Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως και ετσι ρε παιδια μεσοβδομαδα???? Μου βαλατε φυτιλια να παω να δω :Ρ

 

Παντως χαρηκα που τα πηρατε ειτε τα πηρα και εγω ειτε οχι. Σε καλη μερια παιδια και καλοφαγωτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από ότι έχεις δει δεν έχει καμία σχέση η ημερομηνία με την πληρωμή,ή τα έβαλαν σε όλους ή όποιος δεν πληρώθηκε είναι θεμα ημερών(ένα παιδί από το άλλο τμήμα του κεκ μας που τελειώσαμε με διαφορά 4 ημερών δεν τα πήρε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο παιδια πολυ χαρηκα για ολους σας....Θα μιλησω κι εγω μετα με παιδια απ το δικο μου τμημα που πολλοι δεν τα πηρανε,σ εμενα μπηκαν 8 Μαρτιου καθως και σε ενα μονο αλλο παληκαρι...Πολυ χαρηκα για ολους σας ειλικρινα!!!Λογικα θα τους τα βαλανε τα χρηματα τους δικους μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο mesii...!!! επιτελους τα πηρες κι εσυ...Εβλεπα τα  post  σου οπως και των υπολοιπων φυσικα και ησουν απο τους πιο τρελαμενους..οχι  οτι οι υπολοιποι δεν ηταν...Αν προσεξες τα δικα μου σε προηγουμενες σελιδες,καπνους απο τα αυτια εβγαζα,εριξα μπινελικια,ευχαριστηθηκε η ψυχη μου,δεν ειχα αδικο ομως,οπως κι ολοι μας...και παλι καλοφαγωτα σε ολους  ευχομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The sentinel, και μια κοπελα απο το τμημα μου δεν πηρε τα λεφτα. Ειχαν λαθος το ΙΒΑΝ της κ το ξαναδωσε πριν δυο βδομαδες κ προφανως γί αυτο η καθυστερηση. Θα σου ελεγα να το ψαξεις αν εχει ο Οαεδ το ΙΒΑΝ σου ή αν εχουν τον σωστο αριθμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...