Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Με Καλλιτζακη στην αμυνα ειχαμε παει στους 4 το 96 και ο Χενρικσεν ειχε μαζι του το 'αλανι' τον Κυργιακο..

Καλλιτζακης-Κυργιακος δεν ειχαν και καμια φοβερη τεχνικη καταρτιση..Επαιζαν με δυναμη και παθος ομως..

Ο Κουτρουμπης ξερει καλυτερη μπαλα απο τον Τριαντα αλλα οπως ειπα ειναι πολυ soft για στοπερ..

Βεβαια με τον Τριαντα παει να γινει οτι ειχε γινει και με τον Βυντρα,για οτι γινεται θα φταιει αυτος και δεν

νομιζω οτι αυτο κανει καλο στην ομαδα..Προσωπικα οποιον παικτη βλεπω να παιζει αυτο που μπορει θα τον

χειροκροτησω,αυτο που δεν μου αρεσει ειναι να βλεπω αδιαφορια οπως περυσι με τον Μπουι ας πουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημείο αναφαρος για μένα ο Μυνχ.

Αυτός είχε βγάλει ματια σαν μπακ-χαφ στον ΠΑΟ, μιας και αναφέρθηκαν καλες περιπτώσεις αμυντικά όπως ο Χενρικσεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, ποια ΠΑΕ ηταν αυτη που ελεγε οτι με τον Μποροβηλο θα ειναι απων απο οποιαδηποτε συνεδριαση και ποια ΠΑΕ ηταν αυτη που εδωσε κανονικα το παρων τελικα? Ξερει κανεις? :P


edit: Αυτη που εφαγε παλι 3 σημερα μηπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα,και στα επισημα 3 τρωει οποτε κοιμησου και στις δυο περιπτωσεις :P

Σωπα ρε μπαμπη σουγια που θα μου πεις και κοιμησου.Α ναι σου ειπα δεν θα κοιμηθω το βραδυ.Σωστος. Α ναι 3 φαγαμε και απο την μπριζ καλα παμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωπα ρε μπαμπη σουγια που θα μου πεις και κοιμησου.Α ναι σου ειπα δεν θα κοιμηθω το βραδυ.Σωστος. Α ναι 3 φαγαμε και απο την μπριζ καλα παμε

Μου αρέσει που ασχολείσαι με άτομο που χαίρεται με την ξεφτίλα που έχει για ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που ασχολείσαι με άτομο που χαίρεται με την ξεφτίλα που έχει για ομάδα.

Εδώ ασχολούμαστε εμείς με ομάδες που τις γλεντάει η κάθε Εστορίλ φαντάσου δηλαδή εμείς πόσο μαζόχες είμαστε. :-D Και όσα δεν φτάνει η αλεπού......Μπορείτε να κατηγορείτε τον Ο.Σ.Φ.Π για τα χίλια όσα παίκτες στον πράσινο θίασο( του ποδοσφαίρου) όπως Τζιοβάνι Ριβάλντο Ζάχοβιτς και πόσοι ακόμα μόνο σε κάποιο παράλληλο σύμπαν- πραγματικότητα θα δεις.Ξέρω ξέρω  Γουέμπλει και κάτσε καλά(σιγά το κατόρθωμα δηλαδή εδώ πήρε ο Αστέρας Βελιγραδίου ch.l που είναι σήμερα στον ποδοσφαιρικό χάρτη άραγε)εδώ σε πέρασε ο Ατρόμητος  στην κατάταξη της ΟΥΕΦΑ και  σαν ένας ακόμα αιθεροβάμων πιστεύεις ότι μόνο ο Ολυμπιακός φταίει για το κατάντημα σου, και όχι η καβουρίαση που έχει πάθει ο τζαμπαφλούζος.Δεν πειράζει κάποτε θα μεγαλώσεις και θα καταλάβεις ότι οι ομάδες χτίζονται μόνο όταν πέφτουν γκαφρά(βλέπε Πατέρας) και όχι μόνο με τα tweets.Μέχρι τότε καλά γλέντια με ομάδες τύπου Εστορίλ Μπρυζ(άλλο μεγαθήριο αυτό) και έπεται και συνέχεια.Ώσπου να καταλάβετε να διώξετε τον μίστερ τζάμπα που σας κατσικώθηκε και σας προσφέρει, με τον κλόουν που έχετε για προπονητή απίστευτες ξεφτίλες στην Ευρώπη.Και sorry για το ύφος αλλά κάποιος πρέπει να σας τα πει έξω από τα δόντια.Αν είναι δυνατόν να πιστεύει ένας γνήσιος Παναθηναϊκός ότι με τον τζαμπαφλούζο θα πάει ο σύλλογος του μπροστά.Ξυπνήστε και διώξτε τον με τις κλωτσιές χτες και αυτόν και τον Αναστασίου μπας και γίνετε σε βάθος τριετίας η ένδοξη ομάδα που ήσασταν στο παρελθόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ασχολούμαστε εμείς με ομάδες που τις γλεντάει η κάθε Εστορίλ φαντάσου δηλαδή εμείς πόσο μαζόχες είμαστε. :-D Και όσα δεν φτάνει η αλεπού......Μπορείτε να κατηγορείτε τον Ο.Σ.Φ.Π για τα χίλια όσα παίκτες στον πράσινο θίασο( του ποδοσφαίρου) όπως Τζιοβάνι Ριβάλντο Ζάχοβιτς και πόσοι ακόμα μόνο σε κάποιο παράλληλο σύμπαν- πραγματικότητα θα δεις.Ξέρω ξέρω  Γουέμπλει και κάτσε καλά(σιγά το κατόρθωμα δηλαδή εδώ πήρε ο Αστέρας Βελιγραδίου ch.l που είναι σήμερα στον ποδοσφαιρικό χάρτη άραγε)εδώ σε πέρασε ο Ατρόμητος  στην κατάταξη της ΟΥΕΦΑ και  σαν ένας ακόμα αιθεροβάμων πιστεύεις ότι μόνο ο Ολυμπιακός φταίει για το κατάντημα σου, και όχι η καβουρίαση που έχει πάθει ο τζαμπαφλούζος.Δεν πειράζει κάποτε θα μεγαλώσεις και θα καταλάβεις ότι οι ομάδες χτίζονται μόνο όταν πέφτουν γκαφρά(βλέπε Πατέρας) και όχι μόνο με τα tweets.Μέχρι τότε καλά γλέντια με ομάδες τύπου Εστορίλ Μπρυζ(άλλο μεγαθήριο αυτό) και έπεται και συνέχεια.Ώσπου να καταλάβετε να διώξετε τον μίστερ τζάμπα που σας κατσικώθηκε και σας προσφέρει, με τον κλόουν που έχετε για προπονητή απίστευτες ξεφτίλες στην Ευρώπη.Και sorry για το ύφος αλλά κάποιος πρέπει να σας τα πει έξω από τα δόντια.Αν είναι δυνατόν να πιστεύει ένας γνήσιος Παναθηναϊκός ότι με τον τζαμπαφλούζο θα πάει ο σύλλογος του μπροστά.Ξυπνήστε και διώξτε τον με τις κλωτσιές χτες και αυτόν και τον Αναστασίου μπας και γίνετε σε βάθος τριετίας η ένδοξη ομάδα που ήσασταν στο παρελθόν!

Παραλήρημα και δεν θες να δεις πέρα από την μύτη σου. Περαστικά.

 

Οι περισσότεροι ολυμπιακοί που ξέρω τα παράτησαν επειδή βαρέθηκαν να είναι γελοίοι και περίγελος των πάντων αλλά βλέπω κάποιοι συνεχίζουν ακάθεκτοι. Από ότι φαίνεται μπορεί να πέσει και άλλο αυτή η "ομάδα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει περιμενουμε να δουμε τον ευρωπαιο οσφπ next year

Καλά και μεις τα χάλια μας έχουμε αλλά όχι τα δικά σας όπως και να το κάνουμε.Είναι λοιπόν σαν να έχω στραμπουλήξει εγώ τα δάχτυλο και εσύ να έχεις σπάσει την μέση και να μου λες καλά ρε φίλε σακατεύτηκες

 

Παραλήρημα και δεν θες να δεις πέρα από την μύτη σου. Περαστικά.

 

Οι περισσότεροι ολυμπιακοί που ξέρω τα παράτησαν επειδή βαρέθηκαν να είναι γελοίοι και περίγελος των πάντων αλλά βλέπω κάποιοι συνεχίζουν ακάθεκτοι. Από ότι φαίνεται μπορεί να πέσει και άλλο αυτή η "ομάδα".

Σοφιστείες.Εγώ μία χαρά βλέπω πέρα από την μύτη μου και ποτέ δεν είπα ότι ο Ο.Σ.Φ.Π ή ο πρόεδρος του δεν είναι μπλεγμένοι σε βρομιές .Αυτό που σου λέω είναι ότι τους περισσότερους τίτλους της τελευταίας εικοσαετίας θα τους έπαιρνα έτσι και αλλιώς γιατί πάντα είχα καλύτερους παίκτες και καλύτερη ομάδα.Deal with it.Το 2008 έριξες χρήμα έκανες καλύτερη ομάδα από μένα και το πήρες.Τόσο απλά.Ξανά deal with it 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...