Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, firepc είπε

Κοψε τα online φιλε

Ειναι πολυ δυσκολο να γυρισεις στα single μετα

Ακριβως. Εχω χρονια που είμαι καθαρος από mmorpg αλλα υποτροπιαζω με moba (Mobile Legends, στο κινητο) και τωρα ηρθε αυτος ο διαολος το Warzone. Eεεε ρε βασανα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, asemnos είπε

Ακριβως. Εχω χρονια που είμαι καθαρος από mmorpg αλλα υποτροπιαζω με moba (Mobile Legends, στο κινητο) και τωρα ηρθε αυτος ο διαολος το Warzone. Eεεε ρε βασανα...

Προσπαθησε το ομως 

Ενα τιπ που μπορω να σου δωσω ειναι να τα σβησεις τελιως γτ οσο τα εχεις γραμμενα, συνεχεια θα μπαινεις στον πειρασμο για ενα ματσακι ακομα, κι αλλο ενα κι αλλο ενα.

Αν δεν ειναι γραμμενα λες, ‘οοο ποιος καθετε να τα κατεβαζει παλι..’

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A plague tale innocence, τι παιχνιδάρα είναι αυτή;; Έχω φτάσει chapter 11 και οι ώρες τρέχουν νεράκι, ανυπομονώ να το τελειώσω! Πολύ ωραία η ιστορία του ως τώρα, και το ηχητικό κομμάτι βγαλμένο από ταινία πραγματικά!! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερματισα το control χθες.Δυστηχως ειχα πολλα θεματα με το παιχνιδι.Το επαιξα σε ps4 slim.Κακα loading times.Κακα checkpoints.Ανηκει στην κατηγορια metroidvania και εχει εναν απο τους χειροτερους χαρτες που εχω συναντησει σε παιχνιδι.Το αναφερω αυτο γιατι οποιος ειναι fan των metroidvania γνωριζει οτι κοιτας τον χαρτη πολυ συχνα.Εεε εδω ηταν απλα απαραδεκτο.Και κοιταξα online οτι δεν ειμαι ο μονος που το λεει αυτο.

Το combat παντως δεν ηταν κακο αλλα δεν καταλαβα γιατι επρεπε να ειχες μονο 2 οπλα ανα πασα στιγμη.Αν ηθελα να αλλαξω το οπλο σε αλλη μορφη,επρεπε να μπω στο menu,με μια μικρη καθυστερηση αυτο εννοειται,να επιλεξω αυτο που ηθελα και μετα να ξαναβγω.Εεε μετα απο λιγο το βαρεθηκα και εμεινα με το spin και το shatter για ολο το υπολοιπο του παιχνιδιου.

Παντως για μενα παραμενει με διαφορα ο καλυτερος τιτλος της remedy το max payne 2(desert eagle + bullet time = απλα απολαυση)

Σειρα εχει τωρα το alien isolation στο switch που το ειχα αφησει στην ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, logistoulis είπε

έκανες και τα 3 playthrough? 

Nαι και τα 3 και ευτυχως που ειχα διαβασει πως για να δεις ολη την ιστορια πρεπει να κανεις  ολα .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Nαι και τα 3 και ευτυχως που ειχα διαβασει πως για να δεις ολη την ιστορια πρεπει να κανεις  ολα .

χάνεται πολύ από το συναίσθημα που σου δημιουργεί το παιχνίδι στη συνέχεια αν μείνεις μόνο στο κομμάτι της 2b

 

είναι πολύ ιδιαίτερο παιχνίδι το συγκεκριμένο και από τα καλύτερα soundtrack των τελευταίων ετών αν όχι το καλύτερο 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος το WW II ,τωρα μονο online.

Τωρα Battlefield V και Anthem ,Wolfenstein new order που ειναι στη μεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού τελείωσα με το a plague tale innocence (ένα αριστούργημα πραγματικά, όποιος δεν το έχει ξεκινήσει μην το σκέφτεται, και τσαμπέ) τώρα συνεχίζω με forza Horizon 4, λιγο pes2020, και NBA Playgrounds 2 ως λάτρης του NBA Jam απο άλλες εποχές !!! έτσι να περνάει η ώρα ευχάριστα.. το Red Dead Redemption 2 το αφήνω για πιο μετά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/4/2020 στις 8:51 ΠΜ, Fotis13 είπε

Ωραιο το Nier  τελικα ,παραδοξως το ευχαριστηθηκα .

Ξεκινησα το journey kai  να τελειωσω το shadow of the  colossus  που το ειχα αφησει στην μεση .

Αποκλείεται να το τελείωσες. Έχει 3 σενάρια και όλα είναι εντελώς διαφορετικά μεταξύ τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεκινήσαμε το Divinity Original Sin 2.

Ήμουν σε δίλημμα μεταξύ PC και Nintendo Switch. Αυτή τη φορά κέρδισε το PC 😋

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...