Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα λετε οτι δεν προκαλεσατε καθολου ετσι? Μηπως ηταν λογω κανενος καρφωματος και αυτο παιδια?

http://www.dailymotion.com/video/x10pbc4_h-%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%BB%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%AC-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B9%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CE%BF%CF%85-7-6-%CF%83%CE%B5%CF%86_sport

 

δειτε το 0.19 του βιντεο

 

χαχαχαχα :lol: :lol:

Και μετά πήγε να παίξει ξύλο κιόλας... :lol:

 

Σε όλοι την διάρκεια του αγώνα ήταν εριστικός ο τύπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Ειπα κατι εγω ρε φιλε? Δηλαδη ουτε αυτο δεν εχεις τα κοτσια να παραδεχτεις σαν Παναθηναικος? Μια μαλακισμενη ενεργεια του παικτη σου?



Οπως παραδεχομαι τουλαχιστον εγω τις μαλακιες των δικων μου καλο θα ηταν να μαθετε να το κανετε και εσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα λετε οτι δεν προκαλεσατε καθολου ετσι? Μηπως ηταν λογω κανενος καρφωματος και αυτο παιδια?

http://www.dailymotion.com/video/x10pbc4_h-%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%BB%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%AC-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B9%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CE%BF%CF%85-7-6-%CF%83%CE%B5%CF%86_sport

 

δειτε το 0.19 του βιντεο

Αναφερεσαι στην τρικλοποδια μετα τη ληξη αυτου που εφαγε μπαλα στην πλατη απο τον τυπο που του βαζει τρικλοποδια τελικα?

 

Οχι φιλε, δεν παραδεχομαι τιποτα.

Χτες ο Παπανικολαου ειχε ανοιξει παρτιδες με Γκιστ, Λασμ, Ματσιουλις

Θα επρεπε να το περιμενει οτι του την φυλανε και ισως του την φυλανε και για 2ο ματς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα στον Παπανικολαου καποιοι δινουν λαθος μαθηματα και αερα απο περυσι και ειναι κριμα γιατι εκτος απο Ελληνας εχει και αρκετες προοπτικες εφοσον το μυαλο μεινει εκει που πρεπει...

Δεν ειναι δα και καμια βεντετα, ουτε κανας Τζορνταν για να κανει αυτα που κανει χωρις λογο. Χρειαζεται τσιλαρισμα, επειγον, πριν μετατραπει σε Τεοντοσιτς αγωνιστικα και ηθικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβως ειπα και το εχουν πει και αλλοι φιλοι μου ολυμπιακοι.Πρεπει να του βαλουν λιγο το μυαλο στην θεση του και να χαλαρωσει καπως.. (στο θεμα πανηγυρισμων εννοω και εξωαγωνιστικης σκεψης).Ηταν εριστικος αλλα και ο δικος σας μαλακια εκανε με την τρικλοποδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ φιλε..μαλακια του Παπανικολαου οκ απο τους δικους σας.Καλο ματσ αυριο χωρις απροοπτα..

Επειδη θελω να ειμαι σωστος, σου ξαναλεω, ειμαι απο τους λιγους που λεω οτι καθε παικτης εχει τα χαρακτηριστικα του. Και δεν εχω προβλημα αν ο Παπανικολαου πανηγυριζει σαν τρελος, αν κανει μανουρες, whatever

Απλα δεν μου αρεσουν οσοι μανουριαζουν και μετα γκρινιαζουν "κυρια κυρια με πειραζει"

Αμα βαλεις τριποντο στην μαπα του Γκιστ δικαιωμα σου να κανεις λες και πηρες Πανευρωπαικο, αν ομως στην επομενη φαση καρφωσει στη δικη σου μαπα ο Γκιστ μην τσαντιστεις αν σε αρχισει στα γαλλικα

 

Στο θεμα με τον Ματσιουλις

Προφανως ειναι μαλακια του, εχει τελειωσει το ματς, φερεσαι σαν 6χρονο με την τρικλοποδια

Θα ηταν πιο λογικο αν μεσα στο ματς πχ του εσκαγες μια αγκωνια σε διεκδικηση (οπως ειχε κανει σε ενα Παναθηναικος-Σιενα ο Μπατιστ, οταν ο Σατο που επαιζε Σιενα ειχε χτυπησει τον Σαρας, στην επομενη φαση ο Σατο βρεθηκε ξαπλα)

 

Αλλα οταν εχεις ανοιξει παρτιδες με καποιον στο ματς, πολλοι το φυλανε και μετα την ληξη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ποδοσφαιρικός ΠΑΟ θα ξεφτυλιστεί κι άλλο (πόσο ρε γμτ; ) αντικαθιστώντας τα Γιάννενα στο ΟΥΕΦΑ;

 

Εβγαλε ανακοινωση η UEFA?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά πληρώνουμε την γάμων ΕΡΤ για να έχουμε αυτήν την ποιότητα; Είναι φάουλ pixels.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Χάσαμε σημερα. Οπως έχω πει είμαστε ομάδα τριποντων. Αν μας μπουν κερδίσαμε αν όχι χεστο. Μακάρι να με διαψεύσουν

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λύστε μου μια απορία,η σειρήνα που σπάει @@ είναι του μαγαζιού ε;

Πιστεύω ότι αν ανεβάσουν λίγο την ένταση της θα το γυρίσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...