Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, jessejames είπε

Πήρα την ps4 εκδοση απο seven που χει και preorder gift.Aν η pc εκδοση ειχε χαμηλότερη τιμή όπως συνήθως θα την προτιμούσα.

30fps σε FPS, θα δεινοπαθήσεις νομίζω buddy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
21 λεπτά πριν, jessejames είπε

Οντως είχε θέματα το witcher 3? Επαιξα goty που ηταν αψογη αλλα είχα την εντυπωση οτι ήταν τίμιο day one.Γραψτε λάθος τότε 😅 .Ναι και γω ειμαι κατά των preorders μονο για χαρη της συλλεκτικης το κανω.

Aκόμη και πρόσφατα που το έπαιξα με όλα πάνω, ο Vesemir αποφάσισε να περπατήσει στο τραπέζι. :D

Αλλά δεν με πειράζει, του δίνει μια "γεύση". Το είχα άλλωστε και day 1. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, shodan είπε

Στα preorder από seven τα κλείνουμε και αντικαταβολή ή τα θέλουν κασέρι;

Μόλις έβαλα παραλαβή από κατάστημα χωρίς να δώσω φράγκο τσακιστό (εξάλλου δεν έχω atm) και την δέχθηκε κανονικά.

Έβαλα και από Seven σε περίπτωση που αυτή του Amazon.de που έχω ήδη παραγγείλει είναι στα γερμανικά.

Από την άλλη όμως δεν έχω και απόλυτη εμπιστοσύνη στο Seven και σε περίπτωση που δεν καταφέρει να τη φέρει δεν θέλω να μείνω με το πουλί στο χέρι, συνεπώς διατηρώ και την άλλη από amazon! :p

Επεξ/σία από Zus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, shodan είπε

Στα preorder από seven τα κλείνουμε και αντικαταβολή ή τα θέλουν κασέρι;

Αντικαταβολη και το πληρώνεις όταν βγει το game.

15 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

30fps σε FPS, θα δεινοπαθήσεις νομίζω buddy.

Θα πωληθεί το ps4 game Day one ,την υπόλοιπη συλλεκτικη θα κρατήσω.Προφανώς και θα το παρω/παιξω στο Pc που σίγουρα θα το βρω σε καλή τιμή στο GOG και θα ευχαριστηθώ παραπάνω μιας και ειναι fps.

Επεξ/σία από jessejames
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Ρε παιδιά, μιλάμε για παιχνίδι μετά από 10 μήνες, συν κανένα δίμηνο για να στρώσει με τα patches.  Γιατί τόση βιασύνη;  

πάντως το hype είναι πρόβλημα και δυστυχώς το έχουν πάρει χαμπάρι και μας δουλεύουν πχ δες πόσα early access βγαίνουν και πάνω από τα μισά δεν φτάνουν σε τελικό προϊόν και αν φτάσουν γεμάτα bugs

το δίμηνο είναι λίγο γιατί το scope είναι μεγάλο στο cyberpunk77 θα έχουν θέματα με την Ai εκτός και αν παραδώσουν κατι πολύ λιγότερο ένα GTA_V+ ,το cyberp. ειναι game changer αν πετύχει , το λιγότερο 6 μήνες αν δουλέψουν σοβαρά σε patches αλλά αν ο κόσμος αρκεστεί σε mediocre κλαφτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jessejames είπε

Οντως είχε θέματα το witcher 3? Επαιξα goty που ηταν αψογη αλλα είχα την εντυπωση οτι ήταν τίμιο day one.Γραψτε λάθος τότε 😅 .Ναι και γω ειμαι κατά των preorders μονο για χαρη της συλλεκτικης το κανω.

τιμιοτατο το W3 day 1 αναλογικα με το μεγεθος του προτζεκτ. Κατι Bethesda τους καναν να φαινονται ερασιτεχνες στην αναλογια των bugs. Ωστοσο τα απειρα patches ειχαν σχεση και με την συνεχη βελτιωση του παιχνιδιου αναλογως το feedback των παικτων. Το συνεχες patching δινει την εντυπωση πως ηταν σπασμενο το game,αλλα αντιθετως το βελτιωναν συνεχως ενω αν το αφηναν ετσι κανεις δεν θα τους ελεγε και τιποτα στο κατω κατω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Alastor192 είπε

τιμιοτατο το W3 day 1 αναλογικα με το μεγεθος του προτζεκτ. Κατι Bethesda τους καναν να φαινονται ερασιτεχνες στην αναλογια των bugs. Ωστοσο τα απειρα patches ειχαν σχεση και με την συνεχη βελτιωση του παιχνιδιου αναλογως το feedback των παικτων. Το συνεχες patching δινει την εντυπωση πως ηταν σπασμενο το game,αλλα αντιθετως το βελτιωναν συνεχως ενω αν το αφηναν ετσι κανεις δεν θα τους ελεγε και τιποτα στο κατω κατω.

Και γω αυτο είχα στο μυαλό μου πολλά patches με free περιεχόμενο και βελτιώσεις που πάντα ειναι καλοδεχούμενα (αλλα οχι τοσο αναγκαία οσο σε επίπεδο ubisoft/bethesda )κατι που πιστεύω θα συμβεί και στο cyberpunk.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παιχνίδια σαν το Cyberpunk, Sekiro, Death stranding και συναφή νομίζω αξίζει το pre order ακόμα και αν βγει πατάτα μόνο και μόνο για το ρίσκο που εμπεριέχουν. devs-προσωπικότητες που χρήζουν εμπιστοσύνης και την έχουν κερδίσει με προσπάθεια και συμμετοχή του κόσμου δύσκολα πέφτουν έξω.

 

Και μιας και το είπαμε, υπάρχει τιμή για την collectors γιατί δεν έχω δει ;  Λογικά θα είναι απαγορευτική αλλά και η standard είναι τιγκαρισμένη από μόνη της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

30fps σε FPS, θα δεινοπαθήσεις νομίζω buddy.

To PS5 ερχεται με backwards compatibility οπως και ναχει^^ Το λεω γτ κ εγω πηρα την PS4 εκδοση γτ δεν βρηκα σε collectors του pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...