Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

γιατι πιστευω πως θα ειναι πραγματι καλο

Plot twist its shite :P

Cyberpunk 2077 developer: “I would say that the game is pretty different to what we showed last year”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Gameplay να μην κόψουν πάλι και όλα καλά, αν και αμφιβάλλω, εδώ η Ubisoft έχει μάθει να μην κάνει τα ίδια λάθη η CDPR δεν θα μάθει? Θέλω να πιστεύω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Federacion είπε

Μήπως εννοεί ότι θα είναι 3rd person;;;;;;

FINGERS CROSSED!!!

Δυστυχώς όχι. Ακόμα και η μίξη των δύο πρώτου - τρίτου μου φαίνεται απίθανη πλέον. Το παιχνίδι είναι μακριά ακόμα, κάπου το 2020 αν δεν πάρει καμία μικρή αναβολή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, liakinen είπε

Το παιχνίδι είναι μακριά ακόμα, κάπου το 2020 αν δεν πάρει καμία μικρή αναβολή.

Πέρα από το post στην προηγουμενη σελίδα υπήρξε και deleted tweet που επιβεβαίωνε το 2019, το game δεν είναι καθόλου μακρυά πιστεύω, τον Νοέμβριο μου φαίνεται πολύ εφικτό, μην ξεχνάς μετά παίζουν τέρατα releases όπως TLOU2, Death Stranding, Doom, etc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρίσκω απίθανο να βγει φέτος. Αλλά και στη περίπτωση που είμαστε κοντά στη κυκλοφορία του, προβλέπω ανακοίνωση για άνοιξη 2020 στην Ε3. Φέτος γενικά δεν έχουμε πολλές δυνατές κυκλοφορίες δυστυχώς...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, naruto14 είπε

 Φέτος γενικά δεν έχουμε πολλές δυνατές κυκλοφορίες δυστυχώς...

RΕ2, DMC5, Metro, Sekiro, Doom, Rage 2, SW: FO, TW: TK, Wolfenstein, The Outer Worlds, etc. Να μου πεις για 2018 ναι σχεδόν τίποτα ιδιαίτερο αλλα όχι για 2019. ;)

Τώρα για το release το ξανά λέω φαίνεται για 2019 γιατί έχουν και το Witcher μετά από αυτό. Πρέπει να γίνουν release για να move on στις νέες κονσόλες. Εννοείτε υποθέσεις είναι όλα απλά συζήτηση να γίνετε. :D

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, liakinen είπε

Όταν δεν υπάρχουν στον ορίζοντα νέο Gta και νέο Elder Scrolls η κυκλοφορία μπορεί να παίξει για άλλους λόγους (Polishing, Dlcs κτλ).

Δεν αντιλέγω αλλα το game ήταν fully playable στην προηγουμενη Ε3, άμα ήταν η EA η κάποια παρόμοια θα το είχαν κάνει ήδη release με ένα μηνα polishing όχι ένα χρόνο :D Τώρα για το GTA μην το βάζεις γιατί τουλάχιστον για κάποια χρονια θα είναι exclusive στις κονσόλες όπως το RDR2. Τώρα για ES σιγά...το W3 πήρε το σκήπτρο του epic rpg και σοδόμισε την Bethesda, ειδικά μετά τα τελευταία fails τις εταιρίας θα πρέπει να προσπαθήσει τρελα για να βγάλει καλύτερο epic rpg και άμα το βγάλει θα έχει βγει το επόμενο Witcher οποτε και πάλι περαστικά. Έχει πεθάνει για μένα η Beth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

SW: FO, TW: TK, 

Από περιέργεια ήθελα να ρωτήσω ποια είναι αυτά  ;  Εάν εννοείς το star wars, μετά το φιάσκο της ΕΑ και με το Anthem δεν ξέρω κατά πόσο θα μετρήσει 

Αν ήταν η ΕΑ στο cyberpunk δεν θα υπήρχε πλοκή και θα είχαμε loot boxes από το μενού 😋

Γενικά δεν είναι η πιο δυνατή χρονιά και ειδικά για RPGs αφου υπάρχουν ελάχιστα. όποτε και να βγει πάντως εγώ περιμένω λινκ για pre-order

 

Επεξ/σία από kti23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...