Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως μπράβο τους που ακόμα ασχολούνται βγάζουν patch και δε το παράτησαν... αν βάλεις και τα κατάλληλα mods ακουμπάει τις προσδοκίες που είχα πριν βγει, νομίζω είναι ώρα να το τιμήσω και αυτό σιγά σιγά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όσο μου άρεσε η  night city, οι χαρακτήρες η ατμόσφαιρα όπου το τελείωσα αρκετές φορές, το phantom liberty από το Σεπτεμβη παρατημενο 3 φορές δοκίμασα να το ξανά πιάσω αλλά δεν, αδιάφοροι χαρακτήρες και η dogtown βαρετή δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Zulualert said:

Όσο μου άρεσε η  night city, οι χαρακτήρες η ατμόσφαιρα όπου το τελείωσα αρκετές φορές, το phantom liberty από το Σεπτεμβη παρατημενο 3 φορές δοκίμασα να το ξανά πιάσω αλλά δεν, αδιάφοροι χαρακτήρες και η dogtown βαρετή δεν...

Νομίζω η Dogtown το ακριβώς ανάποδο όσο και το στορυ του Phantom Liberty

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, polonos1313 είπε

Νομίζω η Dogtown το ακριβώς ανάποδο όσο και το στορυ του Phantom Liberty

Γούστα είναι αυτά οι χαρακτήρες όσο και το story undercover merc εντελώς αδιάφορα, και η dog town τι ακριβώς το φοβερό έχει ούτε κατάλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που τωρα πηρα το παιχνιδι, μου εχει αφησει αριστες εντυπωσεις.

Αν και ακομα στην αρχη, μου φαινεται πολυ ωραιο το στορυ και γενικα η αισθηση του παιχνιδιου.

Μεχρι να πιασω και το DLC εχω ακομα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε κάτι στο game τελευταία; Είχα μερικές μέρες να παίξω και το έπιασα πριν λίγο και σαν να μου φαίνεται καλύτερο το DLSS. Ειδικά στα reflections (με σκέτο RT, όχι Path) φαίνεται διαφορά, είναι αρκετά πιο καθαρά. Μήπως κάνας driver; Με το 2.02 είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Και το καλύτερο έρχεται τώρα :D

G4TFKds.jpeg

Τώρα που το έκανα uninstall βρήκαν να βάλουν καινούργια κόλπα με την panam?! 🤦

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που αγοράζεις quick hacks; Έκανα μακακία και αγόρασα tier 5 operating system από τον doctor και τα quick hacks που έχω είναι χαμηλότερο tier και δεν μπορώ να τα βάλω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.dsogaming.com/patches/cyberpunk-2077-title-update-2-1-detailed-full-patch-notes/

  • Ray Tracing: Overdrive Mode – exits preview status and includes several image quality improvements.
  • Introduced ReSTIR GI – Further improves path-traced lighting quality in RT: Overdrive mode, especially darker areas with no impact on performance, minimizes ghosting.
  • DLSS Ray Reconstruction – now available in RT Ultra and other RT modes with RT Reflections enabled.

Να δούμε μήπως διορθωθεί κάπως το oversharpen του RR, και μάλιστα RR και στο απλό RT. Για να δούμε πως θα δουλεύει και εκεί.

Πάντως αν το δεις χωρίς κόκκινα γυαλιά και δεν το ακυρώνεις μόνο και μόνο επειδή είναι nvidia sponsored έχει γίνει παιχνιδάρα. Βέβαια τους πήρε 3 χρόνια..

Επεξ/σία από just_a_dude
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, just_a_dude είπε

https://www.dsogaming.com/patches/cyberpunk-2077-title-update-2-1-detailed-full-patch-notes/

  • Ray Tracing: Overdrive Mode – exits preview status and includes several image quality improvements.
  • Introduced ReSTIR GI – Further improves path-traced lighting quality in RT: Overdrive mode, especially darker areas with no impact on performance, minimizes ghosting.
  • DLSS Ray Reconstruction – now available in RT Ultra and other RT modes with RT Reflections enabled.

Να δούμε μήπως διορθωθεί κάπως το oversharpen του RR, και μάλιστα RR και στο απλό RT. Για να δούμε πως θα δουλεύει και εκεί.

Πάντως αν το δεις χωρίς κόκκινα γυαλιά και δεν το ακυρώνεις μόνο και μόνο επειδή είναι nvidia sponsored έχει γίνει παιχνιδάρα. Βέβαια τους πήρε 3 χρόνια..

Ποσο ισχυει αυτο. Ναι 3 χρονια μετα αλλα 3 χρονια με απειρα patches και μαλιστα τεραστια. Ηρθε η ωρα για αγορα νομιζω την θελει μια πλατινα στο steam να λιωσουμε. Μπραβο που φτιαχνουν ολο και περισσοτερο και το ray tracing path tracing. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...