Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιες βομβες σε φουρνους και τονους ηρωϊνης υποστηριξα τι λες;

 

Ολη η ιστορια ειναι που εκανα like σε ενα σχολιο που κατα την γνωμη μου ηταν απλα μια καζουρα.

Περα απο την καζουρα και την πλακιτσα δεν υποστηριζω απολυτως καμια ακραια κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

O LLLEFTERIS που εσκαγε likes σε posts για τον χοντρο και τις ηρωινες/απειλες/εκβιασμους, ηρθε να μας μιλησει για την αξια της οικογενειας.

 

Ο τσακαλ-ωτος man of steel κανει τρομερες αποκαλυψεις για πιθανο συσχετισμο του account μου με αλλα ανοιγοντας τα ματια στο φορουμ. Μας λεει επισης οτι τρολαρει επειδη δε ξερει να γραψει μια σωστη προταση.

 

Και ο Zus πιστευει οτι δεν ξερω πως γραφεται η λεξη super .

 

Πρεπει να βρεχει μυαλα στον Πειραια, δεν εξηγειται αλλιως :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O LLLEFTERIS που εσκαγε likes σε posts για τον χοντρο και τις ηρωινες/απειλες/εκβιασμους, ηρθε να μας μιλησει για την αξια της οικογενειας.

 

Ο τσακαλ-ωτος man of steel κανει τρομερες αποκαλυψεις για τα προηγουμενα accounts μου και ανοιγει τα ματια στο φορουμ και ιδιαιτερα στους mods που δεν ειχαν ιδεα.

 

Και ο Zus νομιζει οτι δεν ξερω πως γραφεται η λεξη super .

 

Πρεπει να βρεχει μυαλα στον Πειραια, δεν εξηγειται αλλιως.

 

Πουλαγα πνευμα και χαρα; ρε λες να εχω αλτσχαιμερ και να μην το ξερω;

 

Μηπως με εχεις μπερδεψει με αλλο νικ γιατι εδω και σχεδον 10 χρονια αυτο εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το project Διαμαντάκος.

 

Δεν τρελάθηκα και ποτέ με τον Διαμαντάκο , αλλά ελπίζω να δούλεψαν όσο έπρεπε μαζί του και να αποφάσισαν ώριμα ότι δεν μας κάνει και ότι δεν έχει προοπτική και να μην αρχίσουν να φεύγουν έτσι άκλαφτα και τα υπόλοιπα παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το project Διαμαντάκος.

 

Δεν τρελάθηκα και ποτέ με τον Διαμαντάκο , αλλά ελπίζω να δούλεψαν όσο έπρεπε μαζί του και να αποφάσισαν ώριμα ότι δεν μας κάνει και ότι δεν έχει προοπτική και να μην αρχίσουν να φεύγουν έτσι άκλαφτα και τα υπόλοιπα παιδιά.

Το παιδι δεν μπορουσε, ηταν φανερο, ορθοτατη η αποφαση.

 

Τα ευχαριστα νεα της ημερας ειναι οτι μειωθηκε η τιμωρια στον Γκιστ κατοπιν της εφεσης της ΚΑΕ κι επιστρεφει στα γηπεδα 5 Οκτωβριου. Δεν χανει κανενα παιχνιδι δηλαδη, για τη νεα σεζον μιλωντας.

Σοφη η αποφαση να μην τον διωξουν, ωστοσο πιο σοφο θα ειναι να λαβουν αυστηρα μετρα απεναντι στον παικτη λογω του οτι ειναι υποτροπος και ηδη μας στοιχισε χοντρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχολιο το ειδα σαν μια καζουρα στους φιλους μου τους παναθηναϊκους και για αυτο πατησα like τιποτε λιγοτερο τιποτε περισσοτερο.

 

Τωρα φατσαμπουκ δεν εχω εδω και 5 χρονια εχω κοψει αυτο το κακο ναρκωτικο αλλα και οταν ειχα δεν ηξερα κανενα φιλο η φιλη που να εχε παιδι και να μην το εχει βαλει φωτογραφια εκει.

 

Εχω φωτογραφια τα παιδια μου γιατι καμαρωνω για αυτα. Αν προσεξες στην υπογραφη μου για τα παιδια μου λεω δεν γραφω οτι εχω pc με i7-4790k κλπ κλπ.

 

Δεν μπορω να καταλαβω τι διαφορα εχει να δει καποιος τα παιδια μου σε ενα παρκο πχ η να τα δει σε φωτογραφια σε ενα forum ?

Και καλα κανεις και καμαρωνεις και μπραβο σου που εχεις παιδια αλλα μακρια τα παιδια απο το ιντερνετ ουτε φωτογραφιες ουτε τιποτα.Οταν μεγαλωσουν και αποφασισουν οτι θελουν να ανεβασουν μια φωτογραφια τους στο ιντερνετ ας το κανουν μονα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω ενα ανεκδοτο περι Νταρντεν που κυκλοφορει τις τελευταιες ωρες, να παραμεινει ανεκδοτο.

Τον εκανε παιχτη ο ανυπαρκτος Γιανκοβιτς που παιζει αμυνα με τα ματια και τωρα κινδυνευουμε να φορτωθουμε και δευτερο ανυπαρκτο τριαρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Ολυμπιακό πήρε πρωτάθλημα όχι στη Ρεάλ.

Και πέρα από κάποιες καλές άμυνες που μπορεί να έβγαζε ήταν ανύπαρκτος στα δύσκολα παιχνίδια στην Ευρωλίγκα.

Να μας λείπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...