Προς το περιεχόμενο

Mafia III


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι δυνατον να βαλανε μαύρο πρωταγωνιστη ;

 

μεχρι το '70 οι μαυροι εκαναν αιτηση για να κυκλοφορησουν στο δρομο κι αυτοι χτιζουν το εργο τους σε ενα γοριλλακι που θα παρει εκδικηση για τους χαμμενους φιλους του ;;;

 

μηπως μπερδευτηκαν και νομιζουν φτιαχνουν το GTA ?

Ότι να 'ναι

 

Πόλεμος Vietnam ένα κάρο μαύροι (ιπτάμενος σχεδόν κανένας) και Νέα Ορλεάνη δεκαετίας 60-70 με ποσοστό African Americans κάπου 50-60 %. Τι έλεγες ακριβώς στο μήνυμα σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι να 'ναι

 

Πόλεμος Vietnam ένα κάρο μαύροι (ιπτάμενος σχεδόν κανένας) και Νέα Ορλεάνη δεκαετίας 60-70 με ποσοστό African Americans κάπου 50-60 %. Τι έλεγες ακριβώς στο μήνυμα σου;

 

εγω εγραψα για τα δικαιωματα, μηπως εχεις αδυναμια κατανοησης γραπτων κειμενων ;

 

το οτι εγχρωμοι ναρκωμανεις / τελειωμενοι / χωρις στον ηλιο μοιρα ακολουθησαν λευκους ηλιθιους με αναλογες δυνατοτητες & προοπτικες στο βιετναμ δεν μου κανει διαφορα !!!!!

 

πηγαινε στο τεξας, τωρα στο 2015, να τους πεις για δικαιωματα μαυρων  :-D

 

τι ελεγες στο μηνυμα σου ;

 

υγ - για να μην ειμαι κ εκτος θεματος, εμενα δεν μ'αρεσει ο μαυρουλης εναντια στη μαφια αλλα αυτο ειναι προσωπικη αποψη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εγραψα για τα δικαιωματα, μηπως εχεις αδυναμια κατανοησης γραπτων κειμενων ;

 

το οτι εγχρωμοι ναρκωμανεις / τελειωμενοι / χωρις στον ηλιο μοιρα ακολουθησαν λευκους ηλιθιους με αναλογες δυνατοτητες & προοπτικες στο βιετναμ δεν μου κανει διαφορα !!!!!

 

πηγαινε στο τεξας, τωρα στο 2015, να τους πεις για δικαιωματα μαυρων :-D

 

τι ελεγες στο μηνυμα σου ;

 

υγ - για να μην ειμαι κ εκτος θεματος, εμενα δεν μ'αρεσει ο μαυρουλης εναντια στη μαφια αλλα αυτο ειναι προσωπικη αποψη !

60 % αναλογία πληθυσμού οι Μαύροι στην Νέα Ορλεάνη την εποχή που εξελίσσεται η ιστορία του Mafia 3 και ίσως μία από τις 2-3 περιοχές όλης της Αμερικής που μπορούσαν να ζουν σαν Άνθρωποι και έχω εγώ πρόβλημα κατανόησης οκ!!!

 

P.S Ούτε και εγώ είμαι φαν του πρωταγωνιστή ο οποίος μάλιστα έχει και εκπαίδευση στρατιωτική (Rambo).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60 % αναλογία πληθυσμού οι Μαύροι στην Νέα Ορλεάνη την εποχή που εξελίσσεται η ιστορία του Mafia 3 και ίσως μία από τις 2-3 περιοχές όλης της Αμερικής που μπορούσαν να ζουν σαν Άνθρωποι και έχω εγώ πρόβλημα κατανόησης οκ!!!

 

αυτό μου ειχε διαφυγει, οποτε ζητω συγγνωμη για την αδικη διαμαχη !

 

παραυτα παρακολουθησα το βιντεο ξανα & διαπιστωνω οτι την αναλογια (που παρουσιαζεις & δεν αμφισβητω) δεν την τηρησαν οποτε και παλι δεν μ'αρεσει να εχω εναν εγρωμο πρωταγωνιστη + συνεχιζω να πιστευω οτι θυμιζει το GTA !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό μου ειχε διαφυγει, οποτε ζητω συγγνωμη για την αδικη διαμαχη !

 

παραυτα παρακολουθησα το βιντεο ξανα & διαπιστωνω οτι την αναλογια (που παρουσιαζεις & δεν αμφισβητω) δεν την τηρησαν οποτε και παλι δεν μ'αρεσει να εχω εναν εγρωμο πρωταγωνιστη + συνεχιζω να πιστευω οτι θυμιζει το GTA !!!

Δεν υπάρχει λόγος για συγνώμη και ίσως δεν ήμασταν ακριβώς εκτός θέματος. Και εγώ μέχρι τώρα είμαι της άποψης ότι φεύγει από τα χνάρια των προγόνων του και πάει προς GTA. Νέα Ορλεάνη, ιταλική μαφία, κεντρικός χαρακτήρας Rambo κάτι μου χαλάει την σούπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κουράσει λίγο αυτό με τα δικαιώματα κτλ στο entertainment τον τελευταίο καιρό...ειλικρινά who gives a fuck τι χρώμα είναι ο οποιοσδήποτε...

 

36672a4.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O DR BAXTER STOCKMAN ενας απο τους μεγαλυτερους επιστημονες της εποχης μας  ειναι ο αρχηγος της επιστημονικης μου ομαδας που φτιαχνει μεταλλαγμενους και οπλα για τους ninja μου. Ε και τι εγινε που ειναι μαυρος? Αφου κανει τη δουλεια του δεν με νοιαζει! Σιγα μην κατσων ασχοληθω τι χρωμα ειναι ο καθενας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κουράσει λίγο αυτό με τα δικαιώματα κτλ στο entertainment τον τελευταίο καιρό...ειλικρινά who gives a fuck τι χρώμα είναι ο οποιοσδήποτε...

 

36672a4.jpg

 

Αγαπη μονο για το συνανθρωπο ♥

2015 heading for 2016.. Γκουντ γουαϊνς..Τι ψαχνεις;

O DR BAXTER STOCKMAN ενας απο τους μεγαλυτερους επιστημονες της εποχης μας  ειναι ο αρχηγος της επιστημονικης μου ομαδας που φτιαχνει μεταλλαγμενους και οπλα για τους ninja μου. Ε και τι εγινε που ειναι μαυρος? Αφου κανει τη δουλεια του δεν με νοιαζει! Σιγα μην κατσων ασχοληθω τι χρωμα ειναι ο καθενας

 

Οριστε! Μπραβο ρε Οροκου φουτ νιντζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

''Όπως είχε συμβεί και στο πρόσφατο παρελθόν με το Rise of the Tomb Raider, το Amazon, διέρρευσε για μία ακόμη φορά την ημερομηνία κυκλοφορίας ενός ακόμη παιχνιδιού. O λόγος για το Mafia 3, το οποίο όπως υποστηρίζει το ίδιο το κατάστημα και όπως θα δείτε και στην παρακάτω φωτογραφία, αναμένεται να κυκλοφορήσει στις 26 Απριλίου του τρέχοντος έτους.''

 

http://unboxholics.com/news/gaming/12706-dierreush-h-hmeromhnia-kukloforias-tou-mafia-3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Άντε να βγει κι' αυτό, αν και ο πρωταγωνιστής θεωρώ ότι δεν έχει το στυλ του μαφιόζου. Ελπίζω να μην βγει και πούμε μακάρι να είχε άλλο τίτλο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν να βγει τον Μαρτιο η τον Απριλιο οπως λενε οι φημες θα το ειχαν ανακοινωσει ηδη. Μαλλον για καλοκαιρι το βλεπω να βγαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...