Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε φίλε όμως, έχει φτιαχτεί τέτοιου επιπέδου παιχνίδι σαν το W3! (με τα expansions εννοείται), που να έχει ανεβάσει τα στάνταρτ στο θεο και να μην μπορεί ακόμη να το πλησιάσει κάνεις; 

Τα εύσημα τα αξίζουν και τα παραξίζουν! 

Επεξ/σία από seithan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 27/3/2019 στις 6:40 ΜΜ, seithan είπε

Ρε φίλε όμως, έχει φτιαχτεί τέτοιου επιπέδου παιχνίδι σαν το W3! (με τα expansions εννοείται), που να έχει ανεβάσει τα στάνταρτ στο θεο και να μην μπορεί ακόμη να το πλησιάσει κάνεις; 

Τα εύσημα τα αξίζουν και τα παραξίζουν! 

Ίσως λέω ίσως χωρίς να το έχω παίξει απλά τα όσα έχω διαβάσει και έχω δει στο yutube να το πλησιάζει η και να το φτάνει το Red Dead Redemption 2

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αντιστοίχως, χωρίς να έχω παίξει το RDR2 (όμως έχω το RDR1 - καταπληκτικό), θα έλεγα οτι W3 είναι γενικά άλλο επίπεδο. Αλλά όπως είπα δεν έχω παίξει το RDR2 (όπως και εσύ το W3 ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εμπιστεύομαι τέτοιου είδους ειδήσεις, χαλαρά το κάνουν πια τα καταστήματα για το traffic. Παρόλα αυτά ποτε δεν μου φαινόταν απίθανο το 19 για release. Μέχρι στιγμής μονο το Fallen Order έχει να συναγωνιστεί που ούτε καν.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ για Νοέμβριο '19 λένε (youtubers, μαγαζιά, χαρτορίχτρες, καφετζούδες). Τώρα αν είναι ισχύει θα το μάθουμε όπως ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΕ στην φετινή E3 αφού από επίσημες ανακοινώσεις λένε πώς θα είναι η πιο σημαντική E3 στην ιστορία της εταιρίας. Υπομονή, When It's Ready™ 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου εδειξαν το demo και σε εμας..μετα τους "δημοσιογραφους" και εγω πιστευω πως παει για φετος....αλλα και του χρονου με τις νεες σκουπδικονσολες να βγει δεν θα με πειραξει τοσο γιατι πιστευω πως θα ειναι πραγματι καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...