Προς το περιεχόμενο

Mafia III


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια το παιχνιδι εχει πολλα λα8η!προσωπικα υστερα απο πολλες ωρες παιχνιδιου το ιδιο μοτιβο...βαρετο 8α ελεγα...χωρις ιδιαιτερα γραφικα κ για καρτες των 800 ευρω χωρις λογο...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 857
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε απ τον θείο αυτή ή σαπιλα, επαιξα και δεν αντεξα πάνω από 5 λεπτά να το προχωρησω, σάπια γραφικά, σαπιο optimization, σάπιος χειρισμός, γενικά όλα σάπια, άθλιο πραγματικά, δε θα έπρεπε καν να κόστιζε χρήματα, ούτε για δωρεαν, και δεν υπερβαλω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα τωρα που φτανω στο τελος  ,μετα απο αρκετα  crashes μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα περισσοτερο απο τα περισσοτερα  παιχνιδια του '16 και '15 ( rise of tomb raider) αλλα αυτο ειναι καθαρα θεμα γουστων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα τωρα που φτανω στο τελος  ,μετα απο αρκετα  crashes μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα περισσοτερο απο τα περισσοτερα  παιχνιδια του '16 και '15 ( rise of tomb raider) αλλα αυτο ειναι καθαρα θεμα γουστων.

Που κολλαει το tomb raider με αυτο?Επισης τι εννοεις περισσοτερο απο τα περισσοτερα παιχνιδια του 2015 και 2016?Ποια δηλαδη ειναι αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεφερα ενα  το tomb raider για παραδειγμα ,προσωπικα επιξα, witcher 3 ,dying light, shadow warrior 2, the division,dark souls 3, evolve (την free εκδοση),grand thetf auto v και αλλα  διαφορα  παιχνιδια οπως το grim dawn. Γενικα πάντως απο αυτα που εχω διαβασει  και δει απο αλλους το παιχνιδι ειναι  love or hate κανενα ενδιαμεσο σταδιο.

 

Link.png Site: Mafia3 is 2K Games’ fastest-selling game, 4.5 million copies shipped in its first week

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Γενικα πάντως απο αυτα που εχω διαβασει  και δει απο αλλους το παιχνιδι ειναι  love or hate κανενα ενδιαμεσο σταδιο.

Βασικα δεν νομιζω να εχω διαβασει καποιο που να το εβγαλε το παιχνιδι(ειδικα αν εχει παιξει και το GTA V)και να ειπε οτι το λατρεψε το παιχνιδι για να πεις το παραπανω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε reddit αλλα και σε φιλους το εχω δει , δηλαδη  ξερω ατομα που με το που  ειδαν πως ειναι ουτε βιντεακια δεν θελαν να δουν ποσο μαλλον να το παιξουν και αλλα ατομα που  το γουσταραν οσο το gta.

Παντως  ελπιζω οτι με τα updates που θα ερθουν θα φτιαξει αρκετα  το παιχνιδι ,κυριως στον τεχνικο τομεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν ισχυει αυτο ουτε για αστειο.

 

Ρε φίλε, γούστα είναι αυτά. Γιατί πρέπει να είσαι τόσο απόλυτος δηλαδή;

Αν δεν αρέσει σε 10 άτομα, δεν σημαίνει ότι δεν θα αρέσει και στον ενδέκατο ή στο δωδέκατο!

Ο IcaBlazer ήταν ξεκάθαρος λέγοντας "Εγώ Προσωπικά..." . Τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί ενοχλούμαστε από κάποιον που του άρεσε ένα παιχνίδι, που οι υπόλοιποι το θεωρούν άθλιο. Επιλογή του καθενός δεν είναι αυτό; 

Ας είμαστε λίγο πιο χαλαροί και να αποφεύγουμε να είμαστε απόλυτοι με το τι αρέσει και δεν αρέσει σε κάποιον άλλον! Άντε... 

 

Υγ. Και για να προλάβω αντιδράσεις: Θεωρώ το GTAV εξαιρετικό παιχνίδι. Δεν έχω ακουμπήσει το MAFIA 3 ακόμη και αμφιβάλλω ειλικρινά, εάν με "κρατήσει" όπως το GTAV.

Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να γίνομαι απόλυτος ούτε να αφορίζω αυτούς που τους αρέσει το MAFIA περισσότερο.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε, γούστα είναι αυτά. Γιατί πρέπει να είσαι τόσο απόλυτος δηλαδή;

Αν δεν αρέσει σε 10 άτομα, δεν σημαίνει ότι δεν θα αρέσει και στον ενδέκατο ή στο δωδέκατο!

Ο IcaBlazer ήταν ξεκάθαρος λέγοντας "Εγώ Προσωπικά..." . Τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί ενοχλούμαστε από κάποιον που του άρεσε ένα παιχνίδι, που οι υπόλοιποι το θεωρούν άθλιο. Επιλογή του καθενός δεν είναι αυτό; 

Ας είμαστε λίγο πιο χαλαροί και να αποφεύγουμε να είμαστε απόλυτοι με το τι αρέσει και δεν αρέσει σε κάποιον άλλον! Άντε... 

Που τα ειδες τα γουστα?Αλλωστε δεν ειναι το θεμα οτι εγραψε την γνωμη για τον εαυτο του αλλα το γενικευσε κιολας.

 Γενικα πάντως απο αυτα που εχω διαβασει  και δει απο αλλους το παιχνιδι ειναι  love or hate κανενα ενδιαμεσο σταδιο.

και τουλαχιστον απο αυτο το θεμα αλλα και σε βαθμολογιες δεν βλεπω απο που προκυπτει το να αγαπησαν μερικοι το παιχνιδι,ειδικα στην κατασταση που ηταν με bugs,crash,glitches,30fps lock και γενικα με αποδοση και παει λεγοντας.

 

Του αρεσε προσωπικα για δικους του λογους σεβαστο και αποδεκτο(αν και σε τετοιες περιπτωσεις καλο ειναι να υπαρχουν επιχειρηματα,μιας και βοηθανε στο διαλογο),αλλα να μην το γενικευουμε κιολας.

 

Η αγανακτιση σου δεν καταλαβαινω που κολλαει. Αν διαφωνεις με τις γνωμες που εχουν εκφρασει οι περισσοτεροι στο θεμα(ή απο τα διαφορα reviews που εχουν ανεβει και απο youtube)μπορεις να το γραψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του αρεσε προσωπικα για δικους του λογους σεβαστο και αποδεκτο(αν και σε τετοιες περιπτωσεις καλο ειναι να υπαρχουν επιχειρηματα,μιας και βοηθανε στο διαλογο),αλλα να μην το γενικευουμε κιολας.

 

Πάλι καλά που είναι σεβαστό και αποδεκτό να λέει κανείς τη γνώμη του...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που είναι σεβαστό και αποδεκτό να λέει κανείς τη γνώμη του...

Η οποια βεβαια οταν αποφασιζουμε να γραψουμε σε forum καλο ειναι να γινεται με επιχειρηματα(ειδικα αν διαφωνουμε με τους περισσοτερους).

Αυτονοητα πραγματα δηλαδη τα οποια στο Insomnia δεν βλεπουμε αλλα τεσπα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...