Προς το περιεχόμενο

Aurora II Tablet (Dual Core, IPS) ~118€


pantpesl2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

rooting και custom roms παιζουν?

 

Αν και νωρίς έχει κάποια πράγματα αλλά μια που είναι ίδιο με το elf 2 εκτός οθόνης , περιμένω να έχει καλά πραγματάκια μέχρι να μου έρθει και μένα . Forum Slatedroid !

 

 

:rolleyes:

 

 

zizu10 Για τα 120 ευρώ που κάνει μην το σκέφτεσαι και πάρα πολύ , πάρτο !!! Άλλωστε δεν είναι και το πρώτο της σειράς απο οτι είδα έχουν φτιάξει αρκετά πριν απο αυτο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

zizu10 Για τα 120 ευρώ που κάνει μην το σκέφτεσαι και πάρα πολύ , πάρτο !!! Άλλωστε δεν είναι και το πρώτο της σειράς απο οτι είδα έχουν φτιάξει αρκετά πριν απο αυτο .

 

 

Άμα παίρνει και custom roms τότε δεν το συζητώ...Άσε που το καλοκαίρι είναι πολύ βολικό το tablet ;)

 

Μάλλον αρχές Ιουλίου πάω και εγώ για παραγγελία :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως αλλα χωρις custom Rom κινεζια = 0 . Εδώ το Samsung tab 10.1 που έχω , χωρίς τις custom Rom δεν θα έλεγε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7" θα ειναι μικρο για διάβασμα cry.png

Διαβάστε αυτό , η λειτουργία αφής της οθόνης είναι τόσο χάλια που την χαρακτηρίζουν ως "άχρηστη λειτουργικά" ,αντίθετα ομως έχεις καλή ανάλυση και χρώματα.

Καλύτερα ένα μεταχειρισμένο ipad 1 ή 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ήμουν οριακά να το πάρω, αλλά έχετε υπ'οψιν οτι σε 5 μέρες ανακοινώνεται το Nexus Tablet κατασκευής ASUS με 4πύρηνο tegra 3 και αξειρετική υποστήριξη από την google, και αναμένεται να κοστίζει 200$... Μήπως δεν αξίζει για ~30 ευρώ να καταλήξεις με αισθητά χειρότερο tablet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ήμουν οριακά να το πάρω, αλλά έχετε υπ'οψιν οτι σε 5 μέρες ανακοινώνεται το Nexus Tablet κατασκευής ASUS με 4πύρηνο tegra 3 και αξειρετική υποστήριξη από την google, και αναμένεται να κοστίζει 200$... Μήπως δεν αξίζει για ~30 ευρώ να καταλήξεις με αισθητά χειρότερο tablet...

 

Πολύ θα ήθελα να πιστέψω ότι θα έρθει εδώ έστω με 200€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...