Προς το περιεχόμενο

Samsung 830 128GB 105€ (με ελληνικο ΦΠΑ) @ Amazon.co.uk


SagoniasSlutRos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Samsung 128GB 830 SSD SATA 6GBPS 2.5 inch Desktop Basic Kit: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

 

 

 

85.28 λιρες (με ελληνικο ΦΠΑ) ο 128GB samsung 830 ssd

Χωρις αμεση διαθεσιμοτητα, εγω παρηγγειλα και περιμενω!

 

Στην Ελλαδα παει γυρω στα 130€.

Εδω βγαινει γυρω στα 105€.

 

EDIT

Πλεον 3-4€ πιο κατω

Επεξ/σία από SagoniasSlutRos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 422
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Samsung 128GB 830 SSD SATA 6GBPS 2.5 inch Desktop Basic Kit: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

 

 

 

85.28 λιρες (με ελληνικο ΦΠΑ) ο 128GB samsung 830 ssd

Χωρις αμεση διαθεσιμοτητα, εγω παρηγγειλα και περιμενω!

 

Στην Ελλαδα παει γυρω στα 130€.

Εδω βγαινει γυρω στα 105€.

 

Καλή τιμή αν και απ'ότι βλέπω εδώ έχει πτωτική πορεία η τιμή του και ίσως τον δούμε και λίγο χαμηλότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή αν και απ'ότι βλέπω εδώ έχει πτωτική πορεία η τιμή του και ίσως τον δούμε και λίγο χαμηλότερα...

να φτασει κατω απο 85£ που σου δινω πιστευω θα αργησει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί προτιμάμε Samsung γιατί είναι ταχύτατοι.

 

Από αυτούς που έβαλες Sandisk-Kingston πάνε κουβά, Agility 3 - Force 3 απλά καλοί.

Ε, όχι και κουβά ο Extreme :shock: Από agility και Force 3 είναι καλύτερος. Από Samsung 830 όχι. Και αυτά για την 128GB έκδοση γιατί η 256 χτυπάει και αυτόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε, όχι και κουβά ο Extreme :shock: Από agility και Force 3 είναι καλύτερος. Από Samsung 830 όχι.

Μεχρι εδω καλα τα λες... Σαφως ο extreme ειναι πολυ πανω απο agility και force 3. (Πανω απο αυτους τους δυο ειναι και ο Μ4.)

 

Και αυτά για την 128GB έκδοση γιατί η 256 χτυπάει και αυτόν...

Εδω ομως διαφωνω. Η 256 του extreme ειναι πολυ καλη, σαφως καλυτερη απο την 128αρα, αλλα δεν χτυπαει τον samsung ουτε για πλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, όχι και κουβά ο Extreme :shock: Από agility και Force 3 είναι καλύτερος. Από Samsung 830 όχι. Και αυτά για την 128GB έκδοση γιατί η 256 χτυπάει και αυτόν...

 

Για μένα κουβά γενικά η Sandisk.Πήρε φίλος από amazon στις 80 λίρες (αν θυμάμαι καλά).Πολύ χαμηλά read-writes ειδικά στα 4k.Tο μετάνιωσε και ήθελε να τον στείλει πίσω και με 15 λίρες να πάρει τον Crucial M4. Αλλά αυτό φυσικά δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα κουβά γενικά η Sandisk.Πήρε φίλος από amazon στις 80 λίρες (αν θυμάμαι καλά).Πολύ χαμηλά read-writes ειδικά στα 4k.Tο μετάνιωσε και ήθελε να τον στείλει πίσω και με 15 λίρες να πάρει τον Crucial M4. Αλλά αυτό φυσικά δεν γίνεται.

 

κουβάς είναι(δεν μου έπεζε πάνω στον marvel 9128)..τον πήρα και γώ και τον έδωσα μισή τιμή σε φίλο, αναμένοντασ τον 830

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος η καλη τιμη, οποιος προλαβε προλαβε. Στο μελλον παλι!:-)

"...has increased from £83.19 to £89.98..."

Πάντως για να υπάρχει πωλητής που τον δίνει £81.50 μάλλον έχουν πέσει οι τιμές και σύντομα θα τις ρίξει και το amazon πάλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο δεν ειναι πτώση τιμών αυτο ειναι ο ΚΑΤΗΦΟΡΟΣ.φαντάζομαι οτι θα γίνουν στανταρ οι SSD και ετοιμάζονται για μεγάλα μοντέλα σε καλές τιμές σε λίγο καιρό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι αναλογιες ειναι αυτες που βαρας ρε Βασιλη;

Εμενα μου ειναι υπερ-αρκετα (περισσευουν 30-40GB) τα 128 για OSs και software και η αποθηκη μου ειναι καπου 20-25ΤΒ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αναλογιες ειναι αυτες που βαρας ρε Βασιλη;

Εμενα μου ειναι αρκετα τα 128 για OSs και software και η αποθηκη μου ειναι καπου 20-25ΤΒ!

 

Για SSD μιλάω. Ένα σύστημα με αυτούς που προανάφερα είναι ιδανικό.Ούτε κατανάλωση ούτε θόρυβος-θερμοκρασίες.

 

ΥΓ: 9ΤΒ είναι η αποθήκη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...