Προς το περιεχόμενο

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes / The Phantom Pain [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

story/characters>gameplay>>>>μουσικη>>>>>>>>>>>γραφικα

 

Καπως ετσι παει για εμενα, το gameplay το βαζω ελαφρως δευτερο γιατι μπορω να συγχωρήσω καποια πράγματα για χαρη της ιστοριας οχι και να ειναι unplayable η εκνευριστικό ομως.. :P

 

Στο MGS κραταω μικρο καλαθι και αποφευγω να δω trailers για να μην την παθω οπως με 2/4 τα οποια ειχα το hype στο θεο και με απογοήτευσαν αρκετα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 559
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά είναι τα trailers και τα gameplay video. Σε βοηθάνε να πάρεις μια ιδέα για το παιχνίδι.....

Αν θα το προπαραγγείλεις.

Αν θα το αγοράσεις.

Αν θα το παίξεις....

 

Είναι γλυκια η υπομονή ενώς παιχνιδιού να βγει στην αγορά όταν σε έχουνε **************.

Σαν την γυναίκα. Άμα δεν σε "παίξει" λίγο, δεν σε ψήνει να κάνεις κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω πω γιατί μας πορώνεις ετσι? Βιντεάκι υπάρχει?

 

Πραγματικά εσάς που τρολάρετε δεν σας καταλαβαίνω γιατί τα MGS έχουν απο τα πιο βαριά gameplay. Παίξτε τον The End απο το mgs 3 που είναι παιχνίδι ΑΡΧΑΙΟ και ελάτε πείτε μου για gameplay. Τέτοιο bossfight δεν το βρίσκεις πουθενα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα αρκετών, τουλάχιστον όπως το έχω αντιληφθεί εγώ ώς τώρα, δεν είναι στο βάθος του gameplay, είναι στα controls. Αυτά, ομολογουμένως, είναι περίεργα και ιδιαίτερα, ειδικά στα παλιότερα της σειράς. Πολλοί δεν το ξεπερνούν αυτό και δε βλέπουν τίποτα άλλο. Αν από Gears και COD πάει ο άλλος να παίξει το Snake Eater τώρα ούτε την εισαγωγή δε βγάζει. 

 

Κρίνοντας από το GZ, έχει βελτιωθεί σε αυτό τον τομέα πολύ η σειρά, οπότε δικαιολογίες πλέον δε θα υπάρχουν :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω νομιζω πως παντα ηταν αποκλειστικο το metal gear solid στο playstation τωρα τι γινετε και βγαινει παντου....

 

Δεν ξεκίνησε από PS και μερικές φορές έχει βγει και στην Nintendo αλλά εδώ και αρκετά χρόνια MGS=SONY και καλά κάνουν και το κρατούν στο PS:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Απίστευτο..

Θα ήτανε καλύτερο άμα πήγαινε τόσο ψηλά και εξαφανιζότανε.....
Α ρε konami με τα ωραία σου.

ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ (pokemon)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...