Προς το περιεχόμενο

Motorola RAZR XT910 299€ @ MediaMarkt


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γαμ@ τις τιμες ετσιιιιιιι......?

 

Να υπηρχαν και λεφτα καλα θα ηταν.

 

Την αλλη εβδομαδα θα παει 259 οποτε υπομονη....κι αν παει ετσι αντε σε 3 εβδομαδες στα 199 ;)

Είσαι στο section ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, όχι στο ΤΖΑΜΠΑ, υπόψιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Tα mm συνεργάζονται μόνο με voda και wind. Οχι πια με cote...

 

Και όμως η Cote συνεργάζεται οπως μου αποκάλειψαν μυστικές πηγές :P δια τηλεφώνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που το έχω εδώ και μια εβδομάδα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος!! Έχω περάσει και την ics και το κινητό πάει σφαίρα.. είναι βέβαια λίγο μεγάλο σε μέγεθος αλλά αυτό είναι θέμα γούστου!

 

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αξίζει τελικά η αγορά του..?? Έχω μπερδευτεί...

To κινητό είναι πολύ καλό. Το πήρα κι εγώ. Αλλά έχει ένα θέμα με κηλίδες στην οθόνη (σε σκοτάδι) που είναι χαρακτηριστικό πρόβλημα των amoled. Προσωπικά εμένα με ενοχλεί άλλους όχι. Αλλά η τιμή του 279 είναι σούπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ξανακουσει αυτο..Ειναι τοσο ενοχλητικο?

Κάποιους δεν ενοχλεί, κάποιους ενοχλεί. Οι κηλίδες δεν είναι σε στάνταρ θέση και δεν έχουν στάνταρ μέγεθος..όπως σου κάτσει. Επαναλαμβάνω όμως ότι φαίνονται μόνο σε σκοτεινό χώρο και σε μαύρο φόντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιους δεν ενοχλεί, κάποιους ενοχλεί. Οι κηλίδες δεν είναι σε στάνταρ θέση και δεν έχουν στάνταρ μέγεθος..όπως σου κάτσει. Επαναλαμβάνω όμως ότι φαίνονται μόνο σε σκοτεινό χώρο και σε μαύρο φόντο.

 

Δλδ,απ οτι καταλαβαινω το προβλημα σε νυχτερινες ληψεις φωτογραφιων ειναι εντονο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δλδ,απ οτι καταλαβαινω το προβλημα σε νυχτερινες ληψεις φωτογραφιων ειναι εντονο??

Οι φωτογραφίες όπως και να έχει δεν θα έχουν πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι καθαρά αισθητικό σε σκοτάδι και σε μαύρο φόντο όσον αφορά την απεικόνιση στην οθόνη του κινητού.

Επεξ/σία από achilles_g_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φωτογραφίες όπως και να έχει δεν θα έχουν πρόβλημα. Το πρόβλξμα είναι καθαρά αισθητικό σε σκοτάδι και σε μαύρο φόντο όσον αφορά την απεικόνιση στην οθόνη του κινητού.

 

Για να διορθωσω εννοουσα η θεαση των φωτογραφιων νυχτερινης ληψης,μαυρο φοντο-σκοταδι...Και στα καταστηματα τοσες amoled που εχω κοιταξει με τοσο φως αντε να το διαπιστωσεις...

 

Τελειωνοντας να ξαναρωτησω τους κατοχους razr, αξιζουν τα 120 παραπανω ευρω για να πας σε galaxy s2??Τον παραγοντα εμφανιση τον βγαζουμε καθως ειναι τελειως υποκειμενικος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...