Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Ελα ενταξει αφου δεν εχει οπαδικη προτιμηση και δεν υποστηριζει κανεναν...

 

http://www.insomnia.gr/topic/458076-%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%82/page-1556?do=findComment&comment=54007443

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τραγικο που βλεπω ειναι οτι ο αλλος εχει και παιδια  και κανει λαικ σε καφροποστ καλη τυχη μεγαλε θα σου χρειαστει

 

 

Ελα ενταξει αφου δεν εχει οπαδικη προτιμηση και δεν υποστηριζει κανεναν...

 

http://www.insomnia.gr/topic/458076-%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%82/page-1556?do=findComment&comment=54007443

 

για τον λλλλλευτερη λεει, οχι για τον κλαρκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τραγικο που βλεπω ειναι οτι ο αλλος εχει και παιδια  και κανει λαικ σε καφροποστ καλη τυχη μεγαλε θα σου χρειαστει

 

 

Το τραγικο ειναι οτι δεν εχεις αισθηση χιουμορ να καταλαβεις τα πειραγματα.

 

Οταν θα κανεις παιδια τοτε θα καταλαβεις οτι εχεις πολυ καλυτερα πραγματα να ασχολεισαι σοβαρα απο τον καθε παναθηναϊκο Ολυμπιακο κλπ.

 

Οι ομαδες ειναι το τελευταιο σημαντικο πραγμα στην ζωη μας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγικο ειναι οτι πισω απο τα και καλα πειραγματα κρυβετε μενος απιστευτο και κομπλεξ που πηγαζουν απο αλλα πραγματα.Θα σου προτεινα να βγαλεις τα παιδια σου απο την φωτο επειδη εχω φιλους γονεις σοβαρους ανθρωπους εχουν απαγορεψει σε οποιονδηποτε να βαζει φωτογραφιες με τα παιδια του στο φεισμπουκ και εσυ τα εχεις σε ενα φορουμ με χιλιαδες ατομα.Βγαλτα σεβασου τον εαυτο σου.


Το τραγικο ειναι οτι δεν εχεις αισθηση χιουμορ να καταλαβεις τα πειραγματα.

 

Οταν θα κανεις παιδια τοτε θα καταλαβεις οτι εχεις πολυ καλυτερα πραγματα να ασχολεισαι σοβαρα απο τον καθε παναθηναϊκο Ολυμπιακο κλπ.

 

Οι ομαδες ειναι το τελευταιο σημαντικο πραγμα στην ζωη μας.

Ναι εσυ ασχολεισαι ομως γιαυτο σου ειπα οτι ειναι τραγικο και κανεις και λαικ και σε μαλακισμενα σχολια για σκεψου το παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγικο ειναι οτι πισω απο τα και καλα πειραγματα κρυβετε μενος απιστευτο και κομπλεξ που πηγαζουν απο αλλα πραγματα.Θα σου προτεινα να βγαλεις τα παιδια σου απο την φωτο επειδη εχω φιλους γονεις σοβαρους ανθρωπους εχουν απαγορεψει σε οποιονδηποτε να βαζει φωτογραφιες με τα παιδια του στο φεισμπουκ και εσυ τα εχεις σε ενα φορουμ με χιλιαδες ατομα.Βγαλτα σεβασου τον εαυτο σου.

Ναι εσυ ασχολεισαι ομως γιαυτο σου ειπα οτι ειναι τραγικο και κανεις και λαικ και σε μαλακισμενα σχολια για σκεψου το παλι

 

Το σχολιο το ειδα σαν μια καζουρα στους φιλους μου τους παναθηναϊκους και για αυτο πατησα like τιποτε λιγοτερο τιποτε περισσοτερο.

 

Τωρα φατσαμπουκ δεν εχω εδω και 5 χρονια εχω κοψει αυτο το κακο ναρκωτικο αλλα και οταν ειχα δεν ηξερα κανενα φιλο η φιλη που να εχε παιδι και να μην το εχει βαλει φωτογραφια εκει.

 

Εχω φωτογραφια τα παιδια μου γιατι καμαρωνω για αυτα. Αν προσεξες στην υπογραφη μου για τα παιδια μου λεω δεν γραφω οτι εχω pc με i7-4790k κλπ κλπ.

 

Δεν μπορω να καταλαβω τι διαφορα εχει να δει καποιος τα παιδια μου σε ενα παρκο πχ η να τα δει σε φωτογραφια σε ενα forum ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επομενο μηνυμα σαν να αργει. Μαλλον πηρε λεξικο... :devil:

Κάνουμε μπάνιο ξυριζόμαστε κιόλας ξέρεις, και ετοιμαζόμαστε για φαγητό ώστε να πάμε στην δουλειά!Δεν ασχολούμαστε βλέπεις όλη μέρα με το να μετράμε καθίσματα στο Καραϊσκάκης ούτε να κοιτάμε τα σημαιάκια του κόρνερ μετά από κάθε καρπαζιά που τρώει η ζέλα την τελευταία δεκαετία...Αυτά είναι δικιά σου ολοήμερη απασχόληση.

 

για τον λλλλλευτερη λεει, οχι για τον κλαρκ

Ντάξει την τελείωσες την μπουγάτσα;Φάε μία ακόμα τώρα θα αρχίσουν οι τεσσάρες πάλι κάτω από τα Τέμπη και θα έχουμε δράματα.

Edit:Μετά τις 22:00 crom 261 θα είμαι πάλι στην διάθεση σου να απαλύνεις τον πόνο σου μετά από την καινούρια φάπα.Μέχρι τότε κουράγιο τι να σου πω παραπάνω  :P η απλά συνέχισε να μετράς καθίσματα.Όποια θες πρώτα θες πρώτα τα άδεια θες τα γεμάτα.Α και κοίτα και το γκαζόν στο γήπεδο αν είναι κουρεμένο  :D  :D  :D  :D  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγικο ειναι οτι δεν εχεις αισθηση χιουμορ να καταλαβεις τα πειραγματα.

 

Οταν θα κανεις παιδια τοτε θα καταλαβεις οτι εχεις πολυ καλυτερα πραγματα να ασχολεισαι σοβαρα απο τον καθε παναθηναϊκο Ολυμπιακο κλπ.

 

Οι ομαδες ειναι το τελευταιο σημαντικο πραγμα στην ζωη μας.

 

Ναι, αλλά είσαι ο τελευταίος που μπορεί να το ισχυρίζεται όταν υποστηρίζεις με τα μηνύματά σου ξανά και ξανά βόμβες σε φούρνους και τόνους ηρωίνης.

 

Εκτός κι αν νομίζεις ότι ο καθένας θα γράφει ότι πίπα θέλει και μετά δεν τρέχει μια, όλα καλά. Και τα χουλιγκάνια χιούμορ κάνουν. Απλά στην πορεία ανοίγουν και λίγα κεφάλια.

 

Έτυχε σήμερα να σου πει ο μάνος κάτι που σκέφτονται όλοι όταν βλέπουν τι γράφεις.

 

Και επειδή μπορεί να πραγματικά να περνάς λάθος εικόνα χωρίς να είναι τέτοιες οι ιδέες ή οι προθέσεις σου, απλά ξεκίνα να γράφεις με άλλο τρόπο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...