Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρηκα αυτό οπότε η γνώμη μου είναι δεν αξίζει η deluxe. Παίρνεις κάποια πραγματα παραπάνω τα οποία ξεκλειδώνουν και παίζοντας.

 

Origin states that: "Digital Deluxe Edition also includes 3 Gold Battlepacks and a BF3 Vehicle Shortcut Bundle"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι μπροστά σε pc τώρα διαβάζω ότι η digital deluxe έχει 3 gold battle packs και China rising dlc( μαζί με το παιχνίδι φυσικά). Στην σελίδα του origin το βρήκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σωστά! Αν έχεις ήδη το 3 και ξέρεις ότι θα σου αρέσει (όπως εγώ πχ) δεν χρειάζεται να πάρεις το delux, πάρε το απλό και κούμπωσέ του μία premium όταν βαρεθείς τους πρώτους χάρτες και είσαι οκ... :) Έτσι έκανα και εγώ στο 3 και στο 4, αλλά στο 4 ακόμα δεν έχω πληρώσει για premium, αγόρασα στο μεσοδιάστημα και το Assassins Creed 4 οπότε περιμένω να βαρεθώ το AC4 για να αφοσιωθω στο BF4, μέχρι τότε θα έχουν βγεί και οι έξτρα χάρτες οπότε η premium μιά χαρά θα κουμπώσει! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπου και αν μπω σημερα. στο καπακι τρωω crash με το γνωστο μηνυμα "bf4 has stopped working"...Μεχρι και default που δοκιμασα στο bios τα ιδια χαλια..Δε ξερω αν φταει το pc μου, το game ή το αθλιο internet που εχω σημερα αλλα γενικα δε με παει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπου και αν μπω σημερα. στο καπακι τρωω crash με το γνωστο μηνυμα "bf4 has stopped working"...Μεχρι και default που δοκιμασα στο bios τα ιδια χαλια..Δε ξερω αν φταει το pc μου, το game ή το αθλιο internet που εχω σημερα αλλα γενικα δε με παει..

 

Το Pc σου φταίει, πρεπει να βαλεις 780ti sli για να παιξεις :lol:  :lol:  :lol:  

Προφανως και δεν φταιει το pc σου :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά επειδή αυτήν την στιγμή κατεβάζω το game( αυθεντικό από το origin) θα ήθελα μια βοήθεια. Το σύστημα μου αποτελείται από: AMD fx 4100 3.6ghz, MSI 6770 1gb, 4gb ram,windows 7 64bit και 750gb hdd ( μητρική δεν θυμάμαι). Σε τι ρυθμίσεις να βάλω το game για να παίζω σχετικά άνετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθόνη μου είναι μια LG 21.5 ίντσες full hd. Το bf3 πάντως το έχω σε 1080p ανάλυση και τις ρυθμίσεις στο low και παίζει τέλεια... Ναι μιλάω για multi μιας και το single θα με κρατήσει απασχολημένος για κάνα 5ωρο( τόσο κρατάει μάλλον)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...