και μηνύσεις και δεν δώσανε το παραμικρό.

Να σου υπενθυμίσω ότι η εταιρεία πέραν από τα δικά της παιχνίδια που έχει βγάλει,έχει και το GoG.Ξέρεις αυτό που

Spoiler

 

όταν βγήκε το No Mans Sky που ήταν 10φορές μεγαλύτερη απάτη από το Cyberpunk day one,οι ίδιοι από την τσέπη τους έδωσαν refunds σε αυτό.

Η αυτό

 

Γιατί μια εταιρεία δεν κρίνεται από ένα μόνο παιχνίδι,το οποίο στην τελική δεν είναι καν τόσο κακό όσο το παρουσιάζουν κάποιοι. Κατώτερο από το Witcher 3 και αρκετών προσδοκιών,ναι αλλα μέχρι εκεί. 

Τέλος,δεν είναι λίγο οξύμωρο να λες για συγχωροχάρτια ,την ιδια στιγμη που εσυ κυριολεκτικά κάνεις αυτό το πράγμα στην περίπτωση του battlefield 2042 παραπάνω?

Ολος ο κόσμος κράζει το παιχνίδι/εταιρεία για άλλη μια κακή κυκλοφορία, εσύ που στο εδώ θέμα μιλάς για κοροϊδία και απάτη, δεν το κριτικάρεις καθόλου στο θέμα του πέραν του performance γιατί....το απολαμβάνεις. Αν εσένα σου φαίνεται λογικό αυτό το πράγμα,πάω πασο.

https://metro.co.uk/2021/11/22/battlefield-2042-steam-reviews-make-it-the-9th-lowest-rated-game-ever-15642905/

Τουλάχιστον η ΕΑ όπως και στα προηγούμενα παιχνίδια, δίνει refunds για το παιχνίδι έτσι...τι όχι??

Βέβαια δεν μου προκαλούν εντύπωση όλα αυτα. Εδω μέσα και για το last of us διαβάζαμε κόσμο να λέει ότι ειναι για 4/10 και κάτω,στο CP δεν θα τα διαβάσουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Ε μια χαρά δεν είναι. Για ένα 5 και με πολύ σπρώξιμο ναι είναι. Μιλάμε για το πιο πεθαμένο περιβάλλον σε action RPG παιχνίδι, με τα πιο χαζά ΑΙ και τα ανύπαρκτα physics και για ακόμα μια φορά οι επιλογές στους διαλόγους δεν προσφέρουν τίποτα στο gameplay. Εδώ τα 3 paths που έχει δε λειτουργούν ή καλύτερα δε προσφέρουν τίποτα απολύτως στην ιστορία, αυτό αρκεί για να βαλτώσει. Εύχομαι μέχρι το 2023 που θα φτιάξουν (υποτίθεται) οι τιμές στις vga να έχω καταφέρει να στήσω pc και το παιχνίδι να έχει διορθωθεί και να είναι όσο πιο κοντά σε αυτό που μας προετοίμαζαν. Μέχρι τότε από μένα θα τρώει μόνο θαψιμο και θα του βάζω 4/10, γιατί έτσι, για το ψέμα της φάσης και για την άθλια τελική φάση του.

Kαλά αυτά που γράφεις δεν στέκουν. Αν κρίνουμε άλλα - υπερβολικά παρόμοια παιχνίδια σε gameplay με τα ίδια κριτήρια, σε όλα θα βάλουμε 5. Mafia 1 / Mafia 2 / Mafia 1 definitive edition? 2/10 και πολύ τους είναι. Ακόμα λιγότερα πράματα να κάνεις στο open world, το shooting είναι σκάλες χειρότερο, η ποικίλια των όπλων μικρή, τίγκα στα bugs (ειδικά το mafia 2 def το οποίο μόλις τερμάτισα), μικρότερος χάρτης, μικρότερο main campaign, καθόλου side missions και η λίστα τελειωμό δεν έχει. 

Στην πραγματικότητα βέβαια θεωρούνται από τα καλύτερα παιχνίδια όλων των εποχών οπότε...καταλαβαίνεις όταν γράφεις τέτοια πράματα ότι κάπου κάτι κάνεις εσύ λάθος. Εκτός αν και στο Mafia 1 ας πούμε βάζεις 3/10, οπότε ok, τουλάχιστον είσαι consistent. 

19 ώρες πριν, pirmen56 είπε

Το μείζον πρόβλημα του game δεν ήταν ποτέ τα bugs, τουλάχιστον στην pc έκδοση. Το πρόβλημα είναι η ρηχότητα που δεν βελτιώνεται με patches. Τα μύρια side missions στο επίπεδο των fetch quests του Skyrim. Ένα κειμενάκι που λέει τι πρέπει να κάνεις, λίγη μάχη/stealth και πάπαλα. Μοιάζει με RDR2 2-3 χρόνια πριν το τελείωμα. Λείπουν 9/10 πράγματα από όσα έδειξαν. Ενώ και το main story, πέρα από λίγες όμορφα σκηνοθετημένες αποστολές, είναι απλοϊκό και προβλέψιμο.

Το 60ρι το αξίζει ως game του 7,5-8/10 κυρίως λόγω της ποικιλίας στο gameplay και της tech demo διάστασης(RTX). Από κει και πέρα κάποιοι επιχειρούν να το θεοποιήσουν για να δικαιολογήσουν τις επιλογές τους σε GPU/CPU. Πράγμα που σε βάζει σε σκέψεις για την τύχη του αν δεν υποστήριζε RT.

Και εδώ το ίδιο έχω να σχολίασω. Το CP πιο πολύ μοιάζει με την σειρά Mafia παρά με το skyrim. Και αν κάνουμε ευθεία σύγκριση περισσότερο lore / side missions και μεγαλύτερο main campaign έχει το cyberpunk, καλύτερη μάχη, καλύτερο (?) stealth και η λίστα δεν έχει τελειωμό.

Το δικό μου κριτήριο βαθμολογίας ενός παιχνίδιου είναι το εξής απλό, όταν πέσουν οι τίτλοι τέλους λέω "μακάρι να βγεί expansion / dlc σύντομα" ή δόξα τον Αλλάχ που τελείωσε? Ε στα περισσότερα παιχνίδια (ac / farcry κλπα αριστουργήματα :P ) λέω δόξα τον αλλάχ, στο cyberpunk ευχόμουνα να δούμε σύντομα DLC. 

Επεξ/σία από Herald
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...