Προς το περιεχόμενο

Aurora II Tablet (Dual Core, IPS) ~118€


pantpesl2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπαρχει και εδω με 121 euro

 

http://android-sale.com/ainol-novo7-aurora-2.html

 

 

αποστολη συνολο τιμη 135 ευρω. υπαρχει εδω http://www.meebing.com/ainol-novo7-aurora-ii-android-4-0-3-tablet-pc-lg-ips-16gb.html Free Shipping

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως θα παρω 2 ενα για μενα και ενα για τον γιο μου.. ειναι πολυ καλη φαση το ταμπλετ στα 130ε μπας και και κλείσω και το λαπτοπ καμια φορα... ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ειναι καλυτερο ? το Aurora II ή το Ramos W17 Pro

 

Ξέρει κανεις αν το δευτερο έχει HDMI ? GPS bluetooth ? Σε μπαταρια παντως καλυτερο ειναι το Aurora .... (στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος :-( )

 

EDIT : τελικα έιναι χειροτερο (αλλα και φθηνοτερο ) 139 $$ , δεν εχει HDMI ... oυτε GPS .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το aurora 2 δείχνει πιο πλήρες.. και ειδικά με ips panel το θεωρώ no brainer στα 130ε

 

118€ έχει, εκτός και αν αναφέρεσαι σε άλλο κατάστημα. Εγώ περιμένω να μου πει ένας φίλος μου αν θα πάρει για να κάνουμε μια παραγγελία. Ελπίζω να μην υπάρξει κάποιο θέμα με τελωνείο (το σχόλιο του katcos με ησύχασε κάπως).

 

Αν επιλέξεις ups-dhl τότε κατά 99% θα μπλέξεις με τελωνεία κτλ , άστο με απλό ταχυδρομείο καλύτερα , εγώ σε πάνω από 10 ξεχωριστές παραγγελίες σε διάφορα κινεζοsites δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το συγκεκριμένο τάμπλετ συνοδεύεται από κάποιου είδους εγγύηση???

Επίσης το Android που φοράει γίνεται να αναβαθμιστεί ή μένει όπως το παίρνεις στην ICS???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην υπάρξει κάποιο θέμα με τελωνείο (το σχόλιο του katcos με ησύχασε κάπως).

Πριν δυο μήνες περίπου αγόρασα ένα κινέζικο tablet στα 90 ευρώ και το κατάστημα το δήλωσε ως gift. Το έστειλαν με απλό ταχυδρομείο. Ήρθε κανονικά και δεν πλήρωσα τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το συγκεκριμένο τάμπλετ συνοδεύεται από κάποιου είδους εγγύηση???

Επίσης το Android που φοράει γίνεται να αναβαθμιστεί ή μένει όπως το παίρνεις στην ICS???

 

Εγγύηση έχουν αλλά πρέπει να δεις ποιος χρεώνεται τα μεταφορικά , σε αρκετά τα χρεώνεσαι ο ίδιος , άρα δεν σε συμφέρει αυτό ... Ας ελπίζουμε να δουλεύει απο την αρχή καλά .

Σε ενα Haipad που είχα ήρθε κανονικα με Ems και χωρις τελωνειο , και δουλευε μια χαρα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πόσο καιρό κάνει να έρθει Ελλάδα;;;

 

Συνήθως από Κίνα 2 με 4 βδομάδες όλα τα δέματα.

 

pantpesl2 καλώς να σου έρθει. Περιμένουμε review και κανα βίντεο να το ζορίζεις με παιχνιδάκια και HD βίντεο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε review και κανα βίντεο να το ζορίζεις με παιχνιδάκια και HD βίντεο. :-)

 

Εχει στο youtube και με τα benchmarks παει πιο καλα απο το Samsung tab μου ....

 

:whistle:

 

Μόλις το παράγγειλα και εγώ στα 120.5 euro με αλλαγή στη σελιδα τους σε ευρω . Στο Paypal εβγαινε λιγο παραπάνω εαν έκανε εκείνο την μετατροπή ! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα και εγώ.Ψηνομουνα για ενα tabletακι και tablet με τετοια χαρακτηριστικά και τέτοια οθόνη σε τετοια ΤΙΜΗ είναι ο,τι πρέπει.Όταν έρθει ποστάρω και εντυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...