Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@GeorgeT Και εγώ είχα επιλέξει Hong Kong post με +5usd, στα ΕΛΤΑ δεν κοίταξα καθόλου (ούτε που ήξερα ότι μπορώ να το παρακολουθώ και από εκεί...).

 

@astrea966 Ποιό είναι το patch για να χρησιμοποιείς την εσωτερική μνήμη?

 

Εγώ προς το παρόν το έχω με τη μαμίσια rom (έχω βγάλει όλες τις κινεζίες) και δεν έχω παράπονο βλέπω, Youtube διαβάζω pdf cbr site με flash κλπ κλπ... Το μόνο που δεν έχω είναι ελληνικό πληκτρολόγιο...

 

@GeorgeT μήπως να ξεκινάγαμε ένα thread σχετικό με τα tablet-ακια μας????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εε ναι καλύτερα δικό μας τοπική να μην το γεμίζουμε εδώ με άσχετα πόστς!

 

Αν το ήξερα θα έβαζα κ εγώ Hong Kong post αντί για τον φορτιστή που είχαν μετατροπέα κινεζικού ευρωπαϊκού ο βλάκας!

 

Το slatedroid πάντως πετάει κ απο υποστήριξή Devs πρώς το παρών τα τσαλιμιαζει τ άλλα δυο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον η Flambe ROM δες στο slatedroid

 

τελικα απο οτι βλεπω στο γοουγλη μακριά απο China Post οταν παραγγέλνετε!!!

 

Μονο HK Post αξιζει τελικα (κατι ξέρανε τα παιδιά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@astrea966 Ποιό είναι το patch για να χρησιμοποιείς την εσωτερική μνήμη?

 

το κατεβαζεις απο Link.png Site: εδω .ειναι για την 1.1 εκδοση δεν ξερω αν κανει και στην παλιοτερη.το περνας στην sd και το εγκαθιστας οπως τη ρομ.μετα απο αυτο βλεπει την εσωτερικη μνημη σαν εσωτερικη καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εε ναι καλύτερα δικό μας τοπική να μην το γεμίζουμε εδώ με άσχετα πόστς!

 

Αν το ήξερα θα έβαζα κ εγώ Hong Kong post αντί για τον φορτιστή που είχαν μετατροπέα κινεζικού ευρωπαϊκού ο βλάκας!

 

Το slatedroid πάντως πετάει κ απο υποστήριξή Devs πρώς το παρών τα τσαλιμιαζει τ άλλα δυο!

 

Οντως, μηπως καποιος mod να επιμεληθει του θεματος κ να ανοιξει ενα section για τα tablets στο Hardware? Ηγγικεν η ωρα νομιζω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.hootablet.com/ainol-novo-7-flame-android-404-tablet-pc-ips-hd-screen-7-inch-16gb-bluetooth-dual-camera-5000mah-battery-black-p-158.html τιμη €86.57 δεν ξερω κακο ή καλο στο σιτε.. και εχει ZOPO Leader ZP900 τιμη 172 ευρω!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κατι ειναι πολυ καλο για να ειναι αληθινο, συνηθως δεν ειναι...

Δεν ειμαι κ σιγουρος βεβαια, αλλα με την western union εκει κατω, εγω θα το απεφευγα...

 

Ακομα κ paypal που δεχεται, δεν ειναι κ πολυ δυσκολο για καποιον να στειλει ενα αδειο δεμα με ενα tracking number πανω, για να ειναι καλυμμενος ;) Κ αντε μετα να αποδειξεις οτι ηταν οντως αδειο...

 

Offtopic:

Στο λεω γιατι την εχω πατησει ετσι με macbook, κ το paypal σε καλυπτει μονο σε περιπτωση μη παραλαβης του (item not received, οχι item not as described). Ανοιξα dispute το οποιο εκλεισε κατευθειαν υπερ του πωλητη, καθως το pp δεν ειχε φυσικα ιδεα για το τι υποτιθεται οτι ηταν το αντικειμενο, ουτε μπορουσε να το εξακριβωσει καπως.

Τελικα βρηκα ακρη με την τραπεζα, αλλα μονο κ μονο γιατι ο πωλητης ειχε κανει φυλακη για απατες (να ναι καλα το google).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια οφφ τοπικ ερωτηση κ σορρυ αλλα επειδη πολλοι απο εδω αγοραζετε απο κινα κ τετοια σαιτ.

τα wholesale προιοντα μπορουμε να τα αγορασουμε;κ αν ναι αυτο το estimated fees τι ακριβως ειναι;

καποιοι φοροι η οχι;

οι τιμες παντως ειναι πολυ χαμηλες.

επισης αν εχει καποιος καποιον κωδικο για μειον 10 απο dinodirect ας τον δωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλω μπορει καποιο που το εχει στα χερια του να μετρησει ποσα εκατοστα ειναι η καθαρη οθονη (οχι το πλαισιο γυρω γυρω).

Ρωταω γιατι θελω να αγορασω 2-3 screen protector σε κοντινη διασταση απο το ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο elf2 πάντως είναι 15.4 x 9cm η διάσταση που ρωτάς, με το εργοστασιακό screen protector 18.5 x 11.6 cm.

Btw: έβαλα cm9, μια χαρά πιο smooth απο την darkelf 1.1 φαίνεται και με λίγότερο πρόβλημα στο wake up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...