Προς το περιεχόμενο

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes / The Phantom Pain [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Metal Gear Online  = απο τις καλύτερες online εμπειρίες της προηγούμενης γενιάς, άπειρα και πρωτίστως διασκεδαστικά game modes...

Κρίμα για το εμετικό Konami ID το οποίο απέτρεψε πολλούς απο το να το ευχαριστηθούν/δοκιμάσουν...

Τώρα που θα απλουστευτούν τα πράματα λόγω διαφορετικών υποδομών (βλέπε: XLive/PSN) θα μπορέσει να το απολαύσει περισσότερος κοσμάκης...

Plus δεν έχω, θα μπεί όμως ειδικά γι'αυτόν τον τίτλο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 559
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το online του ας ειναι καλο ανταξιο του προηγουμενου και ας κανει οτι θελει με την καμπανια.Το περιμενει πολυς λαος αυτο το παιχνιδι,και μιλαμε για κοσμο που εχει παιξει αριστουργηματα.Ετσι κ αλλιως θα κριθει αυστηρα.

Day 1 αγορα για μενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μαύρες μπάρες και chapters που θα τα περνάω μόνο βλέποντας τα θα έχει ή να ακυρώσω την προπαραγγελία μου;

Ασε το τρολλαρισμα στον Κοτζιμα καλυτερα.

 

 

Αν και δεν νομιζω, ολα δείχνουν για release date.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Day 1 αγορα για μενα.

και απο μενα για day 1, οπως αλλωστε πηρα και το ground zeros που για πολλους κραταγε 1 ωρα (αναθεμα αμα εχουν πιασει ποτε στα χερια τους Κοτζιμα η μπορουν να καταλαβουν το βαθος του παιχνιδιου)

Εδω διαβασαμε μεχρι και οτι δεν εχει gameplay το MGS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε σίγουροι ότι είναι έγκυρο αυτό; 

 

Αν όντως πάει για Σεπτέμβρη, ίσως να είναι και καλύτερα, πάντως. Συνήθως είναι λίγο νεκρή εκείνη η περίοδος, κι έχουμε και δύο μεγάλα παιχνίδια Μάρτιο και Μάιο. Διαφορετικά, δε θα ήξερα τι να πρωτοπαίξω μες στο καλοκαίρι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα καλα το περιμενε κανεις πριν το φθινοπωρο;

βασικα και ο σεπτεμβρης νωρις μου φαινεται...

γυρο στα χριστουγγενα του 15 το περιμενα οποτε αν δεν παρει κανα delay ειναι ευχαριστη εκπληξη για μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μαύρες μπάρες και chapters που θα τα περνάω μόνο βλέποντας τα θα έχει ή να ακυρώσω την προπαραγγελία μου;

 

Για τα chapters δεν ξέρω αλλά για μαύρες μπάρες μπορείς να περάσεις με μαύρη ταινία την οθόνη σου πάνω-κάτω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...