Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μη βιάζεσαι κ εμενα εκανα χαλαρά 10 μερες να το στείλουν απο το ainolstore! Καλα για να φτάσει δε το συζητάω το μηνα εχει μια βδομαδα που το πέρασα κ αυριο θα το εχω στα χέρια μου!

 

Υπομονή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχω 9 ημερες που το παραγγειλα απο το dinodirect και ακομα ειναι σε φαση "order approved"

Τι στο καλο;

 

Aπό dinodirect υπολόγιζε 20 ημερολογιακές ημέρες ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ (έχω ψωνίσει 2 φορές από κει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω απο dinodirect το παρειγειλα πρωτη φορα παιρνω απο εκει απλο ταχυδρομειο 5/9/ πληρωσα pay pal 9/9/ εφυγε και τωρα περιμενω!!!!οπως λεει ο φιλος 20 μερες κανει !! να δουμε αναμονη λοιπον.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το παράγγειλα σήμερα το μεσημέρι από ipadalternative. Δεν επέλεξα το free shipping αλλά το Singapore post πληρώνοντας 6€ παραπάνω (πείτε ότι ήπιαμε μια μπύρα ρε αδερφέ) Το απόγευμα λοιπόν είχε ήδη σταλεί (μου έδωσαν τρακ νάμπερ)

Σε 6 με 9 ημέρες (ημερολογιακές) θα είναι στα χέρια μου.

By the way... με το μπλα μπλα στο live chat τους έψησα να μου στείλουν κι έναν φορτιστή που δεν τον περιελάμβαναν στο πακέτο. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο buyincoins οταν κανεις παραγγελια ειναι preorder ποτε δεν κρατανε stock. Αν δεις γραφουν την ημερομηνια που ερχεται η καθε παρτιδα και λενε πχ μια ημερομηνια που θα φυγουν τα πρωτα κατα προτεραιοτητα κτλ.

ΥΠΟΜΟΝΗ κι εγω κανα 20 ημερο θα περιμενω για να το εχω στα χερια μου... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι ανυπόμονος, δίνεις κάτι τι παραπάνω κι έρχεται με πιο γρήγορο τρόπο.... μόνο που θέλει προσοχή να μην το παρακάνεις. :-D Μακριά δηλαδή από DHL, UPS FEDex κλπ μεγάλες κούριερ. Θα φας τελωνείο που θα σε πάει γόνα! Πόσο το πήρες? 130€?... κι 80€ :cry: φόρος!!!! Στην υγειά σου!

Την πάτησα μια φορά με ένα αξεσουάρ για την μοτοσυκλέτα από Αμερική. Πήγε 200€ η τιμή του μαζί με τα μεταφορικά, και μου έχωσαν και 80€ φόρο! :X Από τότε, προσέχω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. Αυτές οι θήκες που έχουν και πληκτρολόγιο μαζί, λένε τίποτα? Αξίζουν τον κόπο ή το πληκτρολόγιο είναι ΓΤΠ?

 

ειναι σουπερ!

 

(χαιρομαι που δοκιμασα κ παιζει τοσο καλα. απο ποιοτητα δεν ξερω, την εχω μολις λιγες μερες κ φανταζομαι εξαρταται κ απο την μαρκα αλλα οι κινεζιες αυτες ειναι πολυ φτηνες anyway)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...