Προς το περιεχόμενο

Mafia III


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα το δοκιμάσω σίγουρα. Δεν ξέρω από γραφικά, αλλά το gameplay φαίνεται ενδιαφέρον όπως πάντα.

 

Αν αξίζει το παίζω και σε 720p.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δοκιμάσω σίγουρα. Δεν ξέρω από γραφικά, αλλά το gameplay φαίνεται ενδιαφέρον όπως πάντα.

 

Αν αξίζει το παίζω και σε 720p.

Δες και διάβασε κάποιο review. Το μεγαλύτερο πρόβλημα του δεν είναι τα γραφικά αλλά το gameplay (επανάληψη, μονότονο, έλλειψη ιδεών κτλ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πο το θετικα του το οποιο οφειλουμε να παραδεκτουμε ειναι η μεγαλη του διαρκεια. Απο τη Δευτερα που το ξεκινησα ολο σφαζω σφαζω και ξανασφαζω τους κακκους μαφιοζους και ακομα να τελειωσει. Κατα αλλα επαναλαμβανομενο και πολυ ευκολο για Hard που το παιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και είχα πει, 65/100 το πολύ.

 

http://www.metacritic.com/game/pc/mafia-iii

Και εγώ είχα πει για χάλια χρονιά το 2016 στον τομέα gaming και όχι μόνο.

 

Ενα πο το θετικα του το οποιο οφειλουμε να παραδεκτουμε ειναι η μεγαλη του διαρκεια. Απο τη Δευτερα που το ξεκινησα ολο σφαζω σφαζω και ξανασφαζω τους κακκους μαφιοζους και ακομα να τελειωσει. Κατα αλλα επαναλαμβανομενο και πολυ ευκολο για Hard που το παιζω.

Αυτό που γράφεις μόνο θετικό δεν το θεωρώ. Να κάνεις τα ίδια και τα ίδια και μάλιστα πολλές φορές. Το μόνο που για μένα έχει θετικό το παιχνίδι είναι η αναπαράσταση της εποχής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ωραίοι τίτλοι βγήκαν και θα βγουν φέτος.

 

DOOM

Gears of War 4

Shadow Warrior 2

Battlefield 1

TitanFall 2

Rise of the Tomb Raider

Dishonored 2

Τώρα αυτά δεν είναι παιχνίδια που κάνουν μία χρονιά πετυχημένη. Βγάζω το Dishonored 2 από την εξίσωση. Το Doom και το ROTR ήταν για πολλούς χειρότερα των προκατόχων τους. Το titanfall πόσους αγγίζει;

 

Ακόμα και τα θέματα των παιχνιδιών αυτών εδώ στο forum πόσες σελίδες έχουν ; (ένδειξη ενδιαφέροντος).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περιμένεις επιτυχίες τύπου 2004 με Far Cry, HL2, DOOM 3 θα απογοητευτείς. Η φετινή χρονιά ήταν πολύ καλύτερη από τις δύο προηγούμενες(Πάλι καλά που βγήκε το W3 το '15). Το TitanFall αγγίζει όσους ενδιαφέρονται γι' αυτό, όπως και κάθε άλλο παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το TitanFall αγγίζει όσους ενδιαφέρονται γι' αυτό, όπως και κάθε άλλο παιχνίδι.

Δεν είσαι χθεσινός καταλαβαίνεις τι λέω. Η μάζα κρίνει την επιτυχία άσχετα αν κάποιος μπορεί να περνά ευχάριστα με το οποιοδήποτε παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η μάζα κάνει επιτυχία κάθε χρόνο το CoD. Εγώ μιλάω για καλούς ΑΑΑ τίτλους που είναι και optimized στο PC και μπορεί να τα ευχαριστηθεί η πλειοψηφία των gamers. Επίσης οι επιλογές φέτος είναι πολλές όσων αφορά τα shooters. Θες Βlizzard FPS με skills κλπ ; Overwatch. Θες παγκόσμιο πόλεμο ; BF1. Θες futuristic shooter ; TitanFall 2. Βγαίνουμε εκτός θέματος εδώ, αν θες το συνεχίζουμε στο PC gaming νήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η μάζα κάνει επιτυχία κάθε χρόνο το CoD. Εγώ μιλάω για καλούς ΑΑΑ τίτλους που είναι και optimized στο PC και μπορεί να τα ευχαριστηθεί η πλειοψηφία των gamers. Επίσης οι επιλογές φέτος είναι πολλές όσων αφορά τα shooters. Θες blizzard-like FPS με skills κλπ ; Overwatch. Θες παγκόσμιο πόλεμο ; BF1. Θες futuristic shooter ; TitanFall 2. Βγαίνουμε εκτός θέματος εδώ, αν θες το συνεχίζουμε στο PC gaming νήμα.

Εγώ καταλαβαίνω ότι έχουμε συνηθίσει στίς μετριότητες. Χρονιά ήταν όπως λες το 2004 και αν δεν μπορούμε να έχουμε εποχές τέτοιες προτιμώ ένα δύο top of The top κάθε χρόνο παρά... Το 2007 έσκασαν Crysis, Bioshock, GOW, COH, Stalker, Witcher 1 κτλ το 2010 Mafia 2, Mass effect 2, starcraft 2, braid, Bioshock 2, Fallout NV, Jast cause 2 κτλ αντίστοιχα και τις επόμενες χρονιές.

 

P.S Μάζα δεν λέω για τον ξένο τύπο review κτλ δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Εγώ κρίνω εδώ στο forum το δικό μας την κίνηση και τον ενδιαφέρον. Περισότερο με ενδιαφέρει η γνώμη πχ η δική σου και των άλλων παιδιών παρά τα reviews και οι πωλήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Φαινεται πως επεσα στο πρωτο bug του παιχνιδιου! Ειμαι στην αποστολη που λεει   find and destroy garbage barges αλλα στο χαρτη δεν δειχνει που να παω. Τι να κανω? Να αρχισω να πυροβολβ οτι σκουπιδοντενκε βρω μπροστα μου μπας και ξεκολλησει το παιχνιδι?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...