Προς το περιεχόμενο

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes / The Phantom Pain [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 559
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επανέρχομαι μετα απο μερικες μερες λιωσίματος με το παιχνιδι στο ps4

 

καταρχας πλεον δεν θεωρο οτι ειναι ακριβως demo

δηλαδη αν το παρεις κ τελειωσεις μονο την κυρια αποστολη ναι σαν ντεμο θα μοιαζει, αλλα αν εισαι φαν κ θες να παρεις βαθμολογια S

σε ολες της αποστολες κ βγαλεις Reflex mode κ αλλες τετοιες βλακιες το παιχνιδι μια χαρα μεγαλο κ δυσκολο ειναι.

 

Ειναι ενα παιχνιδι που απευθύνετε μονο στους φαν οπου θα το λιωσουν κ οχι σε καποιον που θα κανει μονο την κυρια αποστολη 

με reflex mode κ τελος.

 

Ουτε εγω παντως μετανιώνω που το πηρα, ακομα δεν εχω βγαλει ολες της αποστολές κ εχω κ το Hard mode για την συνεχεια!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

περιμένω να γίνει δώρο όταν θα βγει το phantom pain στο Ps plus χαχα,όποιος βιάζεται ας τα σκάσει 

 

Εγώ είδα τα cutscenes στο youtube και αυτό θα κάνω από δω και πέρα σε κάθε game που το παίζει ταινία :)

 

Έχω καταλήξει ότι θέλω βιντεοπαιχνίδια για το gameplay και μετά για το story και τα γραφικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα το χέσ@τε το θέμα να πούμε. Τα Metal Gear είναι απο τα πιό ολοκληρωμένα παιχνίδια ever. Για αυτό το λόγο έχουν αφήσει ιστορία και έχουν επιρεάσει γενιές παιχνιδιών. Πραγματικά όμως βγαίνει ο κάθε άσχετος και λέει ότι θέλει επειδή έπαιξε το 4 και αν.

 

Τα MGS σου δίνουν τόσες πολλές δυνατότητες και εναλλακτικές gameplayka να τα παίξεις που και ο πιό άσχετος (όπως εσύ απο πάνω) θα τα καταφέρει. Δε γουστάρεις?? Μη το παίζεις. Εμένα δε μου αρέσει το Skyrim που οι περισσότεροι τρελαίνονται. Δε θα κάτσω όμως να λέω στα forum ανυπόστατα επιχειρήματα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ το Ground Zeroes ξεφευγει αρκετα απο τα προηγουμενα mgs στο θεμα cutscenes/gameplay αλλα ο ακυρος  δεν εχει ιδεα για το παιχνιδι αυτο και ηρθε να γραψει την εξυπναδα του :-)

 

Θυμιζει καποια "επιχειρηματα" που γραφτηκαν στις προηγουμενες σελιδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το trailer δεν με τρέλανε. Καλύτερα τα προηγούμενα που είδαμε για αυτό το παιχνίδι αλλά anyway. Να δούμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είδα τα cutscenes στο youtube και αυτό θα κάνω από δω και πέρα σε κάθε game που το παίζει ταινία :)

 

Έχω καταλήξει ότι θέλω βιντεοπαιχνίδια για το gameplay και μετά για το story και τα γραφικά.

my man! καποια στιγμη, ολοι εκει καταληγουνε. αστους ομως να απολαυσουν τη διαδρομη.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τον φουστη τρολαρισμα που μας ριχνει!μια αρχιζει μια σταματαει lol

αντε να δουμε ποτε θα ξεκινησει και τι θα δουμε

 

αρχισε! (αρχισε αλλα ειναι "phandomo paino" aka japan lanquage :/ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 10 λεπτα online...

δωσε hype troll kojima lol

 

http://www.twitch.tv/konami573ch

τι μας εβαλες να δουμε ρε συ?

 

- Χάι! κικιζινο χάι χάι

- χάι, ιζουρι κατζο χαι χαι χαι

-χάι χάι

-χάι

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμένω να γίνει δώρο όταν θα βγει το phantom pain στο Ps plus χαχα,όποιος βιάζεται ας τα σκάσει 

Όταν είσαι fan κάποιας video game σειράς,όπως πχ. το MGS που έχει βαριά φανέλα σαν της Milan δεν σε ενδιαφέρει το digital,θα το πάρεις retail γιατί απλά γουστάρεις.Εδώ κάποιοι αγοράσαμε το 4ωρο Rising και την καλτσα το MG Acid,στο demo θα κολλήσουμε ή στο free του PS+ !!!

Βγάλτε όση χολή θέλετε,η ιδέα του Metal Gear δεν αλλάζει.Πάντα θα είναι ένας από τους μεγαλύτερους τίτλους στην ιστορία του gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...