Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ από spemall το πήρα. Με UPS σε 4 μέρες ήταν σπίτι. Χωρίς τελωνείο παρακαλώ.

 

Αυτο ετυχε ή οντως δεν περναει τελωνειο με ups? Εχει καποιο κοστος παραπάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ετυχε ή οντως δεν περναει τελωνειο με ups? Εχει καποιο κοστος παραπάνω?

 

και μενα με ενδιαφερει η απαντηση φιλε μου πως διαλεξες UPS ?? συνηθως περναει τελωνειο ..εαν μπορεις δωσε μας πληροφοριες για την παραγγελια σου !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όταν έκανα την παραγγελία, έχει μια επιλογή που λέει "Expedited 60% off" που σημαίνει πως στο Invoice (που ελέγχεται από το τελωνείο), το πακέτο εμφανίζεται -πρακτικά- σαν ένα προϊόν που κοστίζει 30$.

 

Επί του προκειμένου, αναγραφόταν πως ήταν ψηφιακή κορνίζα, που ταιριάζει και στο μέγεθος και βολεύει και στην τιμή. Έτσι στο τελωνείο δεν ελέγχεται λόγω της χαμηλής αξίας. Γιατί να το ανοίξει;

 

Δεν επέλεξα UPS, ίσα ίσα το ανακάλυψα και έφριξα όταν είδα το tracking number που έλεγε 123456789ups... Αλλά και εδώ στο topic ένας άλλος φίλος το είχε λάβει με UPS χωρις να περάσει τελωνείο. Τώρα, να ήμαστε τυχεροί και οι δύο; Παίζει; Τι να πω; ;)

 

Πάντως το θέμα με το τελωνείο είναι πάντα κορώνα γράμματα. Και το απλό ταχυδρομείο έχει τύχει να περάσει τελωνείο σε εμένα προσωπικά. Αλλά ήμουν μικρός και άμαθος. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://ipadalternative.com/148-ainol-novo-10-hero-android-41-jelly-bean.html

 

αφου 7αρι προς το παρον δεν ειναι διαθεσιμο, γνωριζει καποιος για το 10αρι;εχει καιρο που βγηκε;το εχει παρει κανεις; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

πιο ακριβα ομως...

αν δεν κανω λαθος ειχα δει πριν 15 μερες κ ηταν διαθεσιμο σε αυτες τις τιμες σε αλλα κινεζομαγαζα.

 

πουθενα πιο καλη τιμη? με κανα κουπονι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο ακριβα ομως...

αν δεν κανω λαθος ειχα δει πριν 15 μερες κ ηταν διαθεσιμο σε αυτες τις τιμες σε αλλα κινεζομαγαζα.

 

πουθενα πιο καλη τιμη? με κανα κουπονι?

Υπάρχουν δύο εκδόσεις , η Ευρωπαϊκή και η Κινέζικη . Η Ευρωπαϊκή είναι λίγο ποιο ακριβή .Περιμένω το 2ο να έρθει σε λίγες μέρες (από spemall) μια και η αποστολή ξεκίνησε χθες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο εδω ειναι αξιοπιστο site;

 

http://www.pandawill...ack-p66026.html

 

και αν ναι τι τροπο αποστολης να επιλεξω για να αποφυγω το τελωνειο; εχουν γραφτει τοσα πολλα εδω μεσα που εχω μπερδευτει....

 

Express Shipping Method

  • DHL Hongkong $17.05
  • EMS $22.64
     

Airmail

  • Reg Airmail By China Post $0.00
  • Reg Airmail By Singapore Post $3.30
     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...