Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα τολμησω να κανω μια ισως χαζη ερωτηση... Το fire με stickaki για 3g internet μπορει να δουλεψει? Σκεφτομαι σοβαρα την αγορα του συνδιαστικα με την προσφορα της vodafone για τους φοιτητες(ολο και καποια γνωστη θα μου κανει το χατηρι να παρει την προσφορα για μενα..... ελπιζω....)

 

Εκτος απο τα επισημα συμβατα, παιζουν κ πολλα αλλα με την χρηση του PPP Widget απο το play store (θελει root access).

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.draisberghof.pppwidget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επίσης το πιο απλό είναι, για όποιον έχει smartphone & data να ενεργοποιήσει τη λειτουργία access point και να συνδέεται με το κινητό για ιντερνετ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ την παραγγελία, και αφού πλήρωσα στο Paypal, με έκανε redirect πάλι στο buyincoins να συμπληρώσω κάτι στοιχεία. Μόλις το έκανα, μου πέταξε "Invalid request"!!!!

Έχω λάβει ένα mail από το buyincoins λέγοντας "Thank you for your purchase..." αλλά δεν κατάλαβα αν έχει μπει η παραγγελία ή όχι.

 

Στο Order History μου λέει (σε άπταιστα αγγλικά :P): You don't purchase any order yet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τους έστειλα μέιλ για τη διαθεσιμότητα και μου είπαν οτι υπάρχει έλλειψη και οτι δε θα το έχουν μέχρι 30 Οκτώβρη.

Οπότε υπομονή μέχρι τότε να δούμε τι θα γίνει με τις παραγγελίες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site τους είναι μπουρδέλο πάντως, δεν μπορώ να βαλω παραγγελία με τίποτα.

 

Μετά από αποτυχημένες προσπάθειες με Safari, Firefox, IE και Chrome, κατάφερα να βάλω παραγγελία με Opera.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ παιδιά δεν θα έκανα τώρα παραγγελία το fire, όπου κι αν διαβάσεις υπάρχουν αναφορές οτι έχει σταματήσει η παραγωγή λόγω έλλειψης οθονών.... συνεπώς όποιος λέει οτι έχει στοκ είτε λέει ψέματα ή έχει τίποτα επιστροφές και θέλει να τις σπρώξει... Κάντε υπομονή κανένα 15νθήμερο να δούμε τι θα γίνει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ παιδιά δεν θα έκανα τώρα παραγγελία το fire, όπου κι αν διαβάσεις υπάρχουν αναφορές οτι έχει σταματήσει η παραγωγή λόγω έλλειψης οθονών.... συνεπώς όποιος λέει οτι έχει στοκ είτε λέει ψέματα ή έχει τίποτα επιστροφές και θέλει να τις σπρώξει... Κάντε υπομονή κανένα 15νθήμερο να δούμε τι θα γίνει....

Συμφωνώ , θα περιμένω να δω και reviews για τα lg panel.

εκτός αυτού, πιστεύω ότι μόλις καλυφθεί η αγορά , η τιμή θα πέσει και άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγες μέρες κυκλοφορεί και το kindle fire hd 8.9'' το οποίο θα είναι στα 233ευρώ.Ανάμεσα στα δύο αξίζει να πάω στο Kindle ή να παραγγείλω ένα κινεζάκι?

 

εαν το βρεις τοσο στην ευρωπη, παρε ενα και για μενα

 

μην λεμε οτι θελουμε, το συγκεκριμενο δεν θα κυκλοφορησει στην ευρωπη, για την ωρα μονο αμερικη. Το fire hd το 7αρι θα κυκλοφορησει στα 199 ευρω με τα 16GB και 32GB στα 249 ευρω - Επισημες τιμες στο αμαζον ευρωπης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος καταφερε να αποκτησει εγκαίρως το εργαλειάκι και προλαβε την ελλειψη των ips, δινω 2 αξεσουαρ του οπως μου ηρθαν, αχρησιμοποιητα (δερμάτινη θήκη + screen protector) στα 15 ευρω. Οποιος ενδιαφερεται pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: ισπανικη'>http://www.dinodirec...6']ισπανικη εκδοση?

τι διαφορα μπορει να εχει αυτο;

να μην εχει κινεζικα μεσα η μονο προσθηκη ισπανικης γλωσσας στα μενου;

A μην ξεχασω αυτη η εκδοση με τον κωδικο 'XMAS002'εχει κ 14% εκπτωση παει δηλαδη στα 145,33$

ενω το αλλο δεν τον παιρνει αυτον τον κωδικο.(μπορει να παιρνει καποιον αλλο με μικροτερη εκπτωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...