Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά και μεις τα χάλια μας έχουμε αλλά όχι τα δικά σας όπως και να το κάνουμε.Είναι λοιπόν σαν να έχω στραμπουλήξει εγώ τα δάχτυλο και εσύ να έχεις σπάσει την μέση και να μου λες καλά ρε φίλε σακατεύτηκες

 

Οχι θελω να δω τι θα κανει ο μεγας προεδρος οταν δεν θα εχει 20+ καβατζα σιγουρη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Σοφιστείες.Εγώ μία χαρά βλέπω πέρα από την μύτη μου και ποτέ δεν είπα ότι ο Ο.Σ.Φ.Π ή ο πρόεδρος του δεν είναι μπλεγμένοι σε βρομιές .Αυτό που σου λέω είναι ότι τους περισσότερους τίτλους της τελευταίας εικοσαετίας θα τους έπαιρνα έτσι και αλλιώς γιατί πάντα είχα καλύτερους παίκτες και καλύτερη ομάδα.Deal with it.Το 2008 έριξες χρήμα έκανες καλύτερη ομάδα από μένα και το πήρες.Τόσο απλά.Ξανά deal with it 

Εικασίες/daydreaming/etc. Η ομάδα είναι μούφα. Deal with it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι θελω να δω τι θα κανει ο μεγας προεδρος οταν δεν θα εχει 20+ καβατζα σιγουρη

 

Αυτό ρε γμτ παρακαλάω να γίνει και εγώ να δεις τότε ξεβράκωμα γιατί τα 25μ είναι υπέραρκετα για να τρέξεις μια ομάδα!

Οταν για 2 χρονιές ας πούμε δεν τα πάρεις αυτά και πρέπει να τα βάλεις από τη τσέπη σου να δούμε τι μεταγραφές ποιότητας θα κάνεις.

Ολη η ιστορία και όλη αυτή η σαπίλα για αυτά τα λεφτά γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ρε γμτ παρακαλάω να γίνει και εγώ να δεις τότε ξεβράκωμα γιατί τα 25μ είναι υπέραρκετα για να τρέξεις μια ομάδα!

Οταν για 2 χρονιές ας πούμε δεν τα πάρεις αυτά και πρέπει να τα βάλεις από τη τσέπη σου να δούμε τι μεταγραφές ποιότητας θα κάνεις.

Ολη η ιστορία και όλη αυτή η σαπίλα για αυτά τα λεφτά γίνεται.

 

Κρατηστε γερα.. Οταν θα μπει παλι στους ομιλους,παλι τα ιδια θα λετε και θα σκουζετε

Μην ξεχνατε,οτι αν ο νικητης του CL παρει την απευθειας προκριση στους ομιλους της επομενης χρονιας μεσω του πρωταθληματος του,τοτε παλι ο πρωταθλητης μας θα μπει κατευθειαν στους ομιλους χωρις προκριματικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα ότι βλέπω κάτι τέτοιο να γίνεται είπα ότι ελπίζω κάποια στιγμή να γίνει τότε θα γελάσουμε πολύ.

Δε θες να δεις κ εσύ που μπορεί να φτάσει η ομάδα σου με την τσέπη του επενδυτή της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα ότι βλέπω κάτι τέτοιο να γίνεται είπα ότι ελπίζω κάποια στιγμή να γίνει τότε θα γελάσουμε πολύ.

Δε θες να δεις κ εσύ που μπορεί να φτάσει η ομάδα σου με την τσέπη του επενδυτή της;

Να αποκλειστει απο προκριματικα ή γενικα απο τους ομιλους αν χασει το πρωταθλημα,και φυσικα και θελω να γινει.

Ας αποκλειστει,και να χασει και τα λεφτα,κανεις δεν ειπε το αντιθετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλήρημα και δεν θες να δεις πέρα από την μύτη σου. Περαστικά.

 

Οι περισσότεροι ολυμπιακοί που ξέρω τα παράτησαν επειδή βαρέθηκαν να είναι γελοίοι και περίγελος των πάντων αλλά βλέπω κάποιοι συνεχίζουν ακάθεκτοι. Από ότι φαίνεται μπορεί να πέσει και άλλο αυτή η "ομάδα".

 

μα αυτος λαρισα ειναι, περηφανος επαρχιωτης που καταδικαζει το συστημα. πως σου περασε απο το μυαλο οτι ειναι ολυμπιακος? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημείο αναφαρος για μένα ο Μυνχ.

Αυτός είχε βγάλει ματια σαν μπακ-χαφ στον ΠΑΟ, μιας και αναφέρθηκαν καλες περιπτώσεις αμυντικά όπως ο Χενρικσεν.

Απο τις πιο πετυχημενες μεταγραφες ο Μαρκους Μινχ..Και οι σεντρες του ηταν ξυραφι..

 

ab0e46cd40ab0e599c96-1428192005.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι θελω να δω τι θα κανει ο μεγας προεδρος οταν δεν θα εχει 20+ καβατζα σιγουρη

ειδαμε τι εκανε χωρις αυτα τα λεφτα οταν πηρε την ομαδα και ηταν ο παο καβαλα στο αλογο με τα λεφτα των ομιλων και πρωταθλητης.απλα εδωσε 70.000.000 ζεστα για τα χρεη και την αγορα της ομαδας και του 50% της καραισκαξης ΑΕ. και εβαλε αλλα 15.000.000 για μεταγραφες.και δεν πηρε μια απο ευρωπη ουτε απο europa league.not bad θα ελεγα και μεχρι τωρα κανεις παραγοντας δεν εχει ριξει τοσο χρημα για να αγορασει μια ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδαμε τι εκανε χωρις αυτα τα λεφτα οταν πηρε την ομαδα και ηταν ο παο καβαλα στο αλογο με τα λεφτα των ομιλων και πρωταθλητης.απλα εδωσε 70.000.000 ζεστα για τα χρεη και την αγορα της ομαδας και του 50% της καραισκαξης ΑΕ. και εβαλε αλλα 15.000.000 για μεταγραφες.και δεν πηρε μια απο ευρωπη ουτε απο europa league.not bad θα ελεγα και μεχρι τωρα κανεις παραγοντας δεν εχει ριξει τοσο χρημα για να αγορασει μια ομαδα.

Ε ρε σανο που σας ταιζει ο χοντρος..Μπεεεεεεεεεεε..

 

marinakis-mpeee.jpg

Εχουν περασει 10 χρονια και ακομα ψαχνουμε δεξι και αριστερο μπακ.

Αριστερο μπακ εχουμε τον Νανο..Για τα λεφτα του μια χαρα παικτης ειναι..

Δεξια εχουμε ενα θεματακι αν σκεφτεις οτι περυσι εκει επαιζε ο Μπουρμπος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...