Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το multiplayer ειναι πολυ καλυτερο απο το call of duty. τωρα για το single, ειναι δεν ειναι καλο εμενα δεν με νοιαζει επειδη δεν αγοραζω ποτε παιχνιδι για το single.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρήκα τη λύση πάντως... Ψάχνοντας είδα ότι μερικοί cpu cores ήταν parked...κοινώς δε δούλευαν κανονικά!!!! Τους ξεπάρκαρα....και το παιχνίδι πάει νερό....ελπίζω το multi να μην είναι και αυτό τα ίδια χάλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατε test range δοκιμαστε το sniper.Σημαδευεις στο ιδιο σημειο και οι σφαιρες μια φευγουν δεξια μια αριστερα.Αν πχ. ριξεις 10 οι 7 πανε στο κεντρο και οι αλλες 3 για καποιο λογο πανε στο γαμο του καραγκιοζη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το 40αρι scope είναι τρομερό... Αν και δεν μπορείς να το δουλέψεις( αποτελεσματικά) σε απόσταση μικρότερη των 500 μέτρων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλώσω ξεκάθαρα πως το φταίξιμο είναι 100% δικό μου, που:

 

1) Μετά το format το επανέφερα το μπουρδελοπαίγνιο

 

2) Μπήκα ο καραμήτρος Παρασκευή να παίξω...

 

3) Συνέχισα πάνω από 20', αφού σε 2-3-4 servers τα ίδια.

 

Ενδεικτικά:

 

(1) 1shot/kill, ΚΑΙ σε οχήματα, (2) δε πα να αδειάζεις το ΑΑ πάνω σε ελικόπτερο - δε θα πέσει και θα σε τσακίσει χαλαρά κιόλας, (3) 8-10-200χ scope - no lens flare/glint/youknowwhatimean + στο μέτρο να είσαι και να ρίχνεις με αυτόματο, σημαδεύει/ρίχνει/spawnpoint (4) τοίχοι/σίδερα/κτίρια κλπ, δεν αποτελούν κάλυψη παρά σε εξαιρετικά σπάνιες περιπτώσεις (5) το γαμωτανκ, για να πετύχει πεζό με βλήμα -ΗΕ ή οτιδήποτε, έχει σκουριάσει από τον καιρό...ή LMG ή τα λέγαμε...

 

Όλα αυτά με ping<65 πάντα, σήμερα ακόμα και σε δοκιμασμένους servers.

 

Μαγεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6) Το σπασαρχίδικο "error: could not connect  to server"  το οποίο το βγάζει στο 80% των server που πας να μπεις.

 

Α, κλασσικό PB.

 

Απεγκατέστησέ το, σβήσε τελείως το φάκελό του από το παιγνίδι, επανεκκίνησε, κατέβασε το pbsetup, πέρασέ το ξανά (πάντα σαν αδμιν) και λογικά (βαριά λέξη, ξέρω) θα λειτουργήσει.

 

Προσευχές/Κατάρες/Απειλές/Ψαλμοί/Voodoo/ΠροσφορέςστοΣατανά/Poundofflesh, ίσως προσφέρουν το κάτι παραπάνω που χρειάζεται για να λειτουργήσει σίγουρα...μέχρι το επόμενο patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6) Το σπασαρχίδικο "error: could not connect  to server"  το οποίο το βγάζει στο 80% των server που πας να μπεις.

Περα απο αυτο που σου ειπε ο Πετρος που οκ ειναι το βασικο να κανεις update δηλαδη το pb επειδη μου το κανει και μενα καποιες φορες δοκιμασε να βγαινεις απο το origin και να το ξαναβαζεις .Εμενα πιανει παντα οποτε συμβαινει το συγκεκριμενο προβλημα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά να κάνω εγώ μια ερώτηση κάθε φορά που κάνω alt+tab στο bf μου πετάει αυτό το μήνυμα στη φωτογραφία και crasharei φυσικά. Και πολλές φορές το πετάει όταν ανοίγει σε full screen το bf. Ξέρετε κάτι για αυτό;

post-123851-0-12611800-1388247957_thumb.png

Επεξ/σία από padelis71992
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να κάνω εγώ μια ερώτηση κάθε φορά που κάνω alt+tab στο bf μου πετάει αυτό το μήνυμα στη φωτογραφία και crasharei φυσικά. Και πολλές φορές το πετάει όταν ανοίγει σε full screen το bf. Ξέρετε κάτι για αυτό;

Ποιους drivers εχεις βαλει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ξανακάνε εγκατάσταση το directX μήπως φτιάξει.

 

Το κάνω κάθε φορά που "ξεκινάει" και το κάνει. Μαζί με clean install τους drivers και σταματάει για λίγες μέρες μετά πάμε πάλι.

Ποιους drivers εχεις βαλει ?

Τους τελευταίους. 13.12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...