Προς το περιεχόμενο

μακροχρόνια μίσθωση δωματίου σε ξενοδοχείο


FedonasP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν ζητας "ειδικες" υπηρεσιες, το καλυτερο ειναι να πας απο εκει (ή να στειλεις καποιον) και να ζητησεις τον υπευθυνο. Πολλες φορες απαντανε μετα απο 1-2 μερες

 

Ξερεις τι γινεται, πολυπλοκευει καπως το πραγμα, γιατι φοβαμαι οτι θα παω απο εκει, θα βρω τον καθε τυχαιο ρεσεψιονιστ, θα του κανω μια δυο ερωτησουλες παραπανω, και ισως να λειπει ο 'καθ'υλην αρμοδιος' να απαντησει, και απλα να χασω τον χρονο μου.

Ενω με το mail, αν υπαρχει οργανωση, μπορουν να το δωσουν να το απαντησει, σε χρονο που τον βολευει, ο αρμοδιος υπευθυνος, και να μου στειλει την απαντηση. Τοσο δυσκολο ειναι; Εν ετει 2015, απαιτουν ξεποδαριασμα; Καλα η ταλαιπωρια, αλλα εχει ο καθενας τον χρονο να περιδιαβαινει απο δω και εκει, να του πουν ενα-δυο-τρια περα απο τα τετριμμενα, πραγματα;

Εγω αυτο που βλεπω, οχι σε ολους, αλλα σε πολυ περισσοτερους απο οσους νομιζα (θελουμε και τουρισμο, και μαλιστα 'ποιοτητας' τρομαρα μας...), ειναι πολυ τσαπατσουλια-ανοργανωσια, και εν τελει, ελλειψη επαγγελματισμου.

Ξαναλεω, οχι σε ολους, αλλα σε πολλους, πολυ περισσοτερους απο οσους νομιζα και νομιζω οτι κι εσεις θα πιστευατε.

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξερεις τι γινεται, πολυπλοκευει καπως το πραγμα, γιατι φοβαμαι οτι θα παω απο εκει, θα βρω τον καθε τυχαιο ρεσεψιονιστ, θα του κανω μια δυο ερωτησουλες παραπανω, και ισως να λειπει ο 'καθ'υλην αρμοδιος' να απαντησει, και απλα να χασω τον χρονο μου.

Ενω με το mail, αν υπαρχει οργανωση, μπορουν να το δωσουν να το απαντησει, σε χρονο που τον βολευει, ο αρμοδιος υπευθυνος, και να μου στειλει την απαντηση. Τοσο δυσκολο ειναι; Εν ετει 2015, απαιτουν ξεποδαριασμα; Καλα η ταλαιπωρια, αλλα εχει ο καθενας τον χρονο να περιδιαβαινει απο δω και εκει, να του πουν ενα-δυο-τρια περα απο τα τετριμμενα, πραγματα;

Εγω αυτο που βλεπω, οχι σε ολους, αλλα σε πολυ περισσοτερους απο οσους νομιζα (θελουμε και τουρισμο, και μαλιστα 'ποιοτητας' τρομαρα μας...), ειναι πολυ τσαπατσουλια-ανοργανωσια, και εν τελει, ελλειψη επαγγελματισμου.

Ξαναλεω, οχι σε ολους, αλλα σε πολλους, πολυ περισσοτερους απο οσους νομιζα και νομιζω οτι κι εσεις θα πιστευατε.

:(

 

βαλε και λαμογιες-επιδοτησεις-αρπαχτες

 

ποια ποιοτητα; το all incusive παει συννεφο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει στο Στρέφη, Αθήνα Εξάρχεια, ξενοδοχείο που στέλνουμε τα μοντέλα, πρέπει να δέχεται με το μήνα. 

 

Ανεβαίνοντας την Μπενάκη, στον πρώτο παράλληλο αριστερά μετά την Καλλιδρομίου.

Επειδή τα κορίτσια συνήθως δεν κάθονται μηνα, δεν ξέρω τιμές, αλλά κάνε μια ερώτηση.

 

Αυτό πρέπει να είναι: http://www.booking.com/hotel/gr/orion-athens.el.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

να μένεις μόνιμα σε ξενοδοχείο ; γιατί να το κάνεις αυτό το πράγμα. καταρχάς η φασαρία δε παλεύεται. δε συγκρίνεται με τις κάποιες φορές που ισως έχει φασαρία στο σπίτι καποιος. μπορεί στο ξενοδοχείο να έχεις φασαρία 24/24. επίσης ο χώρος είναι πολύ μικρός και περιορισμένος. δε μπορείς να νιώσεις άνετα. εκτός αν σκοπεύεις να τα σταξεις καλά για ακριβό ξενοδοχείο ,που και πάλι αν τα χεις δε καταλαβαίνω γιατί αν μην πιάσεις ένα καλό σπίτι (εκτός αν βαριέσαι τόσο πολύ τις δουλειές )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μένεις μόνιμα σε ξενοδοχείο ; γιατί να το κάνεις αυτό το πράγμα. καταρχάς η φασαρία δε παλεύεται. δε συγκρίνεται με τις κάποιες φορές που ισως έχει φασαρία στο σπίτι καποιος. μπορεί στο ξενοδοχείο να έχεις φασαρία 24/24. επίσης ο χώρος είναι πολύ μικρός και περιορισμένος. δε μπορείς να νιώσεις άνετα. εκτός αν σκοπεύεις να τα σταξεις καλά για ακριβό ξενοδοχείο ,που και πάλι αν τα χεις δε καταλαβαίνω γιατί αν μην πιάσεις ένα καλό σπίτι (εκτός αν βαριέσαι τόσο πολύ τις δουλειές )

Μόνιμα εννοούμε αν κάποιος έχει δουλειά κάπου για 1-2 μήνες ας πούμε οπότε και δεν μπορεί να νοικιάσει σπίτι. Εκεί το ξενοδοχείο είναι μια λύση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσω booking...τιποτε?

 

Για κανενα λογο εδω τα περισσοτερα μικρα ξενοδοχεια/καταλυματα εχουν διαφορετικες τιμες στο booking και διαφορετικες εαν τους παρεις τηλ. και τις περισσοτερες φορες το booking ειναι αρκετα ακριβοτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το booking είναι φωτιά και λαύρα.Κρατάει μέχρι και 30% προμήθεια.

Άρα από εκεί τιμές καλές γιόκ.

Αξιοπρεπή ξενοδοχεία με υποφερτές τιμές απο Απρίλιο μέχρι Οκτώβριο για κέντρο Αθήνα ΔΕΝ υπάρχουν. Στα προάστια στείλε email. Οι υπάλληλοι υποδοχής δεν θα σου πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Αθηνα αν ξερει κανεις, καπου που να νοικιαζει με το μηνα...

 

Ξέρω ότι το ξενοδοχείο "Ξενοφών" (3 αστέρων) στην Αχαρνών έκανε τέτοια πακέτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...