Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά, δεν έχει καλό ρόστερ ο παναθηναϊκός, εγώ δεν είμαι ευχαριστημένος αν εξαιρέσω κανέναν Καρέλη ή Μπέργκ, ελάχιστα θετικά πράγματα μπορούν να επιτευχθούν στην ευρώπη, για Ελλάδα ούτε λόγος, ίσως μόνο κάτι στο κύπελο γιατί εκεί επιδρούν περίεργα τα νοκ αουτ παιχνίδια και μπορείς να δεις ακόμα και μεγάλες ομάδες να χάνουν από ομαδάκια. Ο ολυμπιακός δεν μπορεί να αντιμετωπιστεί από καμιά ομάδα στο ελληνικό πρωτάθλημα, έχει πολύ καλό ρόστερ, σήμερα άκουγα οτι μπορεί να πάρουν τον Cambiasso, αντε να τα βάλεις με αυτή την ομάδα και να περιμένεις να βγεις 1ος στο πρωτάθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Δυο ισαξιες εντεκαδες δεν εχουν, και το τεταρτη κυριακη δεν το αντεχει καμια ελληνικη ομαδα. Ασε που και σαβιολες πηραν και ειδανε τι μπαλα παιξαν....με αλλους τροπους καθαριζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αποκλειεται!!!! Δεν το πιστευω!!!

Ακομα θυμαμαι το δακρυβρεχτο post του οταν μας αποχαιρετησε και μας απειλησε πως δεν θα ξαναγραφτει ποτε και πως κραταει τον λογο του οπως μια φορα που μαλωσε με ενα φιλο του και δεν του ξαναμιλησε!

 

Μετα απο ολα αυτα λες να ξαναγραφτηκε? Τοσο κλαμα για το τιποτα?

Τ ο συμπέρασμα ότι είμαι ο man of stell από που βγήκε δεν μπορώ να το καταλάβω.Στην απάντηση μου ότι όχι δεν είμαι έβαλα αυτό  :-D  το emoticon και όχι αυτό :P Μάλλον τα συμπεράσματα και οι φαντασιώσεις δίνουν και παίρνουν εδώ μέσα όπως και ή άλλη το ότι ο Παναθηναϊκός θα έπρεπε με τον τζαμπαφλούζο και τον βγαινόπουλο να παίρνει αυτός τους τίτλους.Τελικά έχετε πολύ πλάκα εδώ μέσα  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα φιλοδοξες οι προσπαθειες μερικων να συζητησουν με αυτον εδω στα σοβαρα:

http://www.insomnia.gr/topic/458076-%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%82/page-1556?do=findComment&comment=54007443

 

Και φυσικα δεν ειναι ο man of steel, απλως πηγαιναν στο ιδιο σχολειο με τον man of steel και (δεν) μαθανε τα ιδια αγγλικα κι ελληνικα με το ratio σωστης/λαθος προταση να παιζει γυρω στο 1:30.

 

Επισης το μοναδικο φαινομενο που πετυχαινε ο man of steel , δηλ να μπαινει για δηθεν καζουρα προς τους αλλους και να καταφερνει παντα το αναποδο , να σπανε πλακα οι αλλοι δηλαδη, ειχε λειψει μεχρι σημερα που ηρθε ο νεος μας φιλος!

 

ΥΓ. Next time ας του χαρισει καποιος ενα teamviewer session για να του βαλει εναν ορθογραφο στο browser, μπας και...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τ ο συμπέρασμα ότι είμαι ο man of stell από που βγήκε δεν μπορώ να το καταλάβω.

 

μα απο το οτι τετοια ορθογραφια μονο ο κλαρκ κεντ γνωριζει. εμεις απο σενα 2 πραγματα θελουμε μονο Kal El : να μην αλλαξεις παλι account και να μην μαθεις αγγλικα :lol: :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω μια χαρα την μασατε την καραμελα που σας εχει δωσει ο Αφραγκουζος.

 

Περιμενα μετα το σημερινο να υπαρχει μια αφυπνηση αλλα αυτο που σας εχει δωσει ο Αφραγκουζος να μασατε δεν ειναι καραμελα ειναι υπνοστεντον!

Βλεπω τα κατεχεις τα περι ουσιων.

Πηρε τ αυτι σου τιπτα για καποιο noor 1 και για 2 τονους μιας ασπρης ουσιας;

Ασε μας κουκλιτσα μου.

Να μας εξηγησει ο κυριος αναστασιου πως μετα το περσινο καζοπαρα τις φετινες μεταγραφες καταφερε παλι να παιζει με τερματοφυλακα τον κοτσολη και σεντερ μπακ τον τριανταφυλλοπουλο.

Να μας εξηγησει γιατι ποναει η τσεπη του στιλ και γιατι δεν εβαλε τον κουτρουμπη σεντερ μπακ και τον ατζαγκουν χαφ οπως στο πρωτο ματς .

Εγω οταν ειδα αυτους στην ενδεκαδα ,ημουν σιγουρος για το αποτελεσμα .

Το πεσιμο του κοτσολη στο τριτο γκολ δεν χρειαζεται ριπλει.

Ειναι σε ταχυτητα ριπλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα απο το οτι τετοια ορθογραφια μονο ο κλαρκ κεντ γνωριζει. εμεις απο σενα 2 πραγματα θελουμε μονο Kal El : να μην αλλαξεις παλι account και να μην μαθεις αγγλικα :lol: :P

Από ορθογραφία στα Αγγλικά μια χαρά γνωρίζω και σε τρολάρω μέχρι θανάτου και σαν να είσαι καλό πρόβατο τσιμπάς όσο δεν παίρνει.Το να έψαξα ποιος είναι ο τύπος που λες και να έγραψα το account του όπως το έχει του δεν σου πέρασε καθόλου από το μυαλό έτσι;Αναμενόμενο Μπάοκ είσαι...Just saying.......

 

Edit:Ώπα έκανε like και το Μύδι η αλλιώς διπλοκάνονο και τώρα τελευταία με το nickname Soopercharged και ποιος ξέρει πόσα άλλα..Ντάξ τα έπιασες τα λεφτά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ με μερικούς που κάθεστε και ασχολείστε με τους πελάτες των Βέλγων.

 

Ο crom261 από τα νεύρα του σίγουρα μετρούσε άδεια καθίσματα στο Καραϊσκάκης για να κοιμηθεί χθες βράδυ :P

 

PS Το τρομερό δε είναι ότι παραδίδει μαθήματα αγγλικών κάποιος ονόματι Soopercharged εδώ μέσα. :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απορω πως οι οπαδοι του τζανετακου της ευρωπης, της μεγαλυτερης φαρσοκωμωδιας που εχει περασει απο τα ευρωπαικα γηπεδα, της ομαδας που επι 20 χρονια κλεβει την θεση στους ομιλους και τα λεφτα του chl χωρις καμια διακριση, της ομαδας που το ονομα της ειναι συνωνυμο του αποκλεισμου εχουν το θρασος και μιλανε.

 

ΥΓ. Για τα καθισματα τα ειπαμε. Ειμαι πρακτικος τυπος. Δεν μετραω 28000 αδεια καθισματα. Μετραω τους 5000 που εχουν απομεινει να πανε στο γηπεδο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα αυτα ειναι αμελητεα μπροστα στην ευρωπαικη ιστορια της πιο αποτυχημενης ομαδας της ευρωπης, που το μονο που εχει να επιδειξει ειναι αποκλεισμους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε κ πάλι ευχαριστώ στον πελάτη μας που θα πάρουμε όλα τα λεφτά του c.l.

Για να τα βάλει ο χοντρουλης στην τσέπη του...

Δεν θα τα παρετε παρεα αλλα μονος τους οπως γραφεις στην δευτερη προταση σου........και μετα μην τον ειδατε το αλανι τον χοντρουλη τον καραμπουζουκλη.

Κι αν τα παρει δηλαδη τι θα γινει θα φερει τους παικταραδες οπως αντιστοιχα αν θα τα επαιρνε οποιοσδηποτε αλλος προεδρος στην Ελλαδα θα εφαιρνε παικταραδες?Λες και δεν ξερεις οτι απο τους 50 που ερχονται οι 49 τουλαχιστον ειναι παλτα και τα λεφτα πηγαινουν στον βροντο.Γενικοτερα οχι μονο στον Ολυμπιακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xsteramgamer και Tigris7, elmer fudd και yosemite sam, δεν ξερουν απλα ποτε να παραδωθουν :lol:

xstreamgamer;Realy;Αφού είχες την θεία έμπνευση ότι είμαι ο man of steel.Είδες πάλι αποδίδω το nick του όπως το έχει γραμμένο.Πες μας πάλι για την ορθογραφία.Η μάλλον άσε καλύτερα φάε μία μπουγάτσα πρώτα να ηρεμήσεις...Όσο για την πιο αποτυχημένη ομάδα λέω στον πρωσοπολάτρη άντε του χρόνου να σας αποκλείσει ο Αστέρας Βελιγραδίου.P.S.Εκεί στον Μπάοκ όταν περνάτε τα Τέμπη κατεβάστε και λίγο το κοντέρ.Από κει και κάτω όλο τεσσάρες γράφει και σε γκολ και σε μπουγάτσες... :-D  :-D  :-D  :-D

Είπε και έβαλε σε επανάληψη το Εστορίλ - ΠΑΟ τώρα που τα καρπούζια κοντεύουν να φτάσουν το δεκάλεπτο και η καρπαζιά από κάθε χωριό της Ευρώπης πάει σαν πειραγμένο ταξίμετρο.Fixed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...