Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα σε ολους!!!

 

Θα ηθελα να ρωτησω εκεινους που ηδη το εχουν παραλαβει..!!! Στο buyincoins στην παραγγελια μου απο χτες υπαρχει η ενδειξη Dispatched. Ζητησα να μου το στειλουν ταχυδρομικως, (για τους γνωστους λογους -τελωνεια κλπ κλπ). Γνωριζετε περιπου ποσο καιρο θα κανει να φτασει..??? Νομιζω 4-5 εβδομαδες περιπου....???? Εχει καποιος παραλαβει..???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες... για το Teclast A10T τι λέτε? Δεν έχουν ακουστεί προβλήματα απ' όσο βλέπω στο νετ.

Bασικά προτιμώ το μονοπύρινο με τον Allwinner επεξεργαστή, αλλά το διπύρινο με τον Rockchip.... είναι διπύρινο. Παίζει τόσο ρόλο η προέλευση (μάρκα) επεξεργαστή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους!!!

 

Θα ηθελα να ρωτησω εκεινους που ηδη το εχουν παραλαβει..!!! Στο buyincoins στην παραγγελια μου απο χτες υπαρχει η ενδειξη Dispatched. Ζητησα να μου το στειλουν ταχυδρομικως, (για τους γνωστους λογους -τελωνεια κλπ κλπ). Γνωριζετε περιπου ποσο καιρο θα κανει να φτασει..??? Νομιζω 4-5 εβδομαδες περιπου....???? Εχει καποιος παραλαβει..???

 

Υπολογισε ενα μηνα στην πραξη. σπανιως 40 μερες, συνηθως 25 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβεροί στο buyincoins.....

Μέχρι και photo του πακέτου με το όνομα μου και κτλ. ανέβασαν στο προφίλ μου....

 

Απίστευτο...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ετσι κανουν σε ολες τις παραγγελιες. Πηρα και κατι αλλα πραγματακια εκτος του Fire και εχουν κι εκει photo με τα στοιχεια μου :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...