Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είπαν αν θα μπορέσει να συνεχιστεί κανονικά η ιστορία μετά την τελευταία αποστολή ή το expansion διαδραματιζεται πριν από αυτή;; 

Ήταν μεγάλη ξενερα για μένα αυτό, το να τελειώνει το game και να μην μπορείς να περιηγηθείς στο κόσμο του μετά το τέλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλαν και cross progression λεει. Εαν γινετε να παιξω το save μου του pc με το mod  που εχω για ολα τα skill points τοτε εχει γινει αγορα και στο ps5 για 3ο playthrough στην τηλεοραση 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην το γελας αυτο..

Το cross progression εμενα με εχει βολεψει στο Assasins creed γιατι οταν παω στο εξοχικο μου δεν παιρνω μαζι το pc μου αλλα την κονσολα και μπορω να συνεχισω απο εκει που εμεινα..

Οπως και να το δεις ειναι μεγαλη ευκολια..

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 3 χρόνια μετά παίρνουμε το expansion που έδωσε πόδι στις παλιές κονσόλες ( κάτι που θα έπρεπε να είχαν κάνει με το βασικό παιχνίδι imho)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, optimus prime είπε

Μην το γελας αυτο..

Το cross progression εμενα με εχει βολεψει στο Assasins creed γιατι οταν παω στο εξοχικο μου δεν παιρνω μαζι το pc μου αλλα την κονσολα και μπορω να συνεχισω απο εκει που εμεινα..

Οπως και να το δεις ειναι μεγαλη ευκολια..

Εννοείται δεν το συζητάμε καν αυτό για αυτο και εγω το ανέφερα ότι έχει γίνει insta buy αγορά αν δουλεύει καλά. Όλα τα παιχνίδια κανονικα ετσι θα έπρεπε να βγαίνουν εν έτη 2022.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Virus200 είπε

Εννοείται δεν το συζητάμε καν αυτό για αυτο και εγω το ανέφερα ότι έχει γίνει insta buy αγορά αν δουλεύει καλά. Όλα τα παιχνίδια κανονικα ετσι θα έπρεπε να βγαίνουν εν έτη 2022.

Δεν νμζ να εχει θεμα αφου αποθηκευονται στο cloud,οπως και τα save μας στο steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν κανει καποια μαλακια γιατι και εγω που το περασα οταν το ξεκιναω μου βγαζει η RedEngine crash report ενω το παιχνιδι ξεκιναει και τρεχει κανονικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...