Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε κοπανα του ενα delete.Δεν μπορεις να κανεις ενα objective με τα camperia που κρυβονται ολη την ωρα.Ο ενας εχει κολλησει σε καποιο οχημα ο αλλος εχει μπει καπου κοντα στη σημαια και η knife θα κανει η θα σου ριξει.Καταντησε αηδια οι 10 παιζουν τα objectives και οι αλλοι καμπερωνουν.Φτιαξε και το netcode επιτελους να παιξουμε κανα game.Τοσο ωραιο  game δεν φτανει που το εχει κανει μη πω με τα διαφορα προβληματα η ea το χαλανε και οι ιδιοι οι παικτες.Θελεις k/d ratio παιξε deathmatch τι μπαινεις στα αλλα modes και δεν βοηθας την ομαδα.Βαρεθηκα αν δεν λυπομουν τα λεφτα που εδωσα θα ειχε φαει delete.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο απο το battlelog foroum.διαλογος μεταξυ παικτων.αγαπω τοσο πολυ bf4.εχω αγορασει 2xr290x saphire.Απαντηση απο αλλο πακτη .Αναζητηστε τη λεξη κουτσουρο στο λεξικο.Η εικονα σας  θα ειναι διπλα του.Τι τραβαει ο κοσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπισης και για μενα η Guilin Peaks μαζι με την Zavod ειναι τα καλυτερα map και τα καλυτερα παιχνιδια εκει γινονται .Τωρα για το crysis που λετε οχι δεν συγκρινεται ,μοιαζουν βεβαια αλλα απεχει .Δεν παιζει και μεγαλη σημασια βεβαια αυτο .


Αλλά 2 κλάσεις κατώτερο.

..και ελεγα πως δεν μπηκες να σχολιασεις ακομα ...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι δέντρα αυτά τώρα για παιχνίδι του 2013..Ουδεμία αλλαγή δεν υπάρχει από Low σε Ultra, πιο console-lover πεθαίνεις είναι η DICE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο απο το battlelog foroum.διαλογος μεταξυ παικτων.αγαπω τοσο πολυ bf4.εχω αγορασει 2xr290x saphire.Απαντηση απο αλλο πακτη .Αναζητηστε τη λεξη κουτσουρο στο λεξικο.Η εικονα σας  θα ειναι διπλα του.Τι τραβαει ο κοσμος.

Προφανως και ο πρωτος πρεπει να ειρωνευόταν το παιχνιδι,δεν θελω να πιστεψω οτι υπαρχει ατομο που να το εχει κανει αυτο ,και ειδικα για αυτο το παιχνιδι. :fear:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το netcode εχει ξαναχαλασει ,απλα δεν εχει φτασει τα χαλια της αρχης .Γενικα με το bf4 να εχει το πιο γελοιο reg hit που εχω δει ποτε μου σε game και το ghosts με τα χαλια που εχει σημαινει πλεον οτι τελειωνουν τα fps multiplayers για αρκετο καιρο στο ειδος αυτο .Πλεον θα παιζουμε bf4 με την λογικη που μπαινει καποιος να παιξει online αυτα τα παιχνιδια που διαφημιζουν στον ant1 δεν θυμαμαι πως λεγονται ...


Μα είναι δέντρα αυτά τώρα για παιχνίδι του 2013..Ουδεμία αλλαγή δεν υπάρχει από Low σε Ultra, πιο console-lover πεθαίνεις είναι η DICE.

Eιναι αυτο που ελεγα στο αλλο thread ,το mantle τους μαρανε ..Δεν κοιτανε να φτιαξουν το reg hit που θα με νοιαζει εμενα αν θα παιζω με παραπανω fps το παιχνιδι .Ας δωσουν στο φιναλε αλλο patch να τελειωνουμε .Αν εχεις να κανεις με γιδια ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι να πω. πολλοι φωναζουμε για τα προβληματα και αλλοι τοσοι λενε οτι ολα ειναι ενταξει.Ισως μερικους του βολευει ετσι οπως ειναι το game.βλεπεις καθε φορα αναφερουν μερικοι καποια θεματα και η απαντηση ειναι οτι δεν υπαρχει καποιο προβλημα απλα το λεει επειδη εχασε. :confused: ο netcode ειναι στο κοσμο του.εχει τυχει να φαω καποιον με μια σφαιρα αλλα τις περισσοτερες φορες θελω τουλαχιστον 10.το πιο ακραιο ηταν που αδειασα σε καποιον ενα γεμιστηρα απο το mx4 και ενα απο το p226 και συνεχιζε να τρεχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχουμε πει και πιο παλια για το BF4.Τον μοναδικο σκοπο που ειχε ηταν η προωθηση των νεων καρτων της Amd.Γιαυτο αλλωστε και το παιχνιδι βγηκε γρηγορα με τα οποια προβληματα ειχε και ακομα εχει,γιαυτο και περιμεναν στην Ea να πουλησει πρωτα οτι πουλησει το BF4 απο το γνωστο Hype και τωρα το δινουν δωρο με τις νεες καρτες της Amd,γιαυτο και συνεχιζουμε και βλεπουμε μεχρι και σημερα να βγαινουν παιχνιδια στον υπολογιστη με τοσα προβληματα και να περιμενουμε μηνες να βγουν οι σωστοι drivers για να λειτουργει το παιχνιδι οπως επρεπε να λειτουργει απο τον 1ο μηνα κυκλοφοριας του. Και εχεις τους κατοχους των κονσολων να παιζουν τις περισσοτερες φορες τα παιχνιδια με ελαχιστα προβληματα και εμας τους Pc gamers να περιμενουμε μελλοντικους drivers,patch fixes κλπ. Τα ειδαμε και στο Ghosts αυτα. 

 

Απλα πρεπει να φτασει κάποια στιγμη ο πελάτης να τιμωρεί τις εταιριες τυπου EA και Activision με το να μην αγοράζει τα προιοντα τους.Ετσι μονο περνάς το μήνυμα που πρεπει να περάσεις ,ή αν το πας ακομα πιο βαθιά οπως καποιοι που το πηγαν μεχρι και δικαστικώς. Τα ιδια τα ζησαμε και στο Skyrim που και αυτο ηταν γεματο στα bugs και μαλιστα η εκδοση του Ps3 ηταν unplayable για τους περισσοτερους και πηρε στην γνωστη εταιρια 1 χρονο για να μπορεσουν να φτιαξουν καπως το παιχνιδι.Τι και αν εγω ή εσυ το ειχαμε πληρώσει το παιχνιδι 60ευρω(και καποιο και 250ευρω την συλλεκτικη εκδοση)για να παιξουμε το παιχνιδι,κατσε περιμενε 1 χρονο να φτιαξει η εταιρια το προβληματικο παιχνιδι που βιαστηκε να βγαλει σαν το BF4 της Dice/Ea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι ειναι random το netcode ,δεν ακολουθει εναν κανονα για ολους .Εδω μου εχει τυχει την τελευταια εβδομαδα να προχωραω και να μου βγαζει killed in action ,τι αλλο τωρα να κατσεις να σχολιασεις τωρα .Απλα το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω και κανενα αλλο παιχνιδι της προκοπης να ασχοληθω για αυτο ασχολουμαι αναγκαστικα με αυτη την μαλακια τι να κανω ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχουμε πει και πιο παλια για το BF4.Τον μοναδικο σκοπο που ειχε ηταν η προωθηση των νεων καρτων της Amd.Γιαυτο αλλωστε και το παιχνιδι βγηκε γρηγορα με τα οποια προβληματα ειχε και ακομα εχει,γιαυτο και περιμεναν στην Ea να πουλησει πρωτα οτι πουλησει το BF4 απο το γνωστο Hype και τωρα το δινουν δωρο με τις νεες καρτες της Amd,γιαυτο και συνεχιζουμε και βλεπουμε μεχρι και σημερα να βγαινουν παιχνιδια στον υπολογιστη με τοσα προβληματα και να περιμενουμε μηνες να βγουν οι σωστοι drivers για να λειτουργει το παιχνιδι οπως επρεπε να λειτουργει απο τον 1ο μηνα κυκλοφοριας του. Και εχεις τους κατοχους των κονσολων να παιζουν τις περισσοτερες φορες τα παιχνιδια με ελαχιστα προβληματα και εμας τους Pc gamers να περιμενουμε μελλοντικους drivers,patch fixes κλπ. Τα ειδαμε και στο Ghosts αυτα. 

 

Απλα πρεπει να φτασει κάποια στιγμη ο πελάτης να τιμωρεί τις εταιριες τυπου EA και Activision με το να μην αγοράζει τα προιοντα τους.Ετσι μονο περνάς το μήνυμα που πρεπει να περάσεις ,ή αν το πας ακομα πιο βαθιά οπως καποιοι που το πηγαν μεχρι και δικαστικώς. Τα ιδια τα ζησαμε και στο Skyrim που και αυτο ηταν γεματο στα bugs και μαλιστα η εκδοση του Ps3 ηταν unplayable για τους περισσοτερους και πηρε στην γνωστη εταιρια 1 χρονο για να μπορεσουν να φτιαξουν καπως το παιχνιδι.Τι και αν εγω ή εσυ το ειχαμε πληρώσει το παιχνιδι 60ευρω(και καποιο και 250ευρω την συλλεκτικη εκδοση)για να παιξουμε το παιχνιδι,κατσε περιμενε 1 χρονο να φτιαξει η εταιρια το προβληματικο παιχνιδι που βιαστηκε να βγαλει σαν το BF4 της Dice/Ea.

Εμ τωρα ομως που τα καινουργια παιχνιδακια της EA θα κατσω να τα παιρνω απο τον θειουλη θα φταιω εγω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...