Προς το περιεχόμενο

Mafia III


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εννοείς

 

Κάνε όλα τα Windows Updates, επανεκκίνηση το PC, δοκίμασε αν παίζει κι αν όχι, μετά ψάξε vcredist στο google και θα πας στη σελίδα της Microsoft και θα κατεβάσεις και το x86 (32bit) και το x64 και θα τα κάνεις εγκατάσταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και διάβασε κάποιο review. Το μεγαλύτερο πρόβλημα του δεν είναι τα γραφικά αλλά το gameplay (επανάληψη, μονότονο, έλλειψη ιδεών κτλ).

Παίζοντας άρχισα να το συμπαθώ... Το μεγαλύτερο πρόβλημα όμως είναι τα ατελείωτα bugs!

 

Παιδιά μου έχουν σπάσει τα νεύρα, μέχρι τώρα σε 3 αποστολές έχει τύχει να φτάσω στο objective και να μην υπάρχει τίποτα.

Είτε δε ξεκινάει το cutscene που έπρεπε, είτε ο στόχος που πρέπει να χτυπήσεις λείπει.

 

Αντίστοιχα σε άλλες 2 περιπτώσεις, αφού είχα ολοκληρώσει όλα τα objectives η αποστολή παρέμενε ενεργή και τίποτα άλλο στο κόσμο δεν ανταποκρίνονταν... Είχα ανατινάξει τα μισά αυτοκίνητα της πόλης και κανείς δε με ενόχλησε...

 

Σε κάθε περίπτωση ήθελε restart το παιχνίδι για να επανέλθει........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά είχα αρκετά κολλήματα (με το σύστημα της υπογραφής μου). Αναβαθμίζοντας τους οδηγούς της κάρτας γραφικών βελτιώθηκε αρκετά η κατάσταση.

 

Η πρώτη μου εντύπωση- αν και δεν έχω προχωρήσει πολύ ακόμη, στο θέμα σκηνοθεσίας-μουσικής-κινηματογραφίας είναι καλό. Σου κρατάει το ενδιαφέρον το παιχνίδι. Για τα υπόλοιπα θα φανεί στην πορεία όταν θα παίξω περισσότερες αποστολές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκίνημα του παιχνιδιού aka οι 2 πρώτες ώρες πάνω κάτω είναι άκρως παραπλανητικές για μένα διότι σε κάνουν να νομίζεις ότι πρόκειται για παιχνιδάρα. Εγώ που το έχω προχωρήσει αρκετά μπορώ να πω ότι έχει καταντήσει αρκετά κουραστικό αλλά η ιστορία είναι αρκετά καλή. Ωστόσο έχω πάρα πολλά crashes to desktop χωρίς κάποιο error. Έψαξα και στο steam και το έχουν αρκετοί αυτό το θέμα. Ότι λύση και να διάβασα δεν δούλεψε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σε εμας δεν ξεκιναει καν. Με κανενα update k με κανενα φιξ. Με βλεπω να το παιρνω στο xbox στο τελος

Η να μην το αγορασεις καθολου παρα οταν εχει χωμα τιμη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια σε εμας δεν ξεκιναει καν. Με κανενα update k με κανενα φιξ. Με βλεπω να το παιρνω στο xbox στο τελος

Τι μηνυμα σου βγαζει?

Επεξ/σία από Oroku Saki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο xbox τρεχει χειροτερα και σε χαμηλοτερη αναλυση .  Ειναι κριμια με τετοιο pc να το παιξεις σε xbox.

 

 

Τι να κανω ρε φιλαρακι δυστυχως με το που πατας να φορτωσει το game crashari. Κριμα γιατι μου αρεσει η σειρα κ θα το ελιωνα το παιχνιδακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...